Siemens M65

M65
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 20:04

Post od M65 »

Moras da prvo aktiviras pozivom operatera. U slucaju mobtela je 9863 tek onda podesite telefon i mora da radi.

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

mladjaKS,
Hm,ne znam sta te interesuje?
Fizicka ili softverska izdrzljivost? Verovatno fizicka!?
Ipak je to samo telefon koji je izdrzljiviji od ostalih,nije to cekic pa da njime razbijas beton!
Ako se dvoumis izmedju m65 i me75 moj predlog je definitivno me75!
Noviji je model i ima malo bolji i stabilniji softver!
Sto se tice izgleda to je stvar ukusa! ME75 je malo elegantniji i bar meni lepsi telefon!
Definitivno je kvalitetnije izrade i izdrzljiviji je od M65,a i dimenzije su mu malo manje!
Sto se tice cene nije velika razlika,a ako malo sacekas sa kupovinom ME75 ce biti jeftiniji nego sada!

imaginos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pet, 05. Avg 2005. 16:19

Post od imaginos »

o, sto sam se iznvervirao... :)
kupicm usb kabl dca-540, i taman se naostrim da updateujem sw, kad ono - cvrc! :x :shock:
ima li neka fora da se uradi sw update sa dca-540 ili mogu da se slikam sa tim kablom?

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

zanima me kako da povezem komp sa ovim telefonom. imam drajvere i sve, ali mi komp ne prepoznaje telefon. treba mi pomoc hitno!!!

Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

Post od Darkomol »

imao sam ija raznih zimensa,flesovao ih i ubijao,skoro sa svakim sam imao problema oko konektovanja sa pc!sam telefon m65 mi i nije bas nesto preterano dobar,nema mp3,bt,email client......razmisli dobro! :uhuh:

Darkoni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 18. Jul 2006. 20:27

Post od Darkoni »

Imao sam C 45,M55,C65,C75,a sad imam SP 65 i ni sa jednim nisam imao nikakvih problema.Nemam kabl za SP 65,jel zna neko gde moze da se kupi ali ne neki divce nego neki koji ce da funkcionise.Hvala

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Ovako interesuje me ako neko zna sta je sve potrebno za skidanje onog vodafona,menjanje ikonica i to mu je uglavnom to...Do sada sam skinuo ikonice,neki OpenDisk program,i josh po nesto...I gde naci DCA-510 posto sam skontao da je samo preko njega to moguce da se odradi...
Pomozite...moze i na PM neki link sa sadrzajem za M65
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Lazaboj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2005. 21:07

Post od Lazaboj »

Za skidanje VODAFONA baci pogled ovde http://mobilnisvet.com/mobilni-komentar ... emens/M65/ .U komentarima je covek objasnio sve do tancina.A za kabel mrka kapa,ja sam zbog kabla i odustao od reinstalacije.A da i sa sajta Benq-Siemens, odakle bi i trebalo da skines najnoviji SW .ne dozvoljavaju mi da skinem ista,ili ja ne znam. :uhuh:

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

E super znaci mogu da se slikam...Hvala za info o skidanju vodafona...eee...ali toga nema bez kabla...pa nista idem da lutam po NS pa mozda i nadjem negde
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

guerrilla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 12:03

Post od guerrilla »

Da li neko zna gde bih mogao da nabavim oklop za telefon (onaj lim) i zastitu za kameru i ono sto zatvara lim i bateriju?....koliko to kosta?

guerrilla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 12:03

m65

Post od guerrilla »

da li neko zna gde mogu nabaviti one dodatke za m65...lim, zastita za kameru i ono na dnu telefona sto zatvara lim i bateriju?

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Tesko ces to naci u slobodnoj prodaji... ja ni na novim m65 nisam vidjao sve poklopce(kamera, punjac) a kamoli u nekom servisu u kesici onako.... A i da nadjes nisam siguran da ce ti se isplatiti da uzmes, posto ce cena verovatno biti ohoho :o
5130+Koss the plug....

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

JA kupio polovan M65(odusevljen sam fonom) u savrsenom je stanju ko iz radnje i imam sve te gumice...I mogu da ti kazem da to nigde neces naci veruj mi...Sve ovo sem lima i mozda ali lim :uhuh:
Vidi ako ima nekih korisnika koji bi ti ih dali...Mozda se nadje dobra 8) dusa
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

looser, za 110e bi mogao da uzmes sxg75 koji je za te pare prekuc telefon 8)
5130+Koss the plug....

guerrilla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 12:03

Post od guerrilla »

Evo da pitam cisto onako, vasa procjena, koliko vredi telefon bez toga...star je godinu i po dana...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

guerrilla, pa Jones je za svoj sa svim tim dzidza-bidzama dao 40-45e :unsure: doduse telefon je sa Vodafone mreze ali je bas extra, tako da nemam pojma....mozda da probas za 40e, pa koliko dobijes. :smutny:
5130+Koss the plug....

guerrilla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 12:03

Post od guerrilla »

ja bi ga dao i za 30 samo da ga prodam...vec mi je dojadio...hocu da kupim V3i....jel se moze naci neki polovan osrednji za jedno 120-130e...jbg nemam vise...oskudacija

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Pa ovaj m65 okaci na oglase na ovom sajtu, a inace pogledaj oglase svaki durgi - treci dan i iskrsnuce vec neki V3i. Sto se tice cene V3i ne bi polovan trebao da kosta preko 110e. 8)
5130+Koss the plug....

nemanjaaa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 02. Sep 2005. 13:21

Post od nemanjaaa »

zna li neko, postoji li nacin da nateram moj m65, da cita *.txt fajlove koje sa kompa prebacim u njega... ????

goranj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 04. Maj 2007. 17:33

Post od goranj »

[quote="nemanjaaa"][/quote]

Instaliraj neku java aplikaciju koja podrzava citanje tekst fajlova, npr. "Read Maniac" :

http://www.deep-shadows.com/hax/ReadManiac/
http://www.readmaniac.com/?history
http://www.getjar.com/products/6/ReadMa ... nthepocket

Odgovori