Samsung Galaxy S7 Edge

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kocapro »

Ok ali meni se telefon ne zagreva niti se prazni baterija ,,, kakvi su tvoji simptomi bili tacno
Forever !!!

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dachakragujevac80 »

Dan 4-ti se zavrsi,a od Nougata ni traga ni glasa. Jel zna neko,jel dobila jos neka zemlja update osim na pocetku par njih?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

dusan87vr
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 09:01
:: Galaxy Note10+ N975F
:: Nokia 2626
Lokacija: Vranje

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dusan87vr »

Pozdrav ljud, da se pohvalim, od juce sam konacno postao vlasnik s7 edge.. :D

Zanima me, koja je poslednja verzija androida na Vasim telefonima, pricam za officijalnu Evropsku verziju.. ? Meni na telefonu stoji 6.01 i kad sam upalio mob prvi put, trazio mi je neki update odmah koji ima 350mb negde gore dole i posle updat-a i dalje stoji 6.01.. ? :)

Takodje me zanima da li ste vi prvi put ispraznili skroz bateriju i punili 12 sati ili kolko vec.. (znam da se to radilo na starim baterijama, da ne treba na novim, ali eto zanima me da li je bolje to uraditi ili ne..) ? :)

Firul
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2012. 09:24

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Firul »

na novim telefonima nema vise potrebe za formiranjem baterije
Samsung S7 Edge

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od znemanja »

Čestitke na kupovini !

Poslednja verzija je upravo 6.0.1. Nougat je pušten ali za sada samo za Englesku i Cešku, ako te mrzi da čekaš Nougat za tvoj region, možeš da ga flešuješ sa BTU i odmah kreće update.

To za punjenje je glupost, puni normalno telefon.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dusan87vr
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 09:01
:: Galaxy Note10+ N975F
:: Nokia 2626
Lokacija: Vranje

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dusan87vr »

Hvala @znemanja. :)

S'obzirom da sam juce uzeo telefon, ne zurim za Nougatom.. Tako da neka malo oficijalna 6.01 verzija, pa kad izadje oficijalna 7.0, sam ce izbaciti :D

I ja mislim da je glupost to za punjenje, ali reko ajde da pitam i ostale sta su radili i kako.. Ja sam iskreno zaboravio na prethodnom telefonu Note 3 da li sam punio tako prvi put bateriju ili ne, mada mislim da nisam.. Davno je bilo to, pre 3 god :D

Stefan22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2016. 15:44
:: Samsung S7 Edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Stefan22 »

kocapro napisao:Ok ali meni se telefon ne zagreva niti se prazni baterija ,,, kakvi su tvoji simptomi bili tacno
Pa krenulo sa tim bagovima, tj da mi se zamrzne ekran i ne reaguje i posle jedno 10s se restartuje. Tako je krenulo...
u pocetku samo prilikom koriscenja aplikacija, a posle i prilikom otkljucavanja telefona. Postalo je sve ucestalije.
To zagrevanje baterije mi se desilo malo kasnije. Isto bi se tako zakucao i restartovao, ali bi prilikom paljenja telefona gorelo samo ono "S7 Edge" i tako bi stajalo sve dok ne bi pojeo bateriju, bukvalno je vreo bio, a ti ne mozes nikako to da ugasis...
Posle sam pokusao fabricki restart, jer sam mislio da mu steti neka aplikacija, mada nisam imao nista puno na njoj, osnovno za dopisivanje i drustvene mreze(viber, watsapp, instagram, fb, messenger, snapchat) ali se to ponovljalo, tako da sam morao da ga odnesem u servis

dusan87vr
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 09:01
:: Galaxy Note10+ N975F
:: Nokia 2626
Lokacija: Vranje

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dusan87vr »

Ljudi, sta predlazete od zastite za telefon ? Pitao po radnjama, vecina kaze da su stakla koja prodaju losa..tj da mozda nece lepo tach na telefonu da radi, da se odlepe posle mesec dana itd.. Navodno lepak na stakla je samo na ivicama telefona i zato ne stoje dobro.. Koje staklo bi Vi preporucili da se ok pokazalo ? Hvala :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Nijedno. Ako hoćeš nešto na displej onda samo folija. Pisao sam već o tome ovde u temi pa prelistaj.
Koristio sam ultimate shield foliju, dobro stoji i prekrije ceo displej, ali nećeš moći da je koristiš sa bilo kakvom dodatnom zaštitom. Od septembra imam spigen foliju, ona je mnogo tanja i neprimetna, ali ne pokriva ćoškove i baš zbog toga možeš da je koristiš sa nekim silikonom ili čime već.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od janka_88 »

Ja ne koristim ni jedno niti sam ikad koristio ikakvu zaštitu za ekran, a i uopšteno izbjegavam jer gubim svako uživanje u telefonu kad je estetika u pitanju. Nalijepio sam nazad Xtremeguard foliju da se eventualno ne grebe zadnja strana a ovako pazim na telefon gdje stavljam i ne trpam u džep sa parama i ključevima i to je to.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od zoreli »

Definitivno FB i Pages Manager ne rade kako treba na 7.0 - da li je do aplikacija ili Nougata ne znam . Vraćam se na 6.0.1 i dok se to ne sredi ne apdejtujem telefon makar čekao S8 da izađe .
16 godina na forumu MOBILNISVET

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od janka_88 »

Ne koristim Pages Manager ali FB zaista radi besprijekorno i bez najmanjeg problema...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dachakragujevac80 »

dusan87vr napisao:Ljudi, sta predlazete od zastite za telefon ? Pitao po radnjama, vecina kaze da su stakla koja prodaju losa..tj da mozda nece lepo tach na telefonu da radi, da se odlepe posle mesec dana itd.. Navodno lepak na stakla je samo na ivicama telefona i zato ne stoje dobro.. Koje staklo bi Vi preporucili da se ok pokazalo ? Hvala :)
Ja koristim S cover,super je,jedino sto se estetika telefona gubi u potpunosti.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

dusan87vr
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 09:01
:: Galaxy Note10+ N975F
:: Nokia 2626
Lokacija: Vranje

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dusan87vr »

Da, S cover stiti ceo telefon i ok je, ali meni licno se nikad nije svidela bas zato jer prekrije ceo telefon.. :)

milan_zmaj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 14. Apr 2016. 13:15

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od milan_zmaj »

Za UAE trziste 2.2.17 je update
Tako makar tvrde iz te zemlje

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Nole025
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Čet, 31. Dec 2015. 19:09
:: s9 plus

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Nole025 »

milan_zmaj napisao:Za UAE trziste 2.2.17 je update
Tako makar tvrde iz te zemlje

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Moj je za emirate... jedva cekam da stigne

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dachakragujevac80 »

Po nekoj logici,mi bi trebalo update da dobijemo pre tog datuma,ako prvo nadograde celu Evropu,pa onda krenu ostale kontinente.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od zoreli »

janka_88 napisao:Ne koristim Pages Manager ali FB zaista radi besprijekorno i bez najmanjeg problema...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Da , ko koristi FB bez App Managera radi OK ali u kombinaciji sa njim nema teorije - puca stalno (bar kod mene - a probao sam 4 instalacije ) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

PeraKG
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1151
Pridružio se: Sub, 28. Mar 2015. 01:22
:: Galaxy S20 Ultra
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od PeraKG »

Meni FB kao aplikacija za sad radi ok, dok sam na beti imao često problema kao Zoreli.
E sada, kad se sa instagrama prijavim preko FB-a ili ako hoću da podelim sliku, tu kaže da je facebook zaustavljen.

Slika

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Samsung Galaxy S20 Ultra

Milos93
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 18. Okt 2015. 14:12
:: s60

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Milos93 »

Potreban mi je punjac. Kupiti u Samsung radnji ili predlazete neku jeftiniju opciju?

Odgovori