S3110

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

S3110

Post od brankons »

Video sam da Telekom ima u ponudi ovaj model. Sviđa mi se, ali nigde nisam našao nikakve komentare. Ako neko ima bilo kakva iskustva, bilo bi mi od koristi.

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Post od neogeo »

Imam ga ja i nije los fon za osnovne potrebe i jos nesto vise od toga. Meni je bio potreban neku jeftin model koji otvara word, exel, pdf i ppt fajlove a to je bas ovaj fon i zato sam ga uzeo. Extra jako se cuje, osrednji kvalitet izrade, baterija 3-4 dana, display OK mada ima neki odsjaj kao ogledalo i sve u svemu nije lose!

pozz

Che021
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 11. Jan 2010. 13:58

Post od Che021 »

Telefon u sustini radi sasvim ok, ono sto mene nervira je to sto imas jako malo karaktera po jednom sms-u, tako da kad napises sms, umesto da ti sa kredita skine jednu poruku, on ti skine 3-4, zavisno od duzine sms-a.
Jel postoji negde u podesavanjima opcija da se to promeni ili je telefon jednostavno takav?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Che021, to nema veze sa telefonom. Svaki telefon ima 160 karaktera za 1 sms. Problem se javlja ako koristis nasa slova kao sto su š,č,ć,đ,ž. Tada jedan sms ima manji broj karaktera i zbog toga ti se javlja taj problem sa vecim brojem smsova.

Che021
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 11. Jan 2010. 13:58

Post od Che021 »

Mislim da mi je tako podeseno, iako ne koristim nasa slova dok kucam.
Probacu to da zamenim pa bas da vidim koliko cu imati karaktera u jednom sms-u.
Hvala.

Odgovori