MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

znemanja napisao: Izuzetno sam razočaran sa ponudom neta tj. GB uz pakete. Promocija 100 GB je ubedljiva nešto najbolje što su imali u poslednjih nekoliko godina.
I ja imam isto mišljenje.

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Ja sam očekivala više paketa, pa da svako može da bira šta mu odgovara.
Ne mora neograničeno minuta, još manje poruka, ali zato barem 10 gb.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Za one koji imaju i BOX, i dalje vazi popust od 10% na tarifu i za ove nove tarife. Samo je razlika u tome ,ako ne uzimas telefon popust je na tu smanjenu cenu tarife, npr Omorika je umesto 1099, 989din, a ako uzimate telefon popust je na punu cenu tarife tj sa 1999 na 1799,nije lose. 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od Drafer »

Dakle kako sam vas razumeo oni paketi na mts sajtu su sa onim internet limitom pa može da se smanji svaki paket za 99 dinara ako se ukine ta usluga?

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
Android 12

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Ja mislim da se tih 99 dinara dodaje na paket čija cena je istaknuta.

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Sad su me pozvali operateri i rekli da mogu da dobijem dva meseca gratis pretplatu, ali ne ako pošaljem zahtev preko sajta (zbog dodatnog 1 gb), a i to samo uz ugovornu obavezu od 24 meseca.
Ili jedno ili drugo.
Inače, nema šanse da vrate promociju sa 100 gb.
Najverovatnije uzimam Omoriku 1 preko sajta i odmah naglašavam da neću uslugu Net Limit, koja se plaća dodatno 99 dinara na istaknutu cenu.
Poslednja izmena od Deana* u Uto, 17. Apr 2018. 20:26, izmenjeno 1 put ukupno.

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od Drafer »

Nisi dobro objasnila to što dobijaš gratis dva meseca, ako ne na sajtu nego misliš uživo ili telefonom ako podneseš zahtev?

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
Android 12

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Poslala sam mejl i tražila 2-3 gratis pretplate, javili su se i rekli da može, ali bez dodatnog 1 gb. Probala sam preko sajta da pošaljem zahtev za ugovor, ali ne funkcioniše, pa sam pozvala Korisnički, priznali su da ima problema i uputili me da to odradim mejlom preko web prodaje.
Poenta je da prodaja preko sajta škripi, ali i da ne može i pare i jare.

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od Drafer »

Ja sam poslednji put produžio ugovor telefonom. Nazvao sam ih, oni su poslali ugovor u poštu gde sam išao da potpišem i to je to.

Nego ko još ima pravo to na gratis dva meseca? Nisam to znao do danas, ovde sam slučajno pročitao

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
Android 12

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

To sam i pročitala na ovom forumu. Tražiš neke benefite da ne bi prebacio broj kod drogog operatera, posebno ako si godinama kod njih.

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

Sta im znaci ovo neograničeni razgovori u 4g mreži u svim paketima? U smislu da ne skidaju mb ako pricam preko Vibera, posto nemaju svi novi paketi neograničene minute?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od Ninolina »

Od danas vidim da su Tarife Priča, Mix i Super i dalje u opticaju. Prebacili su ih iz odeljka "Stare Tarife" nazad u tarife koje su i dalje u ponudi. Takođe se ne sećam da je u ponedeljak, sa novim tarifama bio poklon +1GB a od juče se pojavilo. Biće tu još izmena, kako mi se čini.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

NestorC napisao:Sta im znaci ovo neograničeni razgovori u 4g mreži u svim paketima? U smislu da ne skidaju mb ako pricam preko Vibera, posto nemaju svi novi paketi neograničene minute?
Znači da su neograničeni samo redovni razgovori jer Vajber troši mb.

genijem
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Uto, 26. Apr 2005. 22:50
:: Huawei P20 pro
:: iPhone 6 • HuaweiP10

Re: MTS novosti

Post od genijem »

Jako sam razočaran ponašanjem MTS-a kao kompanije. Na sajtu MTS-a je pokrenuta akcija da se prilikom naručivanja telefona Huawei P20 na poklon dobija telefon Huawei Mate 10 lite, za prvih 50 naručioca. Ja sam se prijavio odmah čim je vest objavljena, da bi me sutradan kontaktirao neko iz call centra i rekao da sam zakasnio. Pisao sam i mail na mailto:mtsinfo@telekom.rs sa pitanjem zašto nije sklonjena vest da je akcija završena, na šta su oni napisali da je akcija prošla. Samo želim da iznesem nezadovoljstvo ponašanjem zaposlenih u MTS-u, komunikacijom sa njima i drskošću. Svako ko se bude odlučio o saradnji sa njima treba da dva puta razmisli. Ja sam rešio da promenim operatera posle više 19 godina saradnje sa Telekomom, a kasnije MTS-om.
Još jednom ništa lepo o ovom ponašanju MTS-a ne mogu da kažem.

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od Drafer »

Državna firma pa ih zabole za korisnike. Mala im je plata pa su besni :-)
Ko zna da li je uopšte i bila akcija, možda su samo tako napisali da navuku ljude

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
Android 12

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

genijem, ne znam šta si očekivao, čim je vest objavljena, već su telefoni podeljeni. :uhuh: :dry:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

[quote="Deana*]Sta im znaci ovo neograničeni razgovori u 4g mreži u svim paketima? U smislu da ne skidaju mb ako pricam preko Vibera, posto nemaju svi novi paketi neograničene minute?

Znači da su neograničeni samo redovni razgovori jer Vajber troši mb.[/quote]


Da, evo sad su i na sajtu lepo napisali. Hvala.

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Pa oni su podeli medju sobom u prvih 30sekundi da dele p10 lite free uz p20. Operateri drze cenu huawei p10lite kao i prvog dana. Nije samo mts u pitanju vec telenor i vip. Jos malo ce izaci samsung s10 a ovi nasi drze cene s8 kao prvog dana. Mada me ovo vise i necudi kada se zna da zivimo u Srbiji . Nasi operateri necene korisnika i deru sa cenama. Nijedan operater nijebponudio paket sa neogranicenim pozivima bez poruka i sa sporim netom namenjenjim korisnicima koji su slepi ili starijim korisnicima. To sam zapazio da kod nas nema.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od miodrage »

genijem, pa nisi zaista valjda mislio da ces ti kao korisnik, ili bilo ko da to dobijes? Nadam se da si se samo salio... Prvih 50 korisnika, to je prijatelju moj otislo jos pre najavljene akcije u drugoj nanosekundi. Cim su i zaposleni saznali za to, a i oni su jel, korisnici, znalo se kome ide. Bice sada Mate 10 Lite na oglasima nesto povoljniji, makar 50-ak komada :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

Sad gledam ove mape pokrivenosti, MTS ubedljivo najgori, Vip i Telenor tu negde, je l zaista pokrivenost kao na mapi? Cudno mi da nema 4G mreze u dosta gradova koji nisu uopste mali.

Odgovori