Novo pojačanje uredničkog tima

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Deksi »

Koliko god ih ima da ih ima ljubitelja win os-a, ali svako ko predje u taj tabor se odusevi i prizna sebi istinu da mu nista ne nedostaje. :P

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Baraba »

Ljubitelja win ima dosta, ljubitelja wp jedva :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Deksi »

Epa da te podsetim ovo je forum za mobilne telefone i piše se o njima a ne o deskop i ostalim računarima, eto ako nisi znao sad znaš.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od araphel »

Baraba napisao:araphel, jesu otišli, ali više je razloga, real life, lova i konstantno praćenje novih telefona (sada je skuplje nego nekad)...
Imam i ja "real life", i trošim lovu na druge stvari, pa sam i dalje koliko toliko ovde, mada i ja daleko ređe postujem bilo šta nego nekada. Daleko ređe i menjam uređaje, verovatno zato i nemam toliko potrebe da se javljam.

Ali da se sve pretvorilo u takmičenje Androida u trci za ovim ili onim, definitivno jeste. Ni to ne bio bio toliki problem da nije nekih usijanih glava pored kojih ne možeš da izneseš mišljenje da je tebi nešto drugo bolje, a da ne zaradiš salve uvreda i "pošalica".

Nikad nisam voleo jednoumlje bilo kog tipa, a najgore jednoumlje od svih mi je kod onih koji samo prihvate mišljenje gomile. ne želim da uvredim neke članove koji su dosta dugo ovde i čiju pristrasnost poštujem bez obzira što se sa njom ne slažem, ali ima mnogo onih koji nemaju pojma o čemu pričaju, ali je bitno da pričaju šta i većina. E, to meni lično jako smeta.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od acamatic »

I od mene cestitke za nove "Serife" foruma,da radite pravedno i po zakonu samo.. 8)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Baraba »

deksicom napisao:Epa da te podsetim ovo je forum za mobilne telefone i piše se o njima a ne o deskop i ostalim računarima, eto ako nisi znao sad znaš.
I kazes:
deksicom napisao:Koliko god ih ima da ih ima ljubitelja win os-a, ali svako ko predje u taj tabor se odusevi i prizna sebi istinu da mu nista ne nedostaje. :P
Win je OS za desktop, wp za mobilni koji posedujes, wm je mrtav... ;)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od araphel »

Nije WM mrtav dokle god postoji makar još jedan HD2 kojeg neko izvadi iz fioke da isproba šta još od OSeva može da potera :)

Ok, da ne spamujem više. Nek ste mi svi živi i zdravi, a ja da odradim još neke sitnice pre odlaska kući.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od miodrage »

Baraba, ponekad pricas pametno kao da si doktor nauka, a ponekad kao sada se izlupetavas za medalju.
WM - iliti WinMob je sistem koji koriste stariji uredjaji, i da ne verujes, razni QTek-ovi, i-mate-i, JAM-ovi, HD2 i sl. jos uvek imaju svoje verne korisnike.
Windows jeste desktop/tablet/laptop OS, i on NIJE tema ovoga foruma

WP - Windows Phone - stice sve vise pristalica hteo ti to da priznas ili ne, isto vazi i za ostale. U Evropi, WP stice sve vise trzisnog udela, dok u Aziji malo taj udeo opada (vesti od pre nekoliko sati).

Osim tebe koji ne mozes da se oslobodis prokletstva, ostali koji su probali WP su vrlo zadovoljni istim. Ti ionako svemu samo trazis mane i to ti je vrhunsko zadovoljstvo. Ne postoji nista cime si ti potpuno zadovoljan, to je strasno!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od 1808 »

miodrage napisao:WP - Windows Phone - stice sve vise pristalica hteo ti to da priznas ili ne, isto vazi i za ostale.
Evo da vidimo kako to izgleda, pa nek posle priznaje ko hoće i ko neće..... :D

Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od miodrage »

O samo sam cekao da se javi dezurni Android dusebriznik. I naravno, nove zamene teza, drugo nisam ni ocekivao. Stavljas 2009 kao polaznu tacku, i onda naravno da Microsoft ima znacajan pad, WP 7 i 8 su oba krenula od nule!!! To mora da se naglasi, inace ovo nema relevantnost, onda sabiramo babe i zabe. Imaju najveci i najbrzi rast zabelezen na svim trzistima, ne i najveci udeo, to nikad nisam rekao. Drugo, naveo sam podatak o Evropi, a ti bacas na svet, ja sam naveo vest iz q1 2014, a ti bacas q3 2013, znaci podaci bajati 6 meseci, najmanje. Objektivno, nema sta
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Miškoni »

Čisto ako slučajno niste primetili, naslov ove teme je Novo pojačanje uredničkog tima...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od miodrage »

Edit: za kraj, araphel objasnio!!! Svaka mu je na mestu, i sve stoji. Za njega mogu da kazem da je objektivno sagledao stvari, i da je jedan od retkih cija misljenja uvazavam.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od sugarcoated_ass »

Opusteno Misko, to oni malo da pripreme nove urednike za posao. ;)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Miškoni »

Jeste objasnio i slažem se u potpunosti, zato ću i citirati da neki pročitaju ako slučajno nisu. Ko se pronađe u bilo kom segmentu, odlično!
araphel napisao:Ali da se sve pretvorilo u takmičenje Androida u trci za ovim ili onim, definitivno jeste. Ni to ne bio bio toliki problem da nije nekih usijanih glava pored kojih ne možeš da izneseš mišljenje da je tebi nešto drugo bolje, a da ne zaradiš salve uvreda i "pošalica".

Nikad nisam voleo jednoumlje bilo kog tipa, a najgore jednoumlje od svih mi je kod onih koji samo prihvate mišljenje gomile. ne želim da uvredim neke članove koji su dosta dugo ovde i čiju pristrasnost poštujem bez obzira što se sa njom ne slažem, ali ima mnogo onih koji nemaju pojma o čemu pričaju, ali je bitno da pričaju šta i većina. E, to meni lično jako smeta.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od acamatic »

A kako bi bilo da serifi zakljucaju ovu temu..? :wacko:

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od 1808 »

Miškoni napisao:...ako slučajno niste primetili, naslov ove teme je..
Miškoni, ajde molim te pogleeaj ko je prvi ovu potpuno bezazlenu temu svojim provokacijama usmerio ka besmislenom ubeđivanju oko OS-a i biće ti sve jasno. Ni to mu nije bilo dosta, nego još proziva i optužuje drugu stranu za netrpeljivost, zahtevajući više razumevanja za njegovo konstantno podjebavanje većine. Zar misliš da svi treba da ga trpe takvog kakav je, ili bi i njemu trebalo već jednom reći da oladi sa tom svojom prizemnom demagogijm oko OS-a.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Miškoni »

Obratio sam se svima, i onima koji su počeli i onima koji su se nadovezali.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Novo pojačanje uredničkog tima

Post od Miškoni »

znemanja je novi član uredničkog tima. :) Uskoro će verovatno biti još jedna objava. ;)

Edit:
I Azimuth se pridružio timu! :)

Siguran sam će ovo pojačanje doprineti dobroj atmosferi na forumu. :)

Zaključana tema