Samsung D900 - Ultra Edition 12.9

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Samsung D900 - Ultra Edition 12.9

Post od mihajlovic »

Slika

Slika

Specifications:

- Quadband GSM + EDGE
- 3.13-megapixel camera
- 2.1-inch 240 x 320 pixels TFT display with 262.000 colors
- 80 MB built-in memory + MicroSD expansion slot
- Music and video player
- Bluetooth, USB and PictBridge
- uMenu, uSearch, uGo and uTrack
- Document viewer and TV-output
- Digital power amp
- Size: 103.5 x 51 x 13 mm
- Weight: 85 gram
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Post od Sn1p3r »

Jao fon je I liga, nisam ka cukao ali vjerujem da je sila zato bih molio da neko kaze licno misljenje o njemu...
HTC Touch Diamond, Vertu Ascent Ferrari 1947, LG KC910 Renoir, Nokia e90, SE P990i.

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Telefon je bullshit!. Nema nista revolucionarno a kostace sigurno mnogo para. Sve je vec vidjeno a i ta mala kamerica koja je od 3.13mpix verujem da je trash, pored toga ne razlikuje se ni malo od od d500 (npr.) tako da..... Ja ga definitivno ne bih kupio.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Dario napisao:Sve je vec vidjeno a i ta mala kamerica koja je od 3.13mpix verujem da je trash, pored toga ne razlikuje se ni malo od od d500 (npr.) tako da.....
Nisi u pravu Dario,kamera je vec nekoliko puta testirana i uporedjivana sa K800,N73,N93...,i uopste se nije lose pokazala,u vecini situacija je bila rame uz rame sa drugima,a u jednoj situaciji je napravila i najbolju sliku tako da ne mozes da kazes da je "trash" samo na osnovu tvoje pretpostavke! :o :P :wink:
A i ovo kad si rekao da se ni malo ne razlikuje od D500,to ti je otprilike ko da si rekao da nema razlike izmedju npr. K750 i K800! :lol: :P :wink:

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Post od slavisaj »

Kamera je u rangu K800 i N73, namerno nisam spomenuo N93 jer kamera po raznim stranim testovima je losija od N73. Tako da kamera na D900 je odlicna.

AlenNS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 27. Jun 2006. 12:20
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od AlenNS »

Kolika kartica dolazi uz fon. čuo sam 128MB da li je to istina ili se kartica dodatno plaća. Znam da kod nekih telefona ide i kartica. želim da kupim fon pa me zanima. sada imam d800, a kada sam čuo i video ovo čudo rekao sam definitivno to je to...

horkolerbus
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Sub, 14. Okt 2006. 12:11

Post od horkolerbus »

da li se dobija memory kartica ili kupujes,kakav mu je zvuk (cistina,jacina) ,koliko je dobar video zapis,?

Andrejica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 16:43
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Andrejica »

ja sam cula da sa ovim telefonima,na klizni ekran je sve ok do 4 meseca i onda se najcesce razjebe bas to (klizni)

project
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Sub, 29. Apr 2006. 15:42

Post od project »

Andrejica napisao: (klizni)
verovatno si mislila na slide sistem.


to uopste nije tacno ja imam fon sa slide sistemom od januara i sve je ok.

Andrejica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 16:43
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Andrejica »

ok,ja to zovem klizni :D
pa ne znam, mozda si nasao samo dobru seriju.. ja bas dosta njih znam koji su imali telefon sa slide sistemom :wink: i posle mozda 4-6 meseci im je otisao taj deo.. a popravka je vrlo skupa, skoro da mogu da kupe nov telefon za te pare...

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@andrejica: samsung slide sistemi su jako kvalitetni (posebno na d500), ja nisam video apsolutno nikog da se zalio na to (da mu je crko' ili da skripi ili da ne klizi kako treba), cak naprotiv svi ga hvale. Video sam i jedan matori d500 koji je bio "urnisan" (vlasnik nije imao milosti uopste) ali slide sistem je radio bez problema.

Nokia uglavnom je imala problema (a i dalje ima) sa slide sistemom (n80, 6270...), ali samsung su vec usavrsili struku :P .
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Pa da, normalno cim je svaki drugi telefon koji izbaci Samsung slider verzija... :wink: :)

cherokee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 03. Nov 2006. 17:18

Post od cherokee »

Telefon je za zene je ga imam i uopste nije za muskarce mada ukusi su razliciti.Kamera nista posebno a i telefon nista posebno za te pare sam mogao da kupim nokiu n90 i bog da me vidi :cry:

marko07
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 21. Okt 2005. 13:55

Post od marko07 »

Telefon je sasvim ok,jako lepog izgleda,dobar displej ok kamera(malo losija od k800-imao sam oba) zvuk je takodje dobar tacnije prosecan,meni je po meni ruzan ali ima nekih dobrih fora kao sto je to da kad vam stigne poruka kad je citate ispisuje slovo po slovo i to super izgleda,kada pozivate broj olovka ispisuje broj,pa onda tema koja se menja u zavisnosti od doba dana...Sve u svemu ok tel,vise lep nego sto je funkcionalan...i da OGROMNA mana-playlista ne moze da sadrzi vise od 30 pesama i slike i video zapis kamera cuva na memoriji telefona pa mozete posle rucno da je prebacite na karticu!

Odgovori