Samsung E900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
wladinho
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 04. Nov 2008. 13:27

Security code E900?

Post od wladinho »

Dali neko zna koji je fabricki security code za samsung e900? Kupih telefon polovan, ali me mrzi da brisem sve brojeve iz imenika pojedinacno jer ih ima milion, a kad hocu sve odjednom trazi code. Hvala

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Kucaj 8x nulu tj. 00000000 :wink:
Nokia Lumia 630

drn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 15. Jun 2012. 09:26
:: Samsung e900

Samsung e900

Post od drn »

E ovako,prije sam imao e900,i na teningu mi ga je neko ukrao,ubrzo nakon toga brat mi je kupio polovan e900,sve je bilo ok,ali vec 2 mesesa imam problema,naime,kad hocu da posaljem nekom sms,pokrene se slanje,salje,salje... i onda iskoci poruka greska pri slanju poruke,i tako 2 do 3 puta i onda posalje normalno,i sad,kad meni neko napise poruku,meni ne stigne na vreme,znaci nema poruka,i ja ugasim tel, i kad ga opet upalim poruke pocnu dolaziti sve koje su mi poslane u toku dana npr. Ili nekad ga ugasim pa upalim npr u 6 sati,i nakon 5 min mi stigne sms od nekog,kad je otvorim pise da je poslana u 2 sata .... :wacko: molio bih nekoga ko je imao slicnih problema da mi kaze ako je uspio to resiti,ili ako nije da menjam telefon,ovako se vise ne moze,ljudi me napadaju vec,vicu galame sto si ispalio,de si,sto nisi odg ,a kad im kazem za problem ispadne da ih lazem,kao da im prodajem jeftinu laz xD

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Samsung E900

Post od tomas.hokenberi »

drn, da li si probao sa drugom SIM karticom isti telefon? I da li si probao istu sim karticu u drugom telefonu? Meni ovo deluje kao da telefon ima problema sa antenom tako da mu je GSM signal suvise slab.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori