Iphone X vs Samsung S9 plus

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od zoreli »

milosbg994 napisao:Pre svega , pozdrav svima.
Ovih dana, trebao bi da uzmem nov telefon, imam mogucnost preko Telenora za dinar, tako da mi cena ne igra neku ulogu.
Kamera i ekran mi igraju negde najvecu ulogu mada bi voleo da cujem necije strucnije misljenje, koji je bolji? Samo citajuci specs, samsung mi deluje bolje, mada nesto ne mogu da verujem da je iphone x tolilo skup, samo zbog brenda.
Hvala unapred na odgovorima
... pitaj i milion ljudi , svi će dati svoje mišljenje i tebi opet neće ništa biti lakše . od dva operativna sistema biraš dva trenutno najpopularnija flagship modela , uzimaš preko operatera i kažeš da ti cena nije bitna . Prema tome logično je da uzmeš iPhone X , kotisti ga i ako ti se ne svidi prodaj i uzmi Galaxy S9 Plus ... i još ti ostane para .
16 godina na forumu MOBILNISVET

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od drdekzar »

^
+1 ovo je najbolji odgovor i najrealniji


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Poslednja izmena od znemanja u Sre, 06. Jun 2018. 20:27, izmenjeno 2 puta ukupno.
Rezlog: Ne citiraj ceo post neposredno iznad tvog posta, podrazumeva se da na njega odgovaraš.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od Apolo »

milosbg994 napisao:Pre svega , pozdrav svima.
Ovih dana, trebao bi da uzmem nov telefon, imam mogucnost preko Telenora za dinar, tako da mi cena ne igra neku ulogu.
Kamera i ekran mi igraju negde najvecu ulogu mada bi voleo da cujem necije strucnije misljenje, koji je bolji? Samo citajuci specs, samsung mi deluje bolje, mada nesto ne mogu da verujem da je iphone x tolilo skup, samo zbog brenda.
Hvala unapred na odgovorima
S9, bolja kamera, top ekran, i još ti ostane para.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od ~Arkan~ »

Zoreli dao odličan predlog. Pare ti nisu problem, znači ideš na iPhone X, ako ti se ne svidi prodaš ga, kupiš S9+ i to je ta neka priča.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od darkonda »

Posto telefoni kostaju kao automobili, mislim da je došlo vreme da recimo das 20-30e, dobijes s9 7 dana da koristiš i ako ti se svidi dodas ostatak para vratis tester uzmes vakum... ako ne, isprobas drugi u ovom slucaju X i na kraju odlicis se za neki, ako odustanes gubis lovu da ne bude ludaka koji uzimaju i sprdaju se.
Placas nesto 1000e i zato bi bilo lepo da testiras pre kupovine.

Ja sam 5 godina bio na iphonu i presao na s7, brat imao samsung i mogao sam da cackam danima dok ne odlicim da li cu se zeznuti ili ne, a da nisam imao pitanje je da li bi se usudio na prelazak.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od Azimuth »

^ to je u domenu naučne fantastike kod nas i naših prodavaca. Jedino tako kako si ti uradio, nađeš nekoga sa tim modelima oko kojih se lomiš i izigraš se, pa na kraju prelomiš. U suprotnom ovo što je @zoreli predložio predstavlja jedino pametno rešenje.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od Green »

Covek kaze da nikada nije koristio iOS, tako da bi najbolje bilo da odmah ide na S9+ i sebe postedi cimanja oko preprodaje iPhone-a, ako mu se isti ne bi svideo.

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od slavisaj »

Da , ali nema cimanja oko preprodaje iPhone-a. To se proda u roku od par sati.

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od novak »

Za par sati ce ga prodati ako ga stavi ispod cijene. A to sve jer ljudi kupe, a misle lako ce da ga utope :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Iphone X vs Samsung S9 plus

Post od slavisaj »

Na KP Samsung Galaxy S9Plus ide po ceni za oko 700evra iPhone X za 850 . Pa nek ga proda za 750 opet ce moci kupiti samsung galaxy 9Plus i ostat ce mu jos 50evra.

Odgovori