Nova verzija sajta puštena

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

popste,znam da nije bio uvazen,ali evo nova verzija sajta,pa reko mozda se admin predomisli,znam da ima mnogo drugih foruma,ali meni je ovaj forum najbolji i najomiljeniji.Jeste da se bavi samo telefonima,i ja mislim da treba da ostane,ali neka tema,upoznavanja sa ostalim clanovima foruma.Glupo je pricati preko pp.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ne radi upoznavanja,vec radi brzog reshavanja nekog problema,mnogo ljudi ne koristi opciju "trazi" jer im hitno treba odgovor paotvaraju nove teme,mozda bi se reshili tih problema i forum bi bio uredniji kad bi postojao neki java chat ili tako neshto,poslao sam Milanu(admin) jedan predlog kako bi moglo to da izgleda pa shta bude...a mozda bi pomogao i neki shootbox umesto toga npr...sve u svoje vreme... :wink:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Dezter razumem sve,ali evo npr. hteo bih da mi neko posalje,neku temu,slicicu,pesmicu,kako to da nekog pitam,ne mogu sve da pitam preko pp,evo sad sam u jednoj temi morao da pitam da li neko ima da mi posalje neku themu.Mislim da je taj chat stvarno potreban ako admin misli drukcije,sta da radim.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Jel' bi moglo "na prvi pogled" i N80, posto uglavnom svi nagadjaju kakav je slajd, kakav je kvalitet izrade, trajanje baterije, korisnost wi-fia i svega ostalog?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Cestitam dexter mislim da si zasluzio,i mislim da niko nema prava da se ljuti.A sta se desava posle te titule :D :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Link za "pravno lice" ne radi iz foruma... To sam primetio, proveri da li radi sa drugih mesta. Pozdrav
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

pa vidish Lobachewsky, da to josh nije postavljeno...tek treba da proradi... :wink:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

jos dosta ima da se poradi na ovom sajtu jer puno funkcija cas rade cas ne rade i jos nema ( pojmova,uputstva,arhiva itd.)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Milane, posto cesto surfujem preko mini opere zanima me sledece: kada se ucitava stranica sa drugih sajtova, ona se zbog velicine strane maksimalno podeli na dva parta koliko god ona bila velika. Na mobilnom svetu jedna velika strana se podeli i na 14
parta, home page na 6, tako da mi je sve nepregledno i stalno mora da se zamaram na ucitavanje novog dela. Ako moze da se nesto uradi- pokusaj.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Vidim da je Miškoni trenutno na forumu,jel mu nije tesko da odgovori sta se ceka da bi sekcije o smartphonovima pocele sa"radom",onoliko smo se ispricali oko toga sta bi trebalo tamo smestiti i o cemu ne treba ili se ne sme pisati i evo nista se dalje ne desava!?
Pozdrav 8)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

E da stvarno kad ce da pocne da sljaka deo o smartphonovima? :roll:
Da se neceka nova godina? :P
and justice for all...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

E da zasto kad poredimo karakteristike telefona za neke modele je nemoguce izvuci uporednik? Prikazan je link ka poredjenju ali odredjeni modeli ne mogu da se uporede.
5130+Koss the plug....

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Lomnica_city, nije mi teško da odgovorim. Čeka se određena količina slobodnog vremena, dobra volja, lepo raspoloženje, simpatičan raspored zvezda i još po nešto...

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Miškoni, da to nije u nekoj prelomnoj fazi Biti il ne biti :D pitanje je sad? :wink: posle ... nema ...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ne, biće sigurno ali vreme je ono što hronično nedostaje, šta da se radi...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ma ok je je za sekciju o smartfonovima,ali kao sto je miskoni pre naveopotrebno je sakupiti sve teme i diskusije o smart telefonima i da se sve to sortira(prebaci) u sekciju samrt teleffona...koliko se ja secam...a miskoni to sigurno ne moze sam... 8)
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Odgovori