Samsung I5800 Galaxy 3

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
remote
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 01. Avg 2010. 23:09

Samsung I5800 Galaxy 3

Post od remote »

Slika
Specifikacija
Slike iz ruke

imam ovaj tel. i ne mogu da ga povezem sa kompjuterom...ubacim kabal ali samsung studio ga ne prepoznaje dok mi na tel. iskoce opcije za povezivanje u vidu samsung kies/storage /media player... imate li neki predlog sta da probam?
posto mi je ovo prvi android tel. zanima me koju gps aplikaciju da stavim?probao sam ndrive ali malo blesavi i mape su nikakve..

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

remote, da bi ga Samsung Studio (nadam se da mislis na Kies, ne na PC Studio 3) prepoznao moras na telefonu izabrati kao opciju za povezivanje "samsung kies". Sto se tice GPS optimalan izbor je Igo.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Ne znam kako će iGo da radi na tom telefonu, zbog nestandardne rezolucije. Jedino ako je neko kao i za Tattoo ispravio aplikaciju da bi se normalno prikazivala.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

remote
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 01. Avg 2010. 23:09

Post od remote »

izaberem samsung kies i desava mi se ovako nesto http://www.youtube.com/watch?v=R9hdpJPCP-k

kad u podesavanja ukljucim debug onda radi ali kies javalja da moram da iskljucim debug opciju...

BracaCakic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 12:31

Post od BracaCakic »

Mozes li da mi kazes gde si kupio ovaj telefon i koliko si ga platio posto koliko vidim nema ga nigde kod nas???

Hvala ti na informaciji

remote
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 01. Avg 2010. 23:09

Post od remote »

tel. jos nije izasao tako da nemas gdje da ga kupis ali ovaj 1 primjerak se nasao :D

BracaCakic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 12:31

Post od BracaCakic »

Intresantno. Hvala ti puno na obavestenju i u medjuvrenu sam video da ce cena da bu bude jako visoka toko da necu uopste da razmisljam o njemu. pozz i hvala jos jednom

remote
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 01. Avg 2010. 23:09

Post od remote »

evo da pitam nesto u vezi updejta...
moj trenutni firmware je

I5800XXJE1

na http://samsung-firmware.webs.com/i5800.htm imaju :

I5800XWJG7
i
I5800XWJH2

sad me zanima kako da znam koji je noviji ?

BracaCakic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 12:31

Post od BracaCakic »

Evo ovde pogledaj koji je najnoviji

viewtopic.php?t=6182

pozz

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

BracaCakic, u toj temi neće naći ništa korisno.
remote, gledajući po abecednom redu, I5800XWJH2 bi trebalo da je noviji. :wink:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Samsung S8,Sennheiser CX300 II

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Овај телефон ми се много допао али штета за овако лош избор резолуције екрана :disgust:
Да ли ће скорије изаћи нешто што ће моћи да парира 5700 (узимајући у обзир цену).

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

Kako stoji ovaj telefon sa aplikacijama s obzirom na malu rezoluciju. Rekao bih da mu rezolucija i nije toliko losa jer po klipovima sa youtube izgleda skroz ok

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

Oce biti update na 2.2 za ovaj telefon? Moze li neko napisati kako se ponasa telefon u svakodnevnom radu? Najvaznija mi je muzika i da se ne baguje.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ono po čemu sam mogao da vidim u TC Ušće na Samsung štandu, sve ide glatko i brzo, multitouch lepo funkcioniše, samo nisam mogao da vidim da li ima manual focus kao Galaxy S. Jedina stvar koja me odvlači je što se ipak primećuje pikselizacija shodno rezoluciji i veličini ekrana ( očekivao sam da bude manji no što jeste ).
Nokia Lumia 630

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ovaj fon je dobio moj matori u firmi i mogu vam reci da je telefon zverka.Android je konacno poceo da me privlaci.
2.1 verzija os-a odlicno izgleda na njemu,ekran izgleda i reaguje na dodir fantasticno,mnogo bolje nego htc touch pro koji sam do skoro koristio.Telefon je bas brz iako ima 256 mb rama,ima dobar zvuk i solidnu kameru koja nazalost nema blic.Baterija od 1500 mah drzi solidno.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

Sale_M, kakav je zvuk na sluskama po tebi? Mozes li uporediti sa nekim telefonom ? Ima li nekih bagova?

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Kad mi je već na umu, a zaboravio sam još i ovu stavku da proverim, da li postoji manuelni fokus kod kamere kada se tapne određeni deo ekrana ? Ionako sumnjam u to, mada nije isključivo, uz to mi je korisno zbog tekstova ( bar me je Galaxy S po tom pitanju oduševio ).
Nokia Lumia 630

Danex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 21:21

Post od Danex »

Poz narode, vlasnik sam ovog telefona nekih 20-ak dana, i polako se upoznajem sa osobinama Android-a, ali imam neke nedoumice, pa bih voleo da mi ih razjaniste.

1. Koja je razlika izmedju "Home" i "Back" tastera? Šta se dešava sa startovanom aplikacijom/menijem ako pritisnem Home, a šta ako pritisnem Back. Da li aplikacija ostaje startovana u pozadini ili ne. Poprilično mi je čudno da na telefonu nemam klasično "crveno" dugme za gašenje/izlaženje iz aplikacija/menija.

2. Da li je moguće aplikacije sa Android Marketa (ili neke druge lokacije, ako postoji) instalirati na telefon preko kompjutera? Kao što se to radi(lo) sa Nokijinim modelima, skinem aplikaciju, i uz pomoć Ovi Suite-a instaliram na telefon. GPRS mi je skup, a retko imam pristup wireless-u da bih skidao i instalirao aplikacije skidanjem sa Android Marketa direktno na telefon.

Hvala unapred

nightwolf89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 20:09

Post od nightwolf89 »

Imam problem sa povezivanjem telefona na PC. Skinuo sam sa samsung-ovog sajta Kies koji je predvidjen za ovaj telefon i update-ovao ga. Imam kabl, i kad ubacim, windows mi detektuje samsung modem i sve je ok ali na programu mi konstatno trazi aparat i nikad ga ne nadje :cry: Takodje je namesteno na telefonu da detektuje USB za Kies. Ako ima neki predlog jako bi mi koristio. Hvala

Odgovori