Samsung Galaxy S6 edge plus

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od acamatic »

Original deo teško da ćeš naći,taj mora da ti dolazi na slavu da bi ti odradio to kako treba za te pare(niže)...

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od dachakragujevac80 »

Pa to jeste,ali bas su mu nabili cenu! Ne znam kakvi su drugi "ovlasceni" servisi sa cenama u odnosu na Promobi? ☹️


Sent from my iPhone using Tapatalk

stipac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 83
Pridružio se: Sre, 16. Apr 2014. 20:58
:: IP6
:: TAB S2 T810

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od stipac »

Ispod 200 eura mislim da ces tesko proci, a da je to posteno uradjeno.

Послато са SM-G920F

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od godja »

24000 ja mislim da je u begramu..zovi proveri

Vaša poruka sadrži 45 karaktera. Minimalni broj karaktera koji morate uneti je 60.
Samsung S10+ red

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od dachakragujevac80 »

Videcu sa ovim drugarom,da li mu se bas isplati da za 4000 din gubi garanciju! [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od Drakenzen »

Jeste da sam platio staklo blizu 2000 ali je sigurno jeftinije od komplet ekrana!! [emoji38] [emoji38]
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016061 ... 2dd088.jpg[/img]

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od Sale_M »

Ne da je jeftinije nego bukvalno ko da je dzabe.

Sent from Xperia Z5
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od KingJovan »

Pozdrav svima!Evo juce sam kupio polovan S6 Edge +,i mogu samo da kazem da sam prezadovoljan telefonom,inace pre njega sam koristio LG G Flex 2.Jedinu zamerku koju bi naveo je zagrevanje teleofna,je l ima neko slicna iskustva?Bas se onako zagreje da postane vreo,a to mi je dosta cudno za High End uredjaj sa 4 gige rama,pozdrav

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od Drakenzen »

U kojim situacijama bude vreo?

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od KingJovan »

kad ga malo duze koristim na wifi(pola sata-sat),ukljuceno je vise aplikacija-whatsapp,youtube,google chrome,snapchat,instagram..

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od kvaka33 »

Imal neka da ti nije ukljucena ahahaha
Pa sta si ocekivao ,radi ti 20 aplikacija ,jos ga verovatno dopunjavas ,kako ne bi bio vruc

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od KingJovan »

Sad gledam i dok se puni,ovaj USB prikljucak se skroz usija od toplote,je l je to normalno,ne trebam da se brinem da se nesto ne pregreje?

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od kvaka33 »

Nemam pojma i meni je topao ,nista novo,kod svih modela mi isto,kada ga kidam plus punim uvek je vruc ,samsung krsevi ,sta ces
Odmah izbacio apdejt neki ,ne vidim neke promene,doduse i kako bi
Ali je nezgodan za nosenje u .....
Jos dok skapiram xa je back dugme desno tj gore kada je u vodoravnom polozaju u.... se

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

KingJovan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Okt 2015. 22:20
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od KingJovan »

Da vas pitam,poslednjih nekoliko dana mi se desava,da mi se ekran iskljuci,ali da da tac radi i da tasteri svetle,pa ona moram da ga resetujem da bi se opet ukljucio ekran,ali mi se ponovo ovo desava,zna li neko sta bi noglo da bude?

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od kvaka33 »

Pogledaj po xda forumu ima li neko takav problem
Za pocetak odradi hard reset pa vidi sta se desava ,ako se nastavi teraj ga u servis


Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Superiorni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2016. 02:33

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od Superiorni »

Ja imam ovaj model i nemam nikakav problem sa grejanjem. Telefon je brutalan.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od kvaka33 »

Hajde malo da ozivimo ovu temu i napisemo jednu mali recenziju ovoga modela nakon 4-5 dana koriscenja
Ko me zna ,zna da me recenzije sa drugih foruma,blogova manje vise ne zanimaju,pogledam ih i to je to,vise zbog nekih tips and tricks nego zbog toga sta imaju da mi kazu o samom modelu
Tako da cu gledati da budem objektivan kao i do sada

Pre svega zeleo bih da kazrm da je telefon prelep(u pitanju je model crne boje),vizuelno jedan od najlepsih telefona koje sam imao prilike koristiti(nekome je mozda i ovo bitno iako je to subjektivna stvar)
Izrada sjajna,pravi pozerski model,kao sto rece moj drugar Zoki, ne mozes da ga ne primetis,svidjao ti se ili ne
Ekran posebna prica kao i uvek, vrhunski(tako nas Samsung i navikao) na 70% vidite odlicno ekran i po najacem suncu
Kamera sjajna,opcija malih milion, od pro, gde sami sve manuelno namestate pa do malih milion drugih ,hdr,autoimatic itd
Zumiranje u sekundi ,video zapis sjajan,nema mnogo price o tome, sve se zna u samome vrhu sve vezano za kameru
Opcija malih milion od bocnoga edge ekrana(gde mozete prebaciti sa leve na desnu stranu), gde mozete namestiti brdo fora i fazona tipa,nocni sat,pregled dogadjaja ,rss,pregled notifikacija,vremenske prognoze,kontakti sa kojima najvise komunicirate itd pa do glavnoga koji je vec standaredna prica

Otisak prsta radi odlicno,trenutno,cak i kada su ruke mokre od znoja vode itd ,sjajno odradjen posao
Zvuk preko zvucnika korektan nije najglasniji koji sam cuo ali radi posao, preko sluski odlican
Softver najvece iznenadjenje ,pici blago cici,bez obzira na brdo samsung gluposti koje ga prate ,sva sreca konacno sve to moze da se onemoguci bez roota
Definitivno se ogresih kada sam jednom prilikom rekao isto sranje drugo pakovanje ,nije tako moram priznati.
Definitivno s6 serija je nadam se pocetak nekoga drugoga tw,brzeg ,manje bagovitog sa brdo sjajnih opcija
Zvuk pri razgovoru glasan uglavnom moram da ga utisavam jer mi probi bubnu opnu ,cist je i nema nekih distorzija sem kada mreza poludi
Za sportiste s health daje sjajne mogucnosti definitivno ga treba koristiti,dopada mi se bas,bas
Brzo punjenje nisam nesto proveravao ,to cu neki drugi put spomenuti

Mane uredjaja

Ko mi kaze da je ovaj uredjaj lagan za rukovanje slobodno neka zna da znam da laze (kulturno receno,ne govori istinu)

Nedo vam bog da ga uzmete u ruku bez neke maske ili flip case(licno koristim nillkin flip case i prezadovoljan sam,dok ne stignu neke narucene maske,stakla,folije ) :D izletece vam iz ruke sto posto i dalje ostajem pri misljenju da je staklo najgluplja stvar koju su mogli da upotrebe pri izradi telefona,ali sta je tu je

Baterija,sta reci za bateriju kada dodjete sa Mate 7 na ovo cudo,prosek proseka ,standard izmedju 4 i 5h max (po nekim Zorelijevim varijanatama verovatno bi izdzrao 15h :wink: ali meni to onda nije to :P )

To mu je ujedno i najveca mana uz rukovanje ,sve ostalo je daleko ispred konkurencije(na zalost),nisu oni za dzabe prvi,svaka im cast

Moj neki zakljucak
Da li vredi kupiti ovaj model,ako ste pozer vredi ,ako zahtevate od telefona SVE u JEDNOM vredi,ako imate novaca vredi ,ako nadjeze izuzetno povoljnu ponudu vredi,ako volite telefone koji nisu standard vredi,ako volite modele kojima sporo pada cena vredi

Ako hocete samo da telefonirate,saljete mailove , koristite telefon cesto u pokretu,treba vam brzina sigurnost pri rukovanju batalite radnju ovo nije model za vas
Sem,sem ako ne iskoristite sve prednosti ovoga modela ,zvucne komande ,brzo pozivanje itd,onda mozda ali mozda mozete kupiti ovaj model

Pitanja ako ih ima saljite na pp

P:S. o brzom punjenju ,slikanju i snimanju uskoro ,sa fotografijama,video zapisima itd posto je jedino to merdavno
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od znemanja »

Fina recenzija, ja kada sam pričao da je TW sređen, ljudi nisu verovali, meni je lično tw jedno od boljih softverskih rešenje, više mi se sviđa i od stock androida, a povrh svega sve radi izuzetno fluidno skoro kao na iOS-u.
Jedina mana je multitasking koji i dalje zaostaje za konkurencijom, to ako Samsung reši, učvrstiće svoju lidersku poziciju.
Slažem da bočne ivice "seku" dlan ako se uređaj korsti bez nekog case-a, tako je na S6 edge, a verujem da je tako i na plus varijanti.

Sent from my iPhone 6 plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od vla-do »

kvaka33, jel imaš Snapdragon ili Exynos verziju i kakav ti je multitasking? Što pitanja na pp, a ne ovde? [emoji846]

Na više mesta sam čitao (ne i lično probao) da su S7 verzije dosta manje klizave, jer su im zadnje ivice zaobljene. Proveravao neko?

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge plus

Post od kvaka33 »

Zezam se za pp,mora malo
928f exynos
Sredjen multitasking ,nemam problema
Doduse cim sam ga upalio izbacio mi najnoviji apdejt ,tako da ne mogu porediti sa predhodnom verzijom

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Odgovori