Sta posle S7

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Odgovori
filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Sta posle S7

Post od filip11314 »

Da li je bolja kupovina Mate 10 pro ili Mate 20? :)

karakteriiiiii
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Apolo »

Odgovor na to pitanje ćeš potražiti u svom džepu:) Ja bih licno isao na Mate 10 Pro. Odličan uređaja sa sada već povoljnijom cenom, dok je drugi tek izašao i papreno skup,a takođe ima i preveliku dijagonalu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Festina lente.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Re_EDuCaTiON »

Za 420e imas LG G7 koji cu ja uzeti uskoro.
Bolji je telefon od velike vecine ovogodisnjih telefona, ako ti nije bitan amoled, ima jedan od najboljih lcd ekrana, ako slusas muziku ima 3.5 quad dac pojacavac i 3d surround, ima boombox zvucnik najjaci zvucnik do sada, ima wide angle kameru, bezicno punjenje itd..
LG je napokon optimizovao softver kako treba, brz je dosta telefon i nema vise bagova, bootloop problema, lagova, i ostalih decijih bolesti koliko je verovati xda forumu i ostalim forumima na internetu i youtube-u.
Gledao sam ga u vipu i jako lep telefon i mnogo lepo lezi u ruci, po materijalima ne vidim razliku izmedju Samsung telefona i njega, vidi se da je skupo i kvalitetno napravljen, premium telefon.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Sta posle S7

Post od filip11314 »

Ako ima nov za 250e-270e kupujem, za te pare je best buy. Za 370e može da se nađe nov Mate 10 Pro u inostranstvu, samo treba pratiti akcije. A sve je bolje na njemu sem što nema wide kameru i 3.5 quad dac koji mi ne vrši posao. Gledao sam taj G7 u Vipu i ništa mi sem wide kamere nije wow na njemu, al bukvalno ništa.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Kompresor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 230
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2014. 18:36
:: Sony M2

Re: Sta posle S7

Post od Kompresor »

Trenutno koristim j7 2017, da li se isplati zameniti za s7 edge, imam ponudu za 280e s8 ali se meni s8 ne svidja nekako, moze i neka preporuka za drugi model. Telefon bi doneo rodjak iz inostranstva znaci ne mora da bude nov. Budzet je oko 270e. Prosecan korisnik, samo zelja da se promeni za nesto bolje.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Re_EDuCaTiON »

filip11314 napisao:Ako ima nov za 250e-270e kupujem, za te pare je best buy. Za 370e može da se nađe nov Mate 10 Pro u inostranstvu, samo treba pratiti akcije. A sve je bolje na njemu sem što nema wide kameru i 3.5 quad dac koji mi ne vrši posao. Gledao sam taj G7 u Vipu i ništa mi sem wide kamere nije wow na njemu, al bukvalno ništa.
Pa i Mate 10 Pro se ne izdvaja po nicemo od ostalih ako se me varam osim jako dobre kamere.

Da ja sam birao izmedju Mate 10 Pro i G7, i jednostavno G7 je meni bolji u svakom smislu osim kamere, ali vise volim tu wide angle cameru nego neki zoom, ali mate 10 pro nema ni jedno ni drugo. Noviji procesor, brza ram memorija, 3.5mm jack i onaj quad dac posto slusam dosta muzike, 2k ekran + lcd (bitno je meni licno zbog burn in), prosiriva memorija i sto je nov model a ne proslogodisnji, dobar je to telefon daleko od toga da je los, ali mislim da se G7 vise isplati.
A sto se tice softvera, i na Huwei telefonima zna da zabaguje i zakoci po nekad, video sam kod druga kako po nekad hoce da zezne ali kapiram da je to normalno za preradjen Android koji nose skoro svi telefoni osim Pixel modela.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Sta posle S7

Post od filip11314 »

Kako vam se čini Xiaomi Mi 8? Ima novih za 370e.


aaaaaaaaaaaaaaaa
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Sta posle S7

Post od Sale_M »

Odlican je Mi8, top model.Ja razmisljam o njemu kad rasprodam moje Nokie.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori