Samsung I7500 Galaxy

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
BracaCakic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 12:31

Post od BracaCakic »

Ja imam HTC Magic i kod mene radi bluetooth super. Samo sto sam ga rootovao i ubacio mu programce i sad radi i slanje i promanje fajlova bez problema. pozz

i900Omnia8GB
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 05:32

Post od i900Omnia8GB »

Ima li neko ideuju kako da ugasim buljavi GPRS? Stalno mi konektovan na net, jede gredit strasno a u podesavanjima ne moze da se iskljuci...

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Jedini meni poznat nacin je obrisati Acces Point-e koji ti je provider poslao.
Nazalost,Android™ je tako koncipiran,da ima stalnu potrebu za vezu sa NET-om.
U tom slucaju je WiFi idealno resenje,bar po meni i mom tarifnom paketu.
Slika

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

To je po meni najveća mana (ako nemaš rešen net na mobu) jer stalno nešto skida preko neta tj. stalno se konektuje.... :unsure:
and justice for all...

i900Omnia8GB
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 05:32

Post od i900Omnia8GB »

Izbrisao sam parametre od operatera i tako resio problem... Iskreno ocekivao sam malo bolji uredjaj, ali videcemo kako ce se android dalje razvijati, za sada tvrdim WM je zakon :D :D :D

i900Omnia8GB
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 05:32

Post od i900Omnia8GB »

Iz trenutka u trenutak menjam misljenje o tel. za sada na bolje... U marketu ima puno korisnih aplikacija koje dosta olaksavaju rad, tako da je sada dosta udobnije raditi sa tel :D Ostale su samo 2 zamerke, BT i baterija, ali sta je tu je :P

BladesEyeZ
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 21. Dec 2006. 08:59

Post od BladesEyeZ »

Od danas sam postao vlasnik jednog uzeo ga preko telenora bela boja ...trenutno sam zadovoljan jako lepo uradjen telefon i dosta lepo lezi u ruci......ali prvi android telefon pa nemam nikakvog iskustva sa tom platformom ali mislim da cu uspeti da se snadjem

8)

1.Jel ste uspeli da povezete telefon sa kompom za sad sam ubacio neku muziku na njega tako sto sam je nasnimio na memorijsku preko citaca

2.Kako da namestim GPS

aj pa ko ima znanje a voljan je malo da pomogne slobodno nek se ukluci :)

i900Omnia8GB
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 05:32

Post od i900Omnia8GB »

Povezujes ga sa kompom tako sto kada ustekas USB iskoci ti notifikacija u gornjem levom uglu, otvoris je i klinkes mount, to je sva umetost. Za GPS sam instalirao neke programcice iz marketa ali koliko znam jos uvek nema full programa sa mapama Srbije... Kao sto rekoh u marketu imas dosta korisnih programcica, pa malo istrazuj sta ti treba, sve je za dz...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

BladesEyeZ, i900Omnia8GB, za GPS trazite CoPilot ili Ndrive aplikacije.....pojurite po netu......ima nasih mapa :wink:

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Pojuricu :wink:

Hvala :)
and justice for all...

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Koliko mi se cini,ovaj fon i nije toliko los. Po meni ta personalizacija,ubacivanje programa po sopstvenoj potrebi je nesto najbolje sto su uradili. Ja volim da kada kupim telefon sredim po sopstvenm ukusu. A ovo je super. Ali ipak u telefone sa "zelenim" operativnim sistemom ne treba ulagati previse nada,niti ga treba kuditi,jer nikada nije dete od 3 godine krivo sto slupa auto. Znaci ako ste pikanti,nemojte ga uzeti dok ne bude omogucen up-date. 8)
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

hocu da uzmem ovaj telefon ali mi nije jasno to sa gps i internetom sto se sam konektuje,zbog cega? i da li se ta konekcija moze prebaciti na wlan?

milos_zajecar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 07. Feb 2010. 16:37

Post od milos_zajecar »

ljudi ajde pomagajte : :)
imam samsung i7500 galaxy i imam problem sa kamerom kad udjem u nju pise mi the application camera (process com.android.camera) has stopped unexpectedly. please try again .
sta da radim?
hvala unapred :D

charly brown
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 10. Sep 2008. 23:50

Post od charly brown »

Koliko vidim ovaj android je citiram: ˝...još uvijek zelen...˝, toliko su ga isforsirali da je nekako moj dojam: sačekaću još bar godinu dana da vidim šta će se desiti sa njim. ima svašta, ali ništa novo. DEJA VU VEĆ VIĐENO SVE LJUBAV POLAKO UMIREEEEE! Čak postoji aplikacija i za Bluetooth, jbt. jel ima nešto novo što npr. Symbian ili WM nemaju, osim novog izgleda i personalizacije. pa i ostali operativni sistemi imaju pregršt aplikacija koje se mogu po želji nabaciti na postojeći OS. Nemojte šta zamjeriti, ali ja to tako vidim. Još pure treba pojesti ovaj klinjo Android!

milos_zajecar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 07. Feb 2010. 16:37

Post od milos_zajecar »

ljudi pomagajte stavio sam da mi se updatuje software preko odina i sve je islo normalno i na pola se prekinulo i pisalo faild sta da radim ? :( :?
hvala unapred

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

Da li je i ovaj telefon dobio podrsku za 2.1 Android OS??? Posto je Galaxy spica dobila takav update... :) :)

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Od danas sam i ja postao vlasnih ovog telefona. :) Ne mogu jos nista konkretno da napisem,jer sam samo do sada imao tattoo i spicu...na oko ovo je za klasu bolje od spice...videcmo dalje,specifikacije su tu,u praksi videcemo.Znam da sam imao igo na spici,nadam se da i ovde moze da se to ubaci

stefan46
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 09. Feb 2010. 01:38

Post od stefan46 »

Da li neko zna kako se namesta da kada me neko zove sa fixnog da mi izadje broj posto nemam ispred brojeva prefix +381 (011) 1234567 na svim telefonima je ranije radilo ovde me zeza ne cita mi nista iz imenika..molim za pomoc ako se nekome desava neka javi ako nadjem resenje objavicu ga ovde :D :D

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Postoji app na market-u.Domace prizvodnje.
Zove se 988 Pomocnik.
Ima opciju da kada te neko zove ispisuje prefiks,broj telefona i na koga se vodi :D .
Slika

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Да оживим мало тему,има већ неко време верзија 2.2 андроида.Првих неколио је било траљаво,нешто је радло,нешто не.Међтим на овој полседњој верзији све ради,брз је као и да ради на 1.6 верзији.КО је рутовао телефон,лако ће и ово д аодради,само се у директоријум где сте распаковали СДК-ТООЛС убаци нови рецовери и рецтоолс. Такодје овај рецтоолс убацити и на картицу телефона.У цмд укуцати путању где се налази рецовери ..телефон покренути у фастбооту(дугме за јављање и гашење истовремено)и наравно ентер притиснути.Пре тога подразумева се да имате инсталиране драјвере.
Упуство
http://www.drakaz.com/forum/viewtopic.php?id=260
Драказов рецоверу 6.1
http://www.drakaz.com/download/
ево још једног упуства за тоталне почетнике,ту имате и драјвере
http://androidforums.com/i7500-all-thin ... alaxo.html

2.2 ради одлицно,брзо,све ради у телефну...а како се избацује новија верзија све је боље и боље.Имао сам на магицу 2.2 и могу рећи да су ту негде што се тиче перформанси...

Odgovori