Samsung i8510 Innov8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa metal al' opet, ogrebes farbu, to je sitno 1 mm, al posto je siv metal ispod vidi se i nervira. Mada ekran mi je savrsen, nema ni jedne oggrebotine, ovo izgleda od kljuceva ili necega, i sad mi krvo malo, videcu sta cu da mu radim... :(

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Dexter ako je metal kao sto kazes(ne znam samo sam 1 na 2 min video taj telefon) onda uzmi neku farbu za metal u spreju i potrudi se da kupis one za airbrushing jer imaju bas uske nazovi cevcice tako da neces da ofarbas 3 centimetra oko tog dela vec samo malo pored.Ako se setim neceg kreativnijeg napisacu ovde ili na PP.Mene nervira najvise Vodafone znak koji mi stoji na telefonu i niakako ne mogu da ga skinem..barem ja tako mislim :dry:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Baterija jeste slaba. Instalirao sam task manager, ne vidim neke procese da rade. Radi samo standby, i nista vise ne vidim, i pored toga baterija traje 1 dan maximalno.


Interesuje me jel moze da se uzme neka jaca baterija za ovaj fon?

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

Zelim da kupim ovaj telefon ali me zanimaju neke stvari koje nisam mogao da nadjem na net-u o njemu.
Da li kamera na ovom telefonu ima auto fokus ?
Kakave su slike i video snimci sa upaljenim blicom u mraku ?
Da li za zvono poruke moze id a se stavi koja bilo melodija ili je i dalje samo fabricke koje su ubacene kao i na ostalim samsuzima ?
Da li igrice i programe kada se instaliraju smesta u isti folder Aplikacije ili odvojeno ?
Da li Quick ofice i PDF formati se mogu prepravljati u telefonu ili samo moze da ih cita ?
Hvala unapred !!! :)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Bukovsky ovo je tema o Samsungu i8510 (Innnov8) koji imas Symbian OS.Ili si pogresio temu ili si pogresno pitanje postavio.(ovo je vezano za tvoje 3-4-5 pitanje) Sto se tice ostalih pitanja na 1 strani imas review gsm arene(ako se ne varam) pa ne bi skodilo da ga procitas mozda nadjes odgovor. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

Ne nisam pogresio temu niti pitanja .
Postavio sam bas ono sto me zanima , sto mi je nejasno u vezi ovog telefona.
Ako znas odgovore, bio bi mi od velike pomoci ako ne znas...Idalje cu da cekam da neko odgovori. ;)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Innov8 ima Symbyan sto znaci da : zvono za melodiju moze bilo koje,igrice i programe smesi u aplikacije a ti mozes da naravis za svaku igru i za svaki program poseban folder i da ih ubacis i premestis gde zelis,sto se tice PDF-a i quick ofisa instaliras ih ( ako vec nisu) i onda mozes da radis u njima(sto znacida ih otvara-cita -prepravlja-snima).Sto se tice AF-a(auto focus) naravno da ga ima i pored toga jos Geo-tagging, face, smile and blink detection, image stabilization, wide dynamic range.....Sve sam ovo izvuko sa googla za nepuna 2 minuta... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Sve ti je recheno, samo da dobunim nema blic nego LED, moze da bude upaljen dok se snima, ok je u zavisnosti od razdaljine...A kad se slika, zna nekada da pokvari sliku, pa ljudi budu previshe beli, ali to sve zavisi od okolnosti, osvetljnja itd...

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

@ dimi89 : OK , buraz hvala. Iskreno da ti kazem mrzelo me da cackam po google-u ;-) Pa cemu sluze forumi :D
PDF i office su mi jako bitni zbog posla. Nisam u mogucnosti da koristim racunar i kad sam na terenu a lap top mi ne moze biti svaki put od koristi, jer nemam mogucnost stalno da ga nosim. Neka od Nokia E serije koliko znam samo cita navedene formate, ne moze da se prepravljaju i kuca u njima. Kao i moj sadasnji telefon . To mi nista ne znaci. Ovo sto si naveo sve sam znao osim nih stavki koje sam pitao nekoliko postova iznad . ;) 8) :)

@ Dexter : Hvala i tebi za ovu informaciju oko " osvetljenja " , jer mi je kamera - foto aparat bitni takodje za posao ( pitas se verovatno pa sto onda ne kupim foto-aparat i kameru , razlog je da ne mora da bude vrhunski snimak i slika ) , tako da mi telefon koji trenutno imam odradjuje odlican posao. Naravno 16 puta je slabiji i losiji od ovog , tako da ce mi ovo pomoci extra .

Poznajem koliko - toliko o mob. telefonima. Nisam fanatik ( vise sam za racunare, tehniku tipa pojacala , ozvucenja i rasvete.... ) ali polako se " apdejtujem " :D

I jos jedno pitanje, koliko kosta baterija za njega ? :)

Tnx..

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Korisno je shto moze da bude upaljen LED za vreme snimka, zilion puta sam trazio tim svetlom nocu kljucheve ili tako neshto, tako da je korisno. Shto se tiche slika, ok su, nego nocu kad slikash ljude znaju da ispadnu belo itd, ali shto se tiche predmeta, ok je...

Baterija? Ne znam, najbolje je da kontaktirash Samsung i da ih pitash. http://www.samsung-mobilni.rs/ :wink:

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

Ma i meni taj led vise odgovara.
I ja isto zilion puta sam trazio svasta po kuci ili gdfe god sam bio.
Pogotovo nocu akd otkljucavam vrata od kuce.
Mrak svuda. :)
Ma to cu i da uradim.
Treba ovih dana da ga uzmem , ap cu odmah i rezervnu bateriju.
Nek se nadje. Zadnjih 7 god. imam obicaj da imam po jednu cak i dve rezervne.
Pa pretpostavljam da su slike malo losije u mraku ali su bole od svih onih od 2MP ...

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Dexter, Bukovsky, najbolje je oba kao kod SE c905 npr. jeste da je led dobar kao lampica i za snimanje u blizini, ali xenon je xenon.
Nije mi jasno zasto ne stavljaju to udo cesce na telefone.

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

To stoi.Ja isto jesam za xenon ...Ali kad ne mozemo da biramo, moramo da se zadovpljimo onim sta daju.

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

Jos me nesto zanima. poruke koje posaljem jel ostaju sacuvane same ili moram pre slanja da izaberem opciju " save and send " , kao i kod predhodnih modella bez Symbyan OS-a ?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Bukovsky, ovaj model nema nista zajednicko sa Samsung dumb telefonima, ponasa se kao i svaki drugi Symbian S60 telefon bez obzira na proizvodjaca. Jednostavno nema potrebe da pitas da li ovo ili ono radi kao neki Samsung dumb telefon posto su takva pitanja prilicno besmislena.

Softver Innov-a i recimo Nokie N96 su prakticno identicni. A softver dumb Samsunga (kao sto su npr. M620, E250, C3050 itd) i Innov-a nemaju medjusobno nikakve veze (kao uostalom i softver/firmver Nokie N96 i dumb Nokia).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

^^

tomas.hokenberi je skorz u pravu. 8)

Poruke se same chuvaju, ti samo odredish br. koji zelish da sachuva.

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

Mozda se vama cini besmislena pitanja, ali kada se u nesto ne razumes onda dzaba pominjati to je deo ovoga to je deo onoga...Jednostavno ako ne znas srz necega ne mozes ni da znas oko njega ...logicno ;-)
Hvala u svakom slucaju ! :-)

Delije Sever 1989
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2009. 03:35

Post od Delije Sever 1989 »

Gde da skinem teme sa njega,kako da mu ukljucim 3g kameru,gde je taj wi-fi,kako se pali i da li mogu da udju virusi u njega? i da...Kako da napravim foldere u pesmama i slikama??? :cry:

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Oćeš možda da ti sipamo sok. Ne postoje virusi za njega, wi fi je u telefonu (imaš negde u meniju ikonicu wlan ili wifi), a teme možeš skinuti na raznim sajtovima npr. zedge, ili na forumima.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Telep gresis...Postoje virusi za svaki symbian tako da sam 99 % siguran da postoji i za ovaj....Uostalom na N76 sam zakacio bio nekoliko.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori