fotke na n70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@lomnica_city: pa naravno da kada ima svetla su sve slike dobre. Takodje je tacno da ne moze da 'vata' toliko detalja kamera od n70 (sto je meni i bolje resenje nego da slika ne lici ni na sta), ali kada nema svetla povecava se gadno osetljivost senzora i slike su pravi trash :(.

To je sve u redu, ali ne kontam na sta se zali maljak. Da li on ima neki krdzavi FW pa mu je kamera :wacko: ili kada je stavio slike pored 6280 primetio je da su sve N70 malo blurovane pa je mislio da nesto nije u redu.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ja kad sam poredio slike sa moje N70 sa najnovijim softverom i 6280 sa jednom ranijom,to je bilo nebo i zemlja u korist moje Nokie,znaci ona 6280 je slikala dosta mutnije slike!Nema svrhe da vise raspravljamo,ima Nokia Update Service,nek nabavi,ako nema,CA-53 data kabal i lepo nek flesuje svoj telefon i onda neka uporedi,sa najnovijim softverom su slike super i po oblacnom danu (kakav je bio na onoj slici koju sam postovao,vidi se cak da je beton jos vlazan od kise) pa ce i on videti poboljsanje!
Pozdrav 8)

maljak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 11:47

Post od maljak »

Kada mi netko dostavi adresu servisa u Beogradu koji radi fles najnovijeg softvera, da ne lupam bez veze iz Sapca u Bg, a da ne odradim stvar, stavit cu ga. Ja nemogu da odradim update jer sam na dial-upu, a to bi dugo potrajalo a koliko vidim i rizicno je bez brze veze.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ako nemaju i Infotimu trebalo bi da ima u Prontu..Ubacivali su pre neki dan koliko se secam...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije rizicno bez brze veze,otkud ti to,samo je pozeljna brza veza da download softvera ne bi trajao predugo,treba skinuti par desetina MB a to preko dial-up konekcije lako moze da potraje i po sat-sat i po!A posle je lako,on sam flesuje telefon,mislim da vise i ne koristi nesto puno internet konekciju!A flesovanje u servisu ce te kostati jedno 15-ak eura!
Pozdrav 8)

maljak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 11:47

Post od maljak »

Dexter, daj mi molim te broj telefona od Pronta kako bi proverio dali imaju i dali rade.

pozdrav,

maljak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 11:47

Post od maljak »

Taman sam mislio da ovih dana idem u bg da flesujem telefon, kada procitah na burek forumu da se pojavila nova verzija softvera za N70. Moracu da sacekam, pa da vidim utiske, pa da ubacim tu novu verziju.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Jeste, izasla je nova verzija firmware-a za N70_RM-84_dp_v1_1_.0_SW5.0624.2.1.2_EMEA...Ali podatatka o poboljsanjima jos uvek nema, cim ih bude, neko ce vec javiti... :roll: :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije to jos sigurno 100%,moze biti da je izasla verzija za pojedine provajdere,kao sto sam vec cuo,ne bi valjalo ako je brand softver za nekog od provajdera,videcemo za koji dan!
Inace,za kameru i ne vidim potrebu za poboljsanjima,ali zato za brzinom rada itekako ima jer je telefon sporiji i od 6680 od koga se jedva malo hardverski razlikuje (na bolje) i to nikako ne prija! :angry:
Edit: Pretece me nina! :) Da preciziram svoju sumnju dokazima,citiracu jednog Italijana koji je prokomentirasao log za ovaj update:"Now i understand wind i-mode: i'm italian and only here there is wind in i-mode technology, so i think it's an italian firmware and only for wind brand... but i don't understand how is it possible for this phone to become i-mode... N70 is gsm-umts only."!
Nije mi bas najjasnije kako ali izgleda da je ovo ipak brendiran firmware!?
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lomnica_city, pa ja sam pronasla firmware na netu i to sa evropskim jezicima, i trenutno ga downloadujem...videcemo kako ce se pokazati ... :D ...i nisam ukrala info od tebe, vec sam ja nasla fajl na netu...tako da...sorry... :P :D :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Taman posla,gde sam ja rekao da si ukrala info od mene,eno su tredovi na iphone i na gsmhosting forumima vec tri dana!Ne kazem da nije u redu ili sta vec,ali me zbunjuju komentari koji kazu da jeste brandiran firmware!!
Pozdrav 8)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Da, i ja sam video da se pominje italijanska verzija, a i suviše je mali fajlić da bi bio kompletna evropska verzija. Full pack je blizu 80MB, ovaj fajl je 32,5MB. Jedino ako nije neko mini pakovanje sa par jezika...

Treba sačekati... ;)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lomnica_city, ne znam samo zasto fajl ima samo 33MB...3x manje nego dosadasnji firmware...Na i-phone jedan lik kaze da je fkashovao s tim, i da je uspelo ali druge komentare nisam nasla... :unsure: ...Kad budes imao neki novi info, javi... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ima 33MB zato sto je verovatno samo COR i Vxx paket,znaci ono najminimalnije!Ili je mozda samo kompresovan ekstra,ako ima sve (vecinu) Vxx fajlova,ali posto si ti flesovala,onda ti najbolje i znas!?
Maljak,ako si me ti zamolio preko PP da ti posaljem CD,da znas da sam poslao i trebalo bi da ti stigne mozda sutra ili u ponedeljak/utorak!Zaboravio sam da ih pitam za postarinu,mada i nije bilo preskupo,70 dindzi,necu da doruckujem jedno jutro i gotovo! :lol: Šala naravno!
Ali nisam vise u mogucnosti da saljem fajlove jer ih nemam vise,i ovo sam nasao jedva na eksternom HD-u (sa laptopa sam obrisao odavno) koji sada moram da ocistim da sacuvam neke fajlove sa desktopa jer ga brat prodaje i moram da obrisem sve fajlove sa HD-a,ukljucujuci i Phoenix i vise ne mogu da vam rezem,znaci vi koji ste"narucili"na vreme,to vam je,nemam vise sta da rezem!
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lomnica_city, E jeste, flash-nula sam telefon...sad mu je verzija firmware-a V 5.0624.2.1.2 od 14.06.06...Pa to je brendiran firmware za jednu Italijansku mrezu (valjda je zato toliki fajl a i u njemu imaju samo oni fajlovi neophodni za flash bez nepotrebnihdodataka), ali nije zakljucan za promenu parametara i moguce je podesiti GPRS i MMS parametre za nasu mrezu...a sam firmware ima nekih dodatnih opcija, cak vrlo interesantnih...jedna od njih je dodavanje slicica u SMS porukama...kao i precice koje fon sam pravi za najcesce uprotrebljavanje dodatne znakove pri pisanju SMS-a...nadam se da razumes na sta mislilm... 8) Ima jos dodataka, ali je sad faza ispitivanja...detaljnije u narednom izadanju `MS Posta`... :D :lol: :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori