Samsung Galaxy Note 8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od antec »

Pa ode za 400, kao iz radnje uzet, savršeno očuvan. Možda je mogao koji evro više ali to je otprilike to.
Kačim slike posle.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Evindzer »

Nijedan telefon mi se nije prljao koliko ovaj Nout. Zadnja strana ne da skuplja otiske, nego kao da pravi njihovu kolekciju. Na prelazu između zadnjeg stakla i metalne lajsne na dnu - nakupilo se toliko sitne fine prašinice da se bukvalno sivi. Razumem da mora postojati određen razmak između materijalâ, kako bi telefon mogao da „diše“, da se širi i skuplja pri zagrevanju bez rizika, ali ovo je previše. A što je najtužnije, tretiram ga isto kao i sve pre njega, po ceo dan stoji u „pederuši“ ukoliko ga ne koristim, tako da mu je dodir sa prašinom sveden na minimum.
Zetov M10P, kupljen prošlog proleća nema ni traga od takvih problema, a on na njega pazi koliko i ja na praznu limenku piva.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od dachakragujevac80 »

Jel si probao da opereš pederušu? [emoji23]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Evindzer »

Dobar savet. :D
Nije do nje, da jeste, i Lumija bi bila u istom stanju. Naravno da u njoj može da se nađe malo prašine, ali redovno se čisti - ne pere se, istina. ;)
Da ne bude sve crno, telefon kao telefon je odličan, osim razočaravajuće kamere, ostali hardver sjajno fercera, oleofobski premaz je više nego zadovoljavajući i nema laga ni sličnog softverskog glupiranja (osim par retkih i neobičnih slučajeva). :)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od dachakragujevac80 »

Cekaj nisam te razumeo, jel tebi telefon u nekoj futroli, ili skroz "go"?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Evindzer »

Skroz go, k'o pištolj. :D
Mislio sam da mu nalepim na leđa onu sintetiku što nude u Ušću (kačio sam njihov link jesenas), ali to bi samo rešilo prljanje zadnjeg stakla, ali ne i prašine u zazoru između njega i lajsne u donjem delu.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Green »

Protiv sitnih zrnaca prasine se jednostavno ne mozes boriti. Stavio telefon u masku, lepio kojekakve dbrand omotace i pazio ko rodjeno dete. Jedino da svakih 5 minuta telefon izduvas kompresorom... :roll:

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od dachakragujevac80 »

Evindzer napisao:Skroz go, k'o pištolj. :D
Mislio sam da mu nalepim na leđa onu sintetiku što nude u Ušću (kačio sam njihov link jesenas), ali to bi samo rešilo prljanje zadnjeg stakla, ali ne i prašine u zazoru između njega i lajsne u donjem delu.
Pa za pocetak stavi neku "bolju" masku, inače to je neminovnost. Upada i kod mene, ali nista strasno

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Evindzer »

Nisi razumeo, nema nikakve maske, silikona, zaštite - ničega. Samo telefon, k'o od majke rođen. :D
Moguće je da bih ga koliko-toliko zaštitio od prašine da sam ga od početka stavio u neku futrolu. Sve u svemu, ovo je za mene razočarenje, stari Asus je ceo bio plastikaner, ali toliko dobro uklopljenih spoljašnjih delova da mu prašinu ne bi mogao nagurati ni atomskom bombom.
Prilično sam ubeđen da novi(ji) havajski modeli, iako su po istom principu stakleno-metalni sendvič, nemaju - ili bar ne ovoliko - problema sa ulaženjem prašine.
J***ga, možda preterujem, ali kad platim telefon 75000, 'oću da govori 75000 jezika, zaključno sa staroegipatskim i sanskritom. :D

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od vojopd »

Jebiga, do tebe je :D. Kod mene u masci uvijek i nema prasine.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Evindzer »

Pošto lap top još nisam oživeo, ako nisam na poslu, sve poslovne i privatne radnje vezane za internet ovih dana obavljam preko Notare, i trajanje baterije se skoro prepolovilo. I dalje tu bude oko 5,5 - 6 sati SOT, ali umesto 50-tak sati između punjenja, sad jedva prebaci 30. Hladno vreme plus mnogo jača upotreba, i eto baterije na oko 25% pred spavanje.
Svejedno, opet nisam nezadovoljan, sa L930 to nikako ne bih mogao da uspem, ni u vreme kad je bila nova, a kamoli danas, posle skoro četiri godine od kupovine.

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od vojopd »

Ajde probaj kalibrirati bateriju, imas 2 app koje su dobre na playstore. Iako ne vjerujem u te gluposti :D.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Evindzer »

Ma, nije oslabila, nema mu ni pola godine, nego ga ovih dana ne ispuštam iz ruku usled nedostatka lap topa u stanu.
Mada, možda bi' mogao i da probam tu kalibraciju u slobodno vreme, da ubijem dosadu. :)

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od antec »

Drugari ako bi da pazarite neku masku postavio sam link na kp, ne smem da kačim link ovde zbog pravila foruma. "Samsung galaxy note 8 maske" je naziv oglasa. Izvinjavam se moderaciji za ovaj post ali možda nije loša prilika da se uzme solidna stvar za ne previše novca.
Živi bili! :)

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od vla-do »

antec, imaš temu kupujem/prodajem/menjam (ili koje joj je već tačno ime [emoji1]), pa tamo napiši oglas i okači link slobodno. [emoji6]

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od znemanja »

antec napisao:Drugari ako bi da pazarite neku masku postavio sam link na kp, ne smem da kačim link ovde zbog pravila foruma. "Samsung galaxy note 8 maske" je naziv oglasa. Izvinjavam se moderaciji za ovaj post ali možda nije loša prilika da se uzme solidna stvar za ne previše novca.
Živi bili! :)

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
Kao što je @vla-do rekao, slobodno oglasi tu masku u temi za kupovinu i prodaju, zato je i namenjena ta tema.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od vojopd »

Beta verzija za pie se pojavila :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Azimuth »

Izgleda da će stići i pre marta, mada kod mene po kalendaru stoji mart. Ako neko stavi betu neka javi utiske :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Azimuth »

Stigla i januarska sigurnosna zakrpa za SEE.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Azimuth »

Evo je i prva Beta Pie, pa ko hoće da se igra i isproba ;)
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t

Odgovori