Dorada sajta uskoro počinje

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Nemoj da zaboravite da ubacite u pretrazivac i pretragu za ovu najnoviju verziju symbijana (posto programi nisu kompatibilni sa starom verzijom)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Do kraja aprila će biti gotovo nadam se sve, pošto će se vizuelno totalno menjati koncept treba dosta vremena da se to odradi kako valja. Malo strpljenja, ne želimo da izbacimo poluproizvod pa da ga posle dorađujemo.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,izgleda da cemo imati opet period privikavanja uskoro kao i kad ste stavili ovu verziju sajta... :D Ischekujemo novu verziju... :)

Sanjica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2005. 21:21

Post od Sanjica »

Svaka promena donosi nešto novo i bolje, tako da verujem da ćemo posle navikavanja svi biti zadovoljni :wink: :roll:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kako napreduje dorada sajta? :roll: 8)

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Zbog velikog broja izmena, novi delovi sajta će biti puštani tokom nedelju dana posle postavljanja nove verzije. Očekujem da se preko vikenda, najverovatnije u nedelju kasno uveče, tj. ponedeljak ujutro rano postavi novi sajt, a potom u narednih 10tak dana će biti odrađen i ostatak sajta jer je prosto nemoguće postaviti sve odjednom.

Kao i prošlog puta, tokom tih desetak dana ću imati priliku da uvažim kritike i predloge u vezi sa novom verzijom. Do 10.maja najkasnije će sve na sajtu biti kompletirano i odrađeno.

Kao i uvek, napisaću detaljno šta je urađeno i šta treba da se pojavi u kompletnoj verziji sajta. Taman dok se malo poigrate sa novom verzijom i pošaljete kritike, ostatak sajta će biti dovršen.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

DXC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:10

Post od DXC »

ovo za sada ne izgleda lose....
najvise mi se svidja sto ste i vi ubacili opcije brze pretrage i poredjenje modela
jedva cekam da vidim kako ce konacna verzija izgledati

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Hm... ljudi ili je moj FireFox prolupao ili ste vi bez najave uradili redizajn sajta? :blinky:
Sad moram da otvorim prvo rubriku....nema na pocetku nokia, SE i slicno nego samo telefoni, smart telefoni.... :wacko:
Jel tako svima? :blinky:
Solidno izgleda ali sam zapanjen ucitao sam stranu i drugi dizajn...
5130+Koss the plug....

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Masterokrata, pobrljavio ti FF :D .... ja isto koristim FireFox i sve je kao i do sada ...

pozdrav...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

b_udder, ok ok...skontao sam :oops: :oops:
odem na sajt sa InternetExplorerom i sve je u redu... mozda treba nova verzija FF? Ovo je neka 1.7...a imam instalaciju 2.0 mislim ali me tako mrzi :oops: :roll:
Thanks na odgovoru
5130+Koss the plug....

Odgovori