Nokia N70 memorijska kartica

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nenadbg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 03. Sep 2005. 15:16

Nokia N70 memorijska kartica

Post od nenadbg »

Hitno potrebna memorijska karta za nokiju n70 od 512mb.
Ako neko prodaje ili zna gde se moze naci hitno potrebna.
HVALA
6600

Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Post od Djordje20 »

http://www.itsvet.com/Kartice/Flash/nw- ... mflashcard

Probaj tu malo bolje da se informises :wink:

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

nenadbg, poslao sam ti na pp gde da pogledas posto ovde nije dozvoljeno reklamiranje :wink:

Ljudi, Kinston Mobile 512 kosta 1250 din a od 1GB 2250 din! :o

Ne mogu da verujem koliko cene padaju, to je strasno, pa ja sam tu istu karticu od 512 pre samo 3 meseca platio 2400 a sad je 1GB 2250! :shock:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

vlajche, ako je u pitanju neka od firmi koje se reklamiraju na ITsvetu, slobodno okači ovde...

Evo ga malo direktniji link baš ka RS-MMC i MMC Mobile karticama...
http://www.itsvet.com/karakteristike-Ca ... riteria-16

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Ja sam bas prije neki dan platio DV RS-MMC plus od 512MB platio 18 eura, koristim je u 7610 nokiji i za sada extra radi.

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Da,Vlajche...uzasno brzo padaju cijene i ja sam kao i ti kupio prije nepuna 3 mjeseca Kingston mobile 512mb za 30e...sad bih rado imao tu od 1gb,ali... :shock: (ma dosta je i ovih 512mb) :D

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

I ja sam u krusevcu uzeo od 1gb rs mmc mobile za 2200din Kingston i stvarno sam se iznenadio sto sam naso tako jeftino i mogu da kazem da super radi jedino sto mi clipovi malo seckaju dok snimam ali kad ih kasnije pregledam na fonu mozda po neki put malo zaseckaju (nista strasno)!!!!!.... :wink:

Pozzz..... 8)
.::HTC Desire Z::.

Hifi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 01:02

RS i MMC

Post od Hifi »

Imao bi dva kratka pitanja na ovu temu,a to su,jel treba da se formatira nova karta kada se ubaci u fon i koja je razlika izmedju RS MMC i samo MMC?Pretpostavljam da je samo adapter,ali da ipak pitam da nema neka caka jos.Hvala

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Hifi, ne mogu da verujem da si toliko lenj pa te mrzi da malo potražiš odgovor po forumu, jer se toliko pričalo o tome da nema smisla više pominjati... uostalom do te informacije možeš doći za bukvalno pet sekundi http://en.wikipedia.org/wiki/Multimedia_Card ...... i što se tiče formatiranja - možeš, a ne moraš, ali ipak formatiraj iz telefona...

pozdrav...

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Neka mi neko posalje na PP gde mogu da kupim RS DV MMC od 512mb ili 1gb u BG po razumnoj ceni (po mogucstvu Kingston)!!! Na itsvet nigde ne pise da su MMC RS i DV (samo pise MMC RS bez DV) :( !!!!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Tako pise zato sto je ona stara oznaka za RS-MMC DV preimenovana u MMC Mobile pa takvu i potrazi!
Pozdrav 8)

Hifi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 01:02

Post od Hifi »

Nisam lenj nego sam malopre uzeo KINGSTON 1GB MMC MOBILE i malopre stigao kuci,pa sam hteo odmah da ju koristim.Zato sam hteo vasu potvrdu da je to ok.A i u jednoj radnji su mi rekli da KINGSTON zna da zeza na N seriji,a koliko vidim svi ste zadovoljni jos i ranije citajuci o toj temi na forumu. Hvala vam sto ste mi brzo odgovorili. :)

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

HIfi, moze na PP u kojoj si radnji kupio u po kojoj ceni, please!!! Jel si probao, jel radi ok???? :blinky:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

A gde si to cuo da Kingston zeza na N seriji?!Ja imam bas Kingston MMC Mobile,vec nekoliko meseci,i NIJEDAN problem sa njom zasada,cak mi ni video ne secka za razliku od vlasnika Apacer-ovih kartica i slicnih,citaj malo OZBILjNE forume a ne neke leve,Kingston je odlicna firma!!
Pozdrav 8)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pa kada bi to napisao, to bi bila reklama, a i antireklama je reklama :lol: :lol: :lol:
Za formate kartica je trebao da se raspita, a to što je naleteo na "obrazovanog" prodavca - za to nije on kriv.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

mene baš nešto zeza Kingston Mobile (512) u 6630 .... pogotovo u poslednja dva dana :dry: .... ne znam da li je do kartice ili telefona, ali sa Nokia karticom nisam imao te probleme...

pozdrav...

Hifi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 01:02

Post od Hifi »

Ma sta da kazem,osim da je sve ok.sto se tice radnje u kojoj su mi to rekli nije toliko ni bitno.Jedna comp.radnja oko Slavije.Uglavnom ljudi su im reklamirali Kingston 1 GB MMC,a problem je bio sto nisu mogli da urade format i blokirala je.U svakom slucaju ja sam ju formatirao, instalirao programe i to ponovio jos 3 puta,za sada je sve ok.nadam se i u buduce.Mogu da kazem da ne usporava tel.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja sam uzeo Kingston 1 GB miniSD za E61, 2090 din, 5 god garancije u Subotici. Za blizi info javite se na PP
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

zinexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 20:08
Lokacija: Niš
Kontakt:

Post od zinexy »

Jel probao neko vecu karticu od 1GB?
  • ______________________________________________________________________
    izmenio b_udder:: nije dozvoljeno dopunjavati tekst do 100 karaktera tačkicama i slično

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ja tražim MMC mobile karticu za N70 od 2GB, ali nisam uspela da je nađem...Jel neko možda negde video??? :blinky:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori