TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sugarcoated_ass »

Ja sam pazario kad je bio na nekoj akciji. Nema reklama, ali i dalje smaraju sa Vip. [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Azimuth »

Ma nije ni sada ne znam koliko, valjda 3$.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od znemanja »

Da li vam se na poslednjoj verziji TT izgubila opcija u podešavanjima da pročitani post iz teme zasivite, tj da se isti ne ukloni iz unread taba, već samo da promeni boju (postane siv)?
Do pre neki dan, to je radilo odlično, ali sada tu opciju ne mogu da pronađem u TT.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sugarcoated_ass »

Baš proverih kod mene na TT Pro kad sam pročitao tvoj post i vidim da ima opcija. Međutim skontam da nisam pustio apdejt na novu verziju i kad sam ga odradio opcija je nestala.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od znemanja »

I pomislio sam da je update zeznuo stvar. Baš mi "bode oči" što ta opcija više ne postoji, nepraktično mi je da se krećem između pročitanih i ne pročitanih postova bez te opcije.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

Pravi li TT danas još nekome problem, ili samo meni?
Ne prikazuje obaveštenja za nove poruke u temama koje pratim. Kad uđem u neku od tih tema, vidim da ima novih komentara.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sugarcoated_ass »

Sa te strane je kod mene ok, ali mi već neko vreme Tapatalk Pro užasno sporo startuje. Sve app se otvaraju normalno, ali on mi izbaci beo ekran i treba mu oko 5s da startuje.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

Pro je verzija bez reklama? Toliko su je agresivno reklamirali poslednjih nedelja da je iz inata nisam kipio. :D

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Martin Mystere »

Kod mene je isto pro verzija ali mi danas takođe nisu stizale notifikacije.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

Od jutros proradilo.
Ne znam da li je aplikaciju kao TT mnogo teško napraviti, ali me iznenađuje da na GP nema ni jedna jedina koja ima istu svrhu kao TT, koji povremeno zna zaista da iznervira.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

Ustanem jutros rano - posle sinoćne trosatne sesije samsungovanja na YT [emoji23] - lepo se spremim i još lepše krenem na posao, i kao po starom srpskom običaju uzmem mobilni da mi brže prođe put [emoji23] - i u TT me sačekaju neke poruke o nekakvom Kinu i nekim nebulozama. [emoji15]
Zna li neko o čemu se radi i ima li to kakve koristi po nas korisnike TT-a? [emoji3166]

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

PetarVetar napisao:Meni je TT vrh. (nisu me platili da kažem ovo)

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka
Azimuth napisao:@gari, to je zato što su to ko zna koje verzije aplikacije. I na androidu i na ios-u su postojale takve verzije, ali šta ćeš, živi sistemi pa se i aplikacije menjaju sa svakim apdejtom. Da li su ove nove verzije bolje/preglednije od neke prethodne ili nisu, u to ne ulazim, ali da se razlikuju, to mogu da potvrdim.
Inače, čisto informativno, postoji tema za TapaTalk za sve OS-ove, pa možete tamo nastaviti prepisku.
sugarcoated_ass napisao:TT je na Androidu neuporedivo pregledniji i bolji za rad, ali moraš se navići na promenu.
miodrage, ako ti smetaju reklame kupi app i miran si. Bitno da si pljunuo tolike pare za telefon, a ne možeš da se opružiš za koji $ da ti bude prijatnije iskustvo. Brate kad sam ja sa ovom mojom platom mogao da pokupujem pro verzije svih app koje koristim, uključujući i 9GAG, ti to nećeš ni osetiti. Druga stvar je ako nećeš, e onda nemoj ni da kukaš jer to je već tvoj problem.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
Ja se u potpunosti slažem sa Sugarom, dobre developere treba nagraditi. Ali Tapatalk je posebna priča, oni ne traže par dolara, nego 15 dolara. To je previše. Pored toga imaju 1 dolar mesečno, i 5 dolara za 5 godina.

E sad, možda da se kaže da je ovo za 5 godina i korektno, jer oni i da daju nekima nešto "doživotno", to opet mogu da ukinu - tako što samo "presele" aplikaciju, a i možda za 5 godina bude aktuelno nešto drugo, a ne Tapatalk.

I jeste, bez reklama bi Tapatalk bio daleko prijatniji. Ali ono što se meni dopadalo kod mTalka u odnosu na Tapatalk sad je feća fokusiranost aplikacije na sam forum umesto na neke dodatne Tapatalkove gluposti, koje im se pojavljuju u aplikaciji na početnoj strani. Ali to nije nešto što bi trebalo korisniku mnogo da smeta.

Ali ipak, onih 15 dolara mi mnogo bode oči, kao i 1 dolar mesečno, i odmah su mi odbojni, kao Electronic Arts. U zadnje vreme sam igre koje se meni ili mojima dopadaju kupovao, ali žali bože para datih na The Sims 3. Sramota me da kažem da sam za to dao pare. Uzeo mami za poklon, a ono sve odvratno - em treba još štošta da se plaća, em "narodna" verzija radi pouzdanije od originala zbog Origina. Ali to je već druga tema, ali eto, ja pričam na šta me Tapatalk asocira. :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sugarcoated_ass »

Ja imam kupljenu TT Pro app od pre nešto jače od godinu dana i time sam se rešio reklama. Ne znam šta se s njom dešava.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

PetarVetar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2014. 17:27
:: Samsung S20+
Lokacija: Jagodina

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od PetarVetar »

Ja imam Tapatalk VIP (što se vidi po bedžu pored imena) i to plaćam $5 godišnje. Smešna cena. Tako da sam i zaboravio kako izgleda TT s reklamama... Pritom, ovu aplikaciju dosta koristim, možda i najviše nakon Whatsapp-a i Spotify-a, pa je prirodno da želim da platim ljudima koji se trude da bude što bolja i praktičnija.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Nešto mi tu me zvuči kako valja. Oni imaju valjda Pro i VIP, pri čemu je VIP bolji, on uklanja reklame na svim uređajima povezanim na nalog. Dakle, i na iOS-u, pretpostavljam. A VIP vidim kod mene da je u aplikaciji 5 dolara na 5 5 godina.

Dodatno, kako kupiti onda Pro, to u aplikaciji nigde ne vidim? A čak su i ovo sakrili, prvo nude 1USD mesečno, pa tek kad idem strelicom unazad, on mi ponudi ove dodatne opcije.

Da, i da bi im taj VIP bio potpun, nevezano od priče oko Windows telefona - za te pare bi očekivao da naprave i Windows aplikaciju. Nebitno, ne mora da bude u Microsoft Storu, ali onda bar klasičnu.Slika

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sugarcoated_ass »

Ja ovu imam kupljenu. Moguće da su je sakrili za one koji je nemaju kupljenu da bi gurali Vip priču. Svakako s njom isto nema reklama.

https://play.google.com/store/apps/deta ... tapatalkHD

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Da, piše mi da nije dostupno u mojoj zemlji. Igraju jako prljavo, to mi smeta.

Sve gledaju kako više da uzmu para, i bezobrazni. Te 5$ mesečno, te 1$ mesečno, pa 5$ godišnje... Ispadnu ljudi budale.

No dobro, barem su smanjili, da taj VIP bude pristupačniji.

Petre, vidi ti da ipak upadneš u varijantu 5$ za 5 godina. Ako te nisu automatski prebacili. 5$ za godinu dana je po meni ipak puno.

Nije mi jasno kako nema neke third party Tapatalk aplikacije, ali to mi je sve vreme u glavi od kako sam prešao na Android. Android korisnici su apsolutno nezahvalni. Možeš nešto davati i za 50 centi, opet će ti aplikaciju neko krekovati. Zato valjda na Androidu ima tih zvaničnih aplikacija, ali third party aplikacije su većinom plač Majke Božije.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

PetarVetar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2014. 17:27
:: Samsung S20+
Lokacija: Jagodina

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od PetarVetar »

Ja više ne vidim tu opciju plaćanja :D Zašto misliš da je mnogo 5 dolara godišnje?

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

Ovako, braćo: TT dizgori. [emoji38]
TT je najgrđa aplikacija koju imam u oba telefona - od skoro, oba Androida. Bolji je od MT-a na W10M, ali to mu nije plus, jer od toga se ne može gore. Sporo se otvara, stalno se menja i iz verzije u verziju gubi stare i dobre a dobija nove i loše funkcije, pun je reklama (koje meni lično ne smetaju preterano) i stalno reklamira sam sebe ponudom kupovine VIP verzije (što mi smeta mnogo više od reklama, iskreno) - i za kraj, ista verzija radi različito na dva telefona. Ne znam je li do razlike u AO u Nokiji i SE u Noutu (još nisam prešao na Pitu), ali neke stvari im se nalaze na različitim mestima.
Poslednja izmena od Evindzer u Pon, 08. Apr 2019. 14:10, izmenjeno 1 put ukupno.

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od knezevic76 »

Kotistim DNS changer, u TT nisam video ni jednu reklamu.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Odgovori