naucite me...

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
lelica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 30. Apr 2006. 00:39

naucite me...

Post od lelica »

imam samsung e720, pa me zanima kako se povezuje sa kompjuterom, bitno mi je da ubacim neke mp3 pesme u telefon i da mogu da prebacim video zapis u kompjuter iz telefona. Gde da nabavim odgovarajuci program za e720, koji je to program i koji kabal mi treba, da li ima da se kupi. Hvala unapred!

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

lelica, evo na primer mozes da koristis ovaj PIM file manager za povezivanje telefona sa kompom :

http://pierreyvesmic.free.fr/tel/200509 ... anager.exe
ima 44 MB

Ako je softver kod tvog telefona , kao i kod mog P850 , onda imas u opcijama settings- phone setting- usb settings , mogucnost da odaberes da li hoces da ti se telefon ponasa kao modem, mass storage ili picture bridge . Ja na primer kad spojim telefon sa usb kablom i nista ne namestam u usb settingsu ,otvaram softver koji sam dobio uz telefon - samsung pc studio - onda tu nalazim phone memory , a kada u usb settingsu oznacim da se telefon ponasa kao mass storage , onda kad spojim sa usb kablom telefon i komp , odlazim u my computer i nalazim tamo memoriju koja je na kartici tj. tada ga prepoznaje kao removable disk . I kad tad otvorim removable disk tj. memoriju na memorijskj kartici na kompu , najjednostavnije prebacujem sa telefona na komp i obrnuto kao da je flash u pitanju .

Ili , evo ti pa skini bas PC Studio za samsung :

http://uk.samsungmobile.com/supports/so ... ?modelYN=N

Kabl ti treba bas koji je namenjen za tvoj telefon . Trazi takav po radnjama i naci ces garantovano :

Slika

8)

p.s. Mozda ti je lakse da skines PC Studio za samsung ovde - pc studio za windows xp - 54,6 MB:

SAMSUNG_PC _STUDIO _3.1_xp

a ako ti treba za vistu , onda ovde :

SAMSUNG_PC _STUDIO _3.1_vista

on ima 62,1 MB

Klikni na ove nazive , zavisno koji ti treba .

Odgovori