Pobudalila V3

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
spinx
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 17. Okt 2006. 21:04
Lokacija: Beograd

Pobudalila V3

Post od spinx »

Telefon mi izbacuje poruku Insert SIM a kartica je u telefonu.Karticu sam probao na drugom aparatu i ispravna je.U cemu je problem? :smutny:

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Desilo se to i meni kada sam imao v3, treba do kraja da je gurnesh. To je bio slucaj kod mene, ne znam da li ce ti pomoci, mozesh da proverish.

Poz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

spinx, meni se to desilo par puta na 6630 (samo sa novom karticom) ..... ubacio sam savijeni papirić da malo pritisne sim bolje na kontakte i bilo je ok.... pokušaj tako ili obriši kontakte nečim, samo da nije agresivno...

pozdrav...

spinx
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 17. Okt 2006. 21:04
Lokacija: Beograd

Post od spinx »

Probao sam sa papiricem,gurnuo sam je dokle moze ali i dalje trazi da ubacim karticu.Brisao sam i kontakte ali nista.Telefon se normalno upali i onda trazi SIM.Kada ga upalim sa * i # ispisuje se poruka: Boot Loader 07.E0, SW Version: R374_G_0E.42.10R. Battery OK, OK to Program, Connect USB Data Cable. Kada zakacim USB kabl ispise OK to Program USB Transfer Mode.
Kada bi flashovao tel da li bi mu to pomoglo ili napravilo jos vece sr...e?

BladesEyeZ
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 21. Dec 2006. 08:59

Post od BladesEyeZ »

a da probas jos neku karticu na tom telefonu da budes siguran sta je
  • _______________________
    izmenio b_udder:: tačkice...

spinx
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 17. Okt 2006. 21:04
Lokacija: Beograd

Post od spinx »

Probao sam sa vise kartica ali i dalje isto,Insert SIM Card.Dao sam je danas u servis pa cu da napisem sta je bilo.

spinx
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 17. Okt 2006. 21:04
Lokacija: Beograd

...

Post od spinx »

Problem resen zamenom baterije. Ovo mi u zivotu nebi palo napamet ali ovima u servisu jeste. Kazu da je crkla neka elektronika u samoj bateriji sto se retko desava a uzrok moze da bude to sto nemam originalni punjac.

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Pozdravi te iz servisa da ne pricaju gluposti, ako bilo koji punjac ispunjava date uslove koje trebaju za V3, jer je i sam koristim, baterija ce biti napunjena. A sumnjivo mi je i to da je elektronika otkazala, ako su ti vratili tvoju "staru" bateriju videces koju "elektroniku" ima, kao i akumulator za kola. Koji smo mi ljudi?
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

Odgovori