Samsung i8910 Omnia HD

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

chilly, sacuvaj sve bitne podatke tipa imenik, slike, video muziku, poruka i uradi jednostavno backup na kompjuter i odradi hard reset. Mislim da i na tom samsungu se moze odraditi reset biranjem *#7370# i onda samo uneses sigurnosnu sifru i mob se restartuje i obrise sve sto imas na telefonu. Ako ni to ne pomogne onda ti ne gine servis...

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

chilly, probaj hard reset ako to ne pomogne crko je ekran tj plastika koja je preko ekrana. opravka ce biti skupa. mozda je bolje da ga uvalis u neki mobil shop i doplatis za drugi telefon. naravno precutis problem

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

hard reset nije pomogao :angry:

koliko mogu da traze za opravak ili sta god da ga vrate u normalnu funkciju?

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

chilly, pa moja pretpostavka je da ce bit oko 50 evra ali nemoj me drzat za rijec, moze biti i vise ali manje ne vjerujem...

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

e jesam maler...

dal da pokusam da ubacim recimo n2o5, jel bi ga mozda "odradilo"? znam da je sansa minimalna al vatam se za slamku... :wink:

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

chilly, da ti naskodi nemoze ali ja mislim da hardware-ski kvar. ako resis da popravljas telefon obavezno idi u neki provereni servis. originalni ce te odrati a neki drugi ga mozda i nece popraviti.
po meni je najbolje da ga uvalis u nekoj radnji i doplatis za drugi
srecno

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

resio... kod majstora!

nasao sam na nekim stranim forumima da su ljudi imali isti problem samo sa nekim drugim delovima ekrana i da je resenje zamena touch-a. Mene je to kod mog majstora izaslo sve zajedno 35eur(nov touch+ruke).

inace sifra za razne testove na i8910 je *#0*# a za test touch-a birajte "tsp test"...

Odgovori