Samsung B7300 Omnia LITE

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
baldrick
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2010. 20:05

Samsung B7300 Omnia LITE

Post od baldrick »

Pozdrav svima i ako mi neko moze pomoci , naime imam problem sa samsung omniomlite b7300 instalacijskim diskom. Kad hocu ga pokrenuti javlja mi da je potrebna instalacija Adobe Flash Playera 8.0 iako ja imam najnoviju verziju AFPa. OS mi je WIN XP. Ako iko zna u čemu jeproblem bio bi vam zahvalan

Pozz

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Skini Samsung Kies ili eventualno Samsung PC Studio 3 :

Kies :

http://www.samsungmobile.co.uk/support/ ... sw_type=SW

New PC Studio :

http://www.samsungmobile.co.uk/support/ ... l=GT-B7300
Nokia Lumia 630

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

NooleV napisao:Nedavno sam kupio Samsung Omnia Lite telefon. Dobar je, samo imam problem pri instalaciji nekih programa. Tacnije, ne mogu nista da instaliram. Takodje, ne radi mi Opera mini, a ne mogu da je instaliram opet, nisam vise ni siguran da znam kako. Ne mogu ni jednu igricu da instaliram... Kao sto sam rekao, telefon je dobar, samo je dosadan, kad ne mogu da instaliram nista.

Takodje, ne znam ni kako da napravim WAP podesavanja.

Da li neko zna kako da nadogradim na operativni sistem Windows 7?

Ako neko ima ovaj telefon i ako moze da mi pomogne kako da ga napravim zanimljivijim, bicu mu zahvalan da mi pomogne. :D
Nema nacina da na Omniu 7300 Lite instaliras Windows 7. Ne samo da nema odgtovarajuceg firmvera nego nece ni biti posto Omnia Lite ne zadovoljava specifikacije Windows Phone 7 kompatibilnog telefona.

Sto se tice instalacije programa cudi me da imas problema posto je vrlo jednostavna. Postoje dve mogucnosti:
(1) Da je setup u formi cab datoteke. Tada prosto kopiraj cab datoteku na telefon i pokreni setup iz fajl menadzera telefona.
(2) Da je setup PC Windows exe ili msi datoteka. Onda povezi telefon sa PC-om u Active Sync modu (koristis Microsoft Active Sync na Windows XP, odnosno Windows Mobile Device Center na Visti/7). Pokreni setup na PC-u i prati instrukcije.

Sto se tice Opere Mini - instaliraj Windows Mobile verziju, posto ce raditi mnogo bolje nego Java verzija (a kad smo vec kod toga instaliraj i Windows Mobile Operu 10). Najbolje je na telefonu pokrenes internet explorer (kada podesis wap ili kada koristis wifi mrezu) i odes na mini.opera.com i skines i instaliras oba programa.

Za ostala pitanja, ukljucujuci wap podesavanja, ti preporucujem da pogledas temu o WM aplikacijama i teme o i900 i i780 posto ces tamo naci mnogo relevantnih informacija (posebno na temi o i900).

Sva pitanja o Omnii Lite postavljaj u ovoj temi.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori