Maska - Nokia N80

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Znas ti nina i jednog koji ima krem! :D Imam obe ustvari,ali prodajem srebrnu jer mi ne trebaju obe pa cu zadrzati krem,meni se nekako svidja a i svi ionako imaju srebrne,a ja pak hocu obrnuto pa cu prodati srebrnu!
Pozdrav 8)

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

shta imash srwbrnu?Masku ili josh jedan telefon?I ja imam krem i ok mi je,a bash nisam htela da imam srebrnu kao swi ostali ;) nego,i meni se malo izgrebala maskica pa planiram da uzmem srebrnu masku. . .samo u ALpha copy je preksupo,4000 din je kompletna maska :dry:

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

I ja sam razmisljao da uzmem krem, ali u CG kod generalnog zastupnika za Nokiu komplet maska kosta oko 50 jevra :chytry:
A bas mi se svidjala :cry:
Ako se dobije na kladionici mozda :D :D
Pozdrav!
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne,imam jos jedan srebrni telefon,i njega cu da prodam a ovaj krem cu ostaviti,svidja mi se boja i eto... a i nije bas cesta boja pa cu imati unikat!
Pozdrav 8)

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

pa da,i ja samo widjam srebrne :D owa krem boja mi je super,samo me iritiraju neke ogrebotinice,ali odluchila sam da netju menjati masku dos se skroz swa ne izgrebe,a uzimajutji u obzir kako ja chuwam telefon to se netje bash lako desiti :)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma lako se grebu,duze sam cuvao 6680 u perfektnom stanju (ali za mesec dana je decko koji je kupio svu oljustio pa sam je dzabe pazio) nego sto je to slucaj sa N70,nekako je meksa ova plastika ali necu je ni ja menjati,pre cu zameniti ceo telefon za mesec,mozda dva,kad bude vise aplikacija za N73!
Inace srebrna N70 je danas prodata pa nemojte vise da mi saljete PP,sem ako vam sad ne treba Nokia BT slusalica!? :lol: Koga zanima,nek pogleda oglase,sad cu da je ubacim!
Pozdrav 8)

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ja sam nasao masku za n80, prednja komplet sa onim metalnim okvirom 1200 din u Alpha copy-u...
Ljudi su stvarno profesionalnci i ok, sve pohvale

Odgovori