Nova verzija ITsvet.com

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Nova verzija ITsvet.com

Post od kalinicm »

Dragi forumaši, verni kritičari ;), kao i do sada obaveštavam Vas o bitnim stvarima vezano za sajtove MobilniSvet.com i ITsvet.com. O ITsvet-u samo najbitnije.

Ovog puta, potpuno nova verzija sajta ITsvet.com je "ugledala svetlost dana" jutros. Danas u toku dana ćemo rešiti sijaset problemčića i detalja.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Svidja mi se izgled, pogotovo nova shema boja! (iako mi ni stara nije smetala) Mislim da je pregledan i da nije tesko snaci se na njemu. Hteo sam da napomenem da bi bilo lepo da ima forum, ali verovatno je to uloga "problematora" posto vidim da je slicno koncipiran.
Za sada su utisci pozitivni, videcemo kako ce se pokazati u radu. Svaka cast! 8)

PozZ

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

E imenjace svaka cast,mnogoo mi se svidja,svidja mi se sto su ovi testovi premesteni sa leve strane i lepo su vidljivi.I da moao bi se ubaciti neki forumcic verujem da bi ljudi i sa mobilnogsveta isli na itsvet :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Bez uvrede ali meni se bas svidjao stari izgled...nije bio zahtevan i brzo se ucitavao, mi sto imamo dial-up mnogo polazemo na te stvari. Ali to o5 ne znaci da necu posecivati ITSvet. Sve u svemu svaka cast na promenama, bitno je da se nesto novo desava. :)
5130+Koss the plug....

jevrem
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 07. Jun 2004. 00:49
Lokacija: Beograd

Post od jevrem »

Svaka cast, jos malo peglanja kao sto rece sitnih problema i eto ga nama jos jedan odlican sajt!
Sve pohvale!
Nokia E65 + Logitech BT Headset

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

@koren: Koliko mi se čini ti si se već registrovao na problematoru. Da, ideja je izbeći koncept foruma za sada. Neki vid "lagane" komunikacije će biti omogućen, ali ne uskoro.

@milan91: Isto kao za koren-a.

@Masterokrata: Prvo učitavanje je nešto sporije, ali bi posle kompletnog učitavanja prve strane da ti brže učitava ostale strane, tako je pravljeno. Probaj pa mi javi.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Istina :oops: registrovao sam se odmah! :D cak sam i oglas pokusao da posaljem ali nikako da mi stigne mail za verifikaciju oglasa, a ne bih da saljem opet, dok ne vidim da li ce stici za ovaj prethodni.
Once again good work! 8)

PozZ

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

@Koren: Ja sam ti aktivirao oglas, moraću da pogledam da li je ispravno podešen svaki parametar za email. Mada, trebalo bi da ti je stigao mail do sada.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

kalinicm, hvala za oglas, sad je sve ok :wink:

PozZ

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Sajt je pregledan,dosta brzo mi otvara sve strane,ima nekih novih korisnih opcija...sve u svemu lepo je uradjeno,za sada sve pohvale a ako nadjemo neke mane oglasicemo se... :)

Odgovori