J7 PRO ili A5 2017

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Dare04
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 10. Nov 2017. 23:08
:: J5
:: J5

J7 PRO ili A5 2017

Post od Dare04 »

Sta je bolje od ova dva modela? Xiomi me ne zanima!!! Bez tog telefona! Rec je o J7 PRO i A5 2017..

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od ~Arkan~ »

Zašto Xiaomi ne ako smem da pitam?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od sugarcoated_ass »

Pa Samsung je Samsung. Šta ti nije jasno? [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od Sale_M »

Sta hocete, decko se razume u telefone i zna da su Xiaomi kinezi za razliku od Samija. [emoji1][emoji41]

Sent from my Honor 8 Pro
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Mladen7
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Čet, 01. Feb 2018. 18:05
:: Xiaomi Mi 10 T Pro
:: Xiaomi MI A3

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od Mladen7 »

Nemora tako klizeći s obe baš uvek jbmu ;-)
Samo ako pogledate šta ste sami pisali u temi o Xiaomi A1 eto razloga više zašto Samsung.
Baš je Arkan objektivno naveo krš od novog apdejta, a šećerna g je koliko se sećam( možda grešim, ili je neko drugi) pominjao ima možda mesec dana, kako je vrlo loš kvalitet zvuka pri pozivu.
Npr, pa lošija post prodaja, šta sa servisom ako zatreba...

Dare04
A 5 nisam imao prilike da testiram, a j7 imam.
Mislim da su glavne razlike u veličini ekrana i kapacitetu baterije. I jedno i drugo je veće kod j7.
A5 ima bolju zaštitu ekrana ,ima Gglass .
J7 je vrlo solidan uređaj, odličan za novac koliko je trenutno.

RNE-L21

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od sugarcoated_ass »

Mladen7, ja sam pisao, ali izgleda nisi čitao dalje. Problem je bio Vip, a ne telefon. Tačnije bazna stanica. Problema sa apdejtom nije bilo već su morali da se prilagode jačem tržištu. Znači ni to nisi pročitao, a lepo sam i jasno napisao šta je u pitanju, a i ovaj mali gore još nije bio kod ušnog jer nije ni 20% slabiji zvuk. Bukvalno ga sada slušam jednu poziciju jače nego ranije. [emoji14] :D Jbg, jeste glup potez, ali ipak im je Indija bitno tržište.

Ovo gore je čisto jer ne volim takav pristup za bilo šta. I još sve sa tri uzvičnika. Može lepo da se napiše "Zanimaju me isključivo ova dva modela", a ovakvo pisanje mi liči na isfrustriranog klinca koji čisto baca hejt bez razloga. To ne volim pa bilo šta i bilo koji proizvođač da je u pitanju (Osim Kineza iz šupica. Na to udrite do mile volje [emoji38] )


Što se tiče teme, ja bih bez mnogo razmišljanja išao na A5 2017 u ovom slučaju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Pet, 01. Jun 2018. 01:33, izmenjeno 2 puta ukupno.

Mladen7
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Čet, 01. Feb 2018. 18:05
:: Xiaomi Mi 10 T Pro
:: Xiaomi MI A3

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od Mladen7 »

Nisam pročitao sve do kraja ,u pravu si. Jbg volim da čitam što šta po forumu ali ne stignem sve, naravno .

Slažem se da jeste dovoljno naglasiti koji modeli dolaze u obzir.
Mada i sam znaš da često ulete još neki pa je možda zbog toga napisao.

PS: jesam pročitao ono što si pisao kako je novi apdate podešen za potrebe Indije pre svega, ali opet stoji da je tiši nego što je bio.
Nisam pročitao problem sa VIPom

RNE-L21

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od znemanja »

Koji god model da izabereš nema greške. Lično bih izabrao J7 Pro (2017) zbog veće dijagonale ekrana, ali ako ti je dijagonala ekran od 5.2 inča dovoljna, onda je A5 (2017) odličan izbor.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od darkman »

Evo, ja kao neko koji koristi A5 od kraja marta, mogu da ti kazem da sam izuzetno zadovoljan telefonom za sada i vise od toga, pre svega bih naglasio izuzetno trajanje baterije ali isto tako moram da kazem da nisam od onih koji "siluje" telefon, normalno ga koristim, fluidnost u radu takodje, ekran je sjajan, po suncevoj svetlosti takodje se pokazao odlicno, kamera...ne fotografisem ali koliko sam uspeo da primetim i u tom segmentu se pokazao dobro, sve u svemu pravi odnos, cena kvalitet.

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: J7 PRO ili A5 2017

Post od Mladen_90 »

Apsolutno se slazem da ne mozes pogrijesiti ni sa jednim modelom. Imao sam slicnu dilemu, izasla mi dobra ponuda za J7 i trenutno sam vlasnik istog. Koristim ga pola godine. Telefon zavrsava sve poslove. Odlican ekran, baterija, brzina samog rada. Kamera po danu odlicna, navece tanka i to je to. Razmisljao sam da uzmem nesto drugo (samo zbog fotografije), ali trenutno za malo vise para, nema boljeg telefona, izuzev lg g6 i s7edge, ali to je vec drugi cjenovni rang. Preporuka za oba telefona. Za te pare, to je to. Zivio!

Odgovori