Samsung Galaxy S7 Edge

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od znemanja »

@nemanja 82, iskreno prvi put čujem da uopšte postoji taj problem. S7 edge, bar sudeći po postovima po raznim forumima, nikada nije imao problem sa ekranom koji navodiš.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

nemanja 82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 30. Nov 2016. 15:23
:: Iphone 7 plus
:: Galaxy Note 8
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od nemanja 82 »

Hvala na odgovorima............

Na ovo sam mislio pa pogledajte:

https://www.buyfromwhere.com/galaxy-s6- ... ts-screen/
http://forum.xda-developers.com/galaxy- ... n-t3331830

A i na mom s6 edge+ gornja 1/5 ekrana vuče na ljubičasto,sredina relativno cista,a donja cetvrtina vuče na žuto....nije neka katastrofa,ali se lepo vidi naravno na beloj pozadini.....telefon je neverovcatan,što kvcalitet,izgled i funkcije,ali nervira me ovo što sam pomenuo....
Sad planiram da uzmem s7 edge,pa zato i pitam da li je neko od vas primetio,ako vas ne mrzi bacite pogled...........
P.S. Kome će da smeta ako primeti bolje da ne gleda......biće :shock:
Pozdrav...........

kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kovach81 »

Pozdrav ljudi.Juce sam prodao iphone 6s i uzeo S7 edge :) Stvarno nisam imao nijednu zamerku,extra me je sluzio ali ovakav displej i kamera ostavljaju bez daha :) Jedino sto me zanima da li se isplati dati 17e za zastitno staklo?U toj radnji gde sam kupio telefon,probali su da mi stave neko jeftinije od cini mi se 800din,ali kad je momak koji radi postavio rekao je da ne valja,da nije kvalitetno sto sam i sam video.Tako da mi ostaje sutra da vidim kakvo je to od 17e jer im sutra stize roba.Inace,verzija softvera mi je FXXU1BPJG i bila mi je ponudjena odma nakon aktivacije.Futrolu sam uzeo Nillkin Nature za 1000din i ok mi je.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Ne znam za stakla, nisam video svojim očima na nekom telefonu pa da i proverim, ali vidim da ljudi hvale nekog kineza sa 3D staklom. Mogu naći link ako ti treba.
Ono što je najveći problem je što se mahom takva stakla lepe samo na ivicama tj okolo pa dobijas onaj efekat duge tj boje se prelivaju jer staklo nije zalepljeno celom površinom. Uzmi lepo neku kvalitetnu foliju i teraj.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kovach81 »

Azimuth, ti si dobio foliku sa futrolom?Pogledacu onda u BIG-u u 3G Store.Inace edge ekran sam iskljucio.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Nisam, posebno se kupuje folija, a posebno futrola. Jedino što je dobro što se tada poštarina smanjuje, pa ako prodaš futrolu za koliko se kod nas prodaju originali onda praktično dobijaš foliju džabe. Inače, u pakovanju su dve folije, tako da si miran duži period.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

milan_zmaj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 14. Apr 2016. 13:15

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od milan_zmaj »

Ja uzeo neku s neta svi je hvale...odlepila mi se za nedelju dana...a tauch to s velikim pritiskom. Ajde ako je neka dobra i ja bi uzeo

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Pa ja negde od septembra imam ovu Spigen foliju, stoji kao i prvog dana. Ima par nekih sitnih ogrebotina po njoj koje se primete kad je ugašen displej i pod određenim uglom.
Inače, kad lepite folije, budite strpljivi i polako to radite. Na zakrivljenim delovima se teže lepi i treba malo duže držati prstima stisnuto kako bi se zalepila pravilno. Posle toga nema brige, odlepiće se tek ako je podkačiš sa nečim, sama od sebe neće sigurno.
Meni se ova folija svidela jer je isečena na ćoškovima, pa se može kombinovati sa nekim silikonima ili šta već koristite. Folije koje nisu isečene će se podići u uglovima istog momenta kad stavite telefon u neki silikon, to mi se desilo sa Ultimate Shield.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kvaka33 »

Da se pridruzim ovoj temi,uzeh ga danas ,videcemo uskoro kako ce se pokazati

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Čestitam!
Ne znam za koliko si ga uzeo, ali vredi svake pare :wink:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kvaka33 »

Nadam se, kostao me 450e star 3 nedelje sa telenora

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od znemanja »

To je dobra cena. Ja sam nov iz mts-a, ali SIM free, platio 530€, tj. dao sam S7 star oko 4 meseca i doplatio 90€.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

milan_zmaj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 14. Apr 2016. 13:15

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od milan_zmaj »

Kad ce update na 7...mozda je vec napisano ali kao sto obicno biva ko ce da trazi ;)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

^ onaj koga zanima će i potražiti, tako to obično biva :)


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

milan_zmaj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 14. Apr 2016. 13:15

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od milan_zmaj »

:) ok

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kvaka33 »

Ahahahahahahha


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Nole025
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Čet, 31. Dec 2015. 19:09
:: s9 plus

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Nole025 »

Uzeo sam ovaj telefon pre 10tak dana, preko kupujem prodajem za 300e, sve radi fenomenalno samo je ekran malo naprsao, najvise kod selfi kamere.. za sada sam vise nego zadovoljan, nego me iritira da cesto pipnem sa strane, posebno kad slusam muziku na yt, pa mi cesto ili skroluje ili otvori pesmu, jel sese i to vama desasava? pa moram uvek da nosim maskicu...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Nole025, to zavisi iskljucivo od toga kako drzis telefon. Ja npr nemam problem sa tim da slucajno dodirujem zakrivljene ivice, ti ih npr imas.

kvaka33, ajd da cujem prvi utisak i neku razliku u dnosu na prethodni koji si imao :wink:

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kvaka33 »

Za sada ne vidim neki drastican pomak u odnosu na s6 edge plus,sem bolje baterije,manjeg ekrana i slota za memorijsku karticu
Iskreno nisam sada nesto posebno ni odlepio za s7 edge ali ponuda za s6 edge plus je bila i previse dobra da bih je odbio, pa reko da ga prodam, ako nista drugo lakse cu s7 edge prodati ahahaha
Mozda je premalo vremena proslo da sada dam neki detaljniju recenziju ali na "prvu loptu" nista wow u odnosu na s6 edge plus
Izuzetno slicni telefoni u svakom slucaju,mozda zato i nisam nesto preterano iznenadjen ,odusevljen itd

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Nole025
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Čet, 31. Dec 2015. 19:09
:: s9 plus

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Nole025 »

A da vas pitam, jel dobra kupovina 300e za s7 edge sa naprslim ekranom, doduse nije on puno naprsao,najvise je kod selfi kamere... ocu li ja moci lagano da ga prodam za pola godine, godinu?

Odgovori