MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

@mikson, lepi piše da se taj dodatni 1GB dobija prilikom potpisivanja nove ugovorne obaveze. Dakle, ne dobijaš.

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

Ja sam presao iz miks M i dobio sam dodatni GB, moze da se isključi net limit pozivom operatera

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Evo zvaničnog odgovora.
"Želimo da Vas obavestimo da se poklon 1GB dobija ukoliko obnovite ugovrenu obavezu ili potpišete novu https://www.mts.rs/privatni/mobilna/pos ... undefined1 .Obzirom da niste izvršili kupovinu tarife već samo zahtevali promenu , bonus se neće primeniti na Vašem broju."

Edit:
Sad gledam, imam 5GB neta. Noćas su me prebacili sa XL na ovaj od 1099 kako god se zvao paket. Pretpostavljam da je greška u sistemu pa su sabrali internet sa Miks XL i ovog novog (2+3), tako da očekujem ovih dana da se spusti na 3GB i tu ostane do kraja UO.

mikson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 20. Mar 2018. 16:58
:: nexus 5x

Re: MTS novosti

Post od mikson »

Mojoj zeni su juce uvece prebacili na omoriku i umesto 3g stoji joj 4g, verovatno je greska, ili su ipak odlucili da caste i korisnike koji predju na preporucenu tarifu online :D
Javicu ovih dana, kad se iskristalise.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MTS novosti

Post od liman3 »

Mislim da su samo spojili gigabajte sa stare i nove tarife. Kamo sreće da grešim, ali ne vidim razlog da mi daju 2 dodatna GB, kada se inače daje samo 1 a nisam ni potpisao novi ugovor nego samo prešao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

mikson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 20. Mar 2018. 16:58
:: nexus 5x

Re: MTS novosti

Post od mikson »

Kaze mi cura sa chata, da po pravilu dodatni 1g ne bi trebalo da se pojavi i da ce ga verovatno kasnije skinuti. Isto tako 3 meseca pre isteka stare tarife, nova moze da se kupi i onda se dobiga taj 1g. Ako se nesto zakomplikuje, rekla mi je da ih kontaktiram preko webshop meila.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MTS novosti

Post od liman3 »

Pa gde nas bre ocinkari [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

E pa onda je u tome fora, ja sam bio u poslednja 3 meseca ugovora, zvali me da me obaveste o novim tarifama, podneo preko neta i evo sad imam 4GB mesečno. I moram da dodam da je net mnogo bolji nego sto je prikazano na onim njihovim mapama. Na kraju nisam morao da se cimam oko prenošenja broja u drugu mrežu, a ovi paketi su im sad u rangu sa konkurencijom ako ne i povoljniji.

A imao sam mix M i na istim mestima gde sad imam 4g nisam ni 3g imao, kao da su na osnovu paketa davali bolji ili lošiji kvalitet.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MTS novosti

Post od liman3 »

10 Giga, kako, zašto ? Nemam pojma...

Slika

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

I kod mene isto. Definitivno nešto nije kako treba. Ili su podigli količinu GB uz pakete (što je malo verovatno) ili im softver brljavi opasno (sto je gotovo sigurno).

NestorC
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 18. Sep 2013. 08:19
:: P30

Re: MTS novosti

Post od NestorC »

Evo i meni sad u aplikaciji pise da imam 8gb, a pisalo je pre neki dan 4gb..

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Ono što je zanimljivo je da se jedino internet smanjuje, sve drugo ne mrda.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Neka mi kaze neko ko je skoro potpisivao novi ugovor za BOX ili mobilnu liniju, da li im je u ugovoru pisalo onih par meseci pretplate za 1din, posto na nasem boxu ne pise, a trebalo bi 3 meseca po 1din?
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Koliko znam, benefite nisu nikada davali pismeno, osim ako ne insistiraš na tome. Ja sam imao onu zavrzlamu sa njima pre skoro 2 godine, tada sam insistirao da sve dobijem napismeno, i jesam dobio, ali kao poseban dokument.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Da, ni mojima nije pisalo da dobijaju ta tri meseca za po 1 dinar. Ali obrati pažnju sledećeg meseca kad stigne račun, nama nisu odmah dali iako su rekli da će dati, pa sam ih zivkao da to isprave. Ne kažem da je namerno, verovatno zvog manjka komunikacije između njih samih, i nismo na kraju bili oštećeni.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201805 ... 3e6192.jpg[/img]
Kolega meni piše... Ugovor potpisan 01.2018.

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Obnovila sam ugovor i zamislite naplatili mi promenu tarife kao da sam promenila u toku ugovora, a ne da sam uzela novi i skuplji paket!!! :o :shock: :x

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Da, to sam i ja kod sebe uočio u nekoj sličnoj apsurdnoj situaciji. Mama imala broj na Boxu 4, pa zimus prešla na novu varijantu: Box 3 + mobilni, tj. prebacila telefon na novi ugovor, a koji je kao povezala sa Boxom 3, i baš to joj naplatili... Nije puno, ali je bezobrazluk.

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Na moju reklamaciju odgovor je bio da sam već jednom promenila besplatno tarifu, a to je bika ista tarifa, samo su je preimenovali. Ja tražila da mi kažu gde to piše i oni pošalju citat sa sajta, a tamo lepo piše da to naplaćuju ako je tokom ugovorne obaveze. Koje jajare, kraduckaju, a niko ne obrati pažnju. To će svi platiti jer nema više starih paketa.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

U principu, ako se nekome ne bi žurilo, pa obnovi ugovor tek nakon što mu istekne ugovor, onda to ipak ne plaća. Ovo je ako hoćemo 3 meseca ranije da produžimo ugovor radi telefona na primer.

Odgovori