Novi redizajn sajta mobilnisvet.com

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Svaka cast na dizajnu.... vrhunski je odradjen... slazem se da je bolji od ostalih vodetjih, nadam se da tje i kvalitet postova i clanaka biti bar priblizan...
sve pohvale... 8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Dizaj je extra,chini mi se da je proshli bio pregledniji zato shto je ovaj neka tako oshtre prelaze ali navicicemo se... :roll:

Jedino me nervira ovi telefoni sa lefe strane...kao da su mi odsekli deo foruma...uhhh...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Evo i ja da se pridruzim. I sajt i forum su extra odradjeni, nemam zamjerki, svaka cast! 8) Narocito mi se svidjaju ovako detaljne specifikacije, sad imate bolje specifikacije i od GSM Arene. :D

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Ja nikako da se priviknem na ovaj forum. Ko da se nalazim u engleskoj. Sve mi je nekako kontra.
I sad tražim neku staru temu koja je bila najposećenija i nikako da je nađem.
Bolji mi je bio stari izgled foruma. Mada sajt mnogo bolje izgleda!
Jedino još ja imam dial-up modem!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Slazem se da sajt ovako mnogo bolje izgleda, ali je zato forum dosta nepraktichniji... :unsure: :(
Mislim da bi trebalo da se napravi neki kompriomis izmedju starog i novog foruma... :roll:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ekipa se okuplja polako! :wink:
Tek je drugi dan, treba malo vremena da se "slegnu" stvari, ali sve u svemu - pomak je evidentan (na bolje!) 8)

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

Milane drago mi je da tako razmisljas... spremani si da prihvatis kritike i predloge, koje ce nadam se dovesti do boljeg sajta...

Kada pogledamo glavnu stranicu sajta nekako upada u oci gomila teksta, a posto znamo da vesti o mobilnim telefonima ne izlaze tako cesto mislim da bi bilo bolje smanjiti kolicinu vesti na glavnoj strani, teko cete dobiti i malo na aktivnosti, jer ako je vest na sredini stranice datirana od pre mesec dana izgleda kao da se sajt preterano cesto ne azurira.

Znaci - smanjiti kolicinu vesti, a umesto toga nekako osmisliti meni koji ce nas brze odvesti do zeljenih telefona - sto je i glavna svrha sajta, zar ne. Ispada da se opet vracamo top10 listi...

Da li mislis da vratis top10 listu? Ne moraju biti proizvodjaci, nego samo telefoni, jer je i to jedan od nacina kako lakse doci do zeljenog modela; ovako kao da su telefoni baceni u drugi plan, a u prvi stavljene vesti, koje se, kao sto rekoh, ne pojavljuju u takvoj kolicini.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Vesti o mobilnim telefonima izlaze jako brzo, oko 10ak bitnijih dnevno, tako da je to ok, ako bi se redovnije azuriralo... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Sve pohvale za "novi" sajt, malo mi je cudno jer se josh nisam privikao ali sajt izgleda extra :D :D :D
and justice for all...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Top liste su bile u planu, evo sada su i gotove i mnogo su bolje nego prethodne po mom ubeđenju. Ljudi, sajt je izašao juče, vesti će krenuti od kraja nedelje pa kad se jednom "zaletimo" onda će ih biti puno. Dajte malo vremena da stanemo na noge, pa onda komentarišite ažurnost vesti i ostalog na sajtu. :wink:
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ma okej...mi se uzeleli foruma pa kad smo doshli izneli sve shto imamo.... :D :D

Verujemo da ce sve doci na svoje mesto.... :wink:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Otje.......Mada pitam se kada tje foroom opet proraditi poonom parom..........Sigurno tje trebati vremena....A Milane sto ne posaljes mass email??????
Black Sabbath!!!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

pa od sledece nedelje mislim da ce biti kao pre.... :)

Evo vec se vecina okupila,tako da..... 8)

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

super!
stvari idu na bolje, evo i top listi...

da li cete vratiti mogucnost klika na odredjenu firmu unutar cenovnika, pa da se dobiju neke sire informacije o doticnoj firmi - kao sto je bilo u prosloj verziji?

mozda ne bi bilo lose negde postaviti "uputstvo" kako firme mogu da udju u saradju sa sajtom tj. da redovno salju cenovnike, da se izbor firmi jos poveca.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

shta reci
extra, swaka cast
mislim da je ovo najboljji sajt u evropi (ako ne i sire) nadam se da nepreterujem

mristicm
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 27. Avg 2004. 13:22
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od mristicm »

Sajt je toliko odvratan da nemam reci!!! pre svega mislim na deo oko pregleda novih mobilnih telefona. Poredjani su po broju , umesto po redosledu izlaska na trziste, kao sto je i bilo! I zbog toga mi se uopste sajt ne svidja!

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

mristicm napisao:Sajt je toliko odvratan da nemam reci!!! pre svega mislim na deo oko pregleda novih mobilnih telefona. Poredjani su po broju , umesto po redosledu izlaska na trziste, kao sto je i bilo! I zbog toga mi se uopste sajt ne svidja!
Vidi ti genijalca... :o :o Druze, nemoj odma da pljujes.....To su neki radili...Zbog jedne sitnice sve ne valja... :blinky: :o :shock: :uhuh: :disgust: :ohmy: Ukazi na gresq/zamerq pa sacekaj sta ce admin da kaze a ne odma da pljujes...
Black Sabbath!!!

Flash
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 13. Jan 2005. 00:32

Post od Flash »

Sajt je novi ok, ali na forumu bi vise trebalo istaci vrijeme poslate poruke.
To treba staviti gore, iznad, a na dno, kada se clan pridruzio forumu! :blinky: :)
Sony Ericsson K500i

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

FLASH napisao:na forumu bi vise trebalo istaci vrijeme poslate poruke.
To treba staviti gore, iznad, a na dno, kada se clan pridruzio forumu! :blinky: :)
E da, i ja mislim da bi trebalo postaviti to :)
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Sa ovim se i ja slažem, uvek se zeznem kad pogledam vreme i datum slanja poruke. Možda ne bi bilo loše da se ime i rang nalaze iznad avatara. I scroll bar definitivno treba da bude tamniji, nikako da ga ubodem... :wacko: :oops: :wink:

Odgovori