Samsung galaxy J5

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung galaxy J5

Post od znemanja »

nikos720 napisao:Nije sve u jezgrima,snapdragon 410 je bolji jel znam odlicno taj procesor,exinus procesor nije nesto posebno...
Prestani da širiš dezinformacije, ovo ti je poslednje upozorenje.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

djokic.sale
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Ned, 26. Jul 2015. 23:36

Re: Samsung galaxy J5

Post od djokic.sale »

Da se pohvalim i ja, ubačen nougat u j5 2016.... lepo radi za sada, a najviše zbog čega sam ga ubacio je mogućnost duplih naloga na viber, whatsapp i slične za nas sa dve kartice u telefonu u isto vreme.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

bonanza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 188
Pridružio se: Pon, 30. Nov 2015. 13:43
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung galaxy J5

Post od bonanza »

Auu ljudi eo i mene posle 100g haha.
Dakle stiglo mi obavestenje za update .. should i stay or shoud i go? ... Tripujem da nesto nece valjati i onda nema nazad ..

Nikad u zivotu nisam radio sistemski update na telefonu msm na novi softver.. dal ima nesto dodatno da se radi ,podesava i slicno ili samo picnes update ,sacekas da odradi i to je to?

rademan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2018. 06:54
:: Samsung J5

Re: Samsung galaxy J5

Post od rademan »

Imam problem. Kada uzmem da pozovem nekog moram da kliknem dva puta da bi se otkljucao telefon. Nije mi jasno kako se ukljucila ta opcija, da li je neko cackao telefon ili je nesto aktivirano dok mi je bio u dzepu.

devini
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 14. Jun 2018. 06:52
:: Samsung a5 2017

Re: Samsung galaxy J5

Post od devini »

Poštovani, imam jedan mali problem. Koristim samsung 15 2017 već godinu dana, sve je ok, fino se i ažurira i lepo radi. Medjutim od pre nedelju dana sam primetio da mi ne stiže obaveštenje za sms. Proverio sam podesavanja, sve ukljucio ali neće. Obaveštenja za meesisnger viber mail i ostalo se cuje ali za sms ne. Kako bih to mogao resiti, ne znam dal da krenem da koristim onaj program hangouts isl pa da preko njega stizu možda sa tonom. Ne nosi mi se na servis, mada je još pod garancijom. Hvala unapred na odgovoru.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Samsung galaxy J5

Post od Re_EDuCaTiON »

Evo da kazem i ja o J5 2016
Telefon je u pocetku radio jako dobro i bio mi je dobar posle LG G2.

Ali telefon pre oko godinu dana ne poceo da radi i da se ponasa tako lose da ja nemam reci.
Prvo, poceo da je se gasi sam od sebe uglavnom ispod 20% baterije a po nekada i do 50% baterije, samo od jednom crn ekran kao da neko izvadi bateriju. Poceo je sam da stvara elektiricitet na ekranu i nisam mogao da koristim telefon jer registruje drugi dodir umesto mog tj registruje elektricitet kad padne ispod 20% baterija.
Baterija je pocela da se prazno brzo a puni dugo.
Kada god bi se sam "ugasio" neka od podesavanja bi se izbrisala ili se skroz fabricki resetovao. Danas kad god resetujem ili ugasim upalim telefon mi resetuje neka podesavanja kao sto su tema, velicina slova, font, ne stoji mi procenat baterije u notificatipn baru itd.
Telefon je resetovan, update-ovan na novi sistem, opet resetovan nista nije pomoglo.
Na ekranu su se pojavile linije koje se jasno vide, burn in na ekranu, sto se mend tice nikad vise Amoled iako ga jako volim i odgovaraju mi boje na njemu.
Skinuo sam "AccuBattery" i pratio neko vreme punjenje telefona i ispostavilo se da telefon od 1% do 100% napuni oko 2000mAh a kapacitet je 3100mAh.
Sva sreca pa je pod garancijom jos 3 meseca, jer nisam hteo da uzmem low budget telefon bez nje.
Nikad vise budget telefoni.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Samsung galaxy J5

Post od ~Arkan~ »

I kod devojke radi kako loše i ima problema s baterijom, baš takvih kao što si ti opisao. Koliko para toliko muzike.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung galaxy J5

Post od Batak »

Pa otisla ti je baterija. Zamenis i nema gasenja.
Sto se tice burn ina, reklamacija i zamene ti ekran i nema problema.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Samsung galaxy J5

Post od Re_EDuCaTiON »

Ne brine mene baterija nego sto se resetuju podesavanja , kad se ugasi i upali, pojavi mi se ona dobrodosilca gde pristajem na uslove koriscenja, tema se resetuje, velicina slova, font, juce mi se hard resetova sam od sebe kada se ugasio. To nema veze sa baterijom, cak i kad se izvadi baterija prisilno podaci ostaju ucitani i sacuvani ne resetuju se podesavanja svakog puta. A telefon je u garanciji u MTS-u tako da neka oni zamene i bateriju i ekran i softver i sta god da jos ne valja sa telefonom. Po zakonu i baterija podleze garanciji od 2 godine. :)

pipirlipan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 06. Jan 2019. 22:38
:: samsung j5

Re: Samsung galaxy J5

Post od pipirlipan »

Imam pitanje. Svaka pomoć je dobrodošla.

Pre 10 dana sam kupila J5 jer je prema specifikacijama bio i više nego što meni treba. Primitivan sam korisnik telefona -internet, viber, telefon i kamera me interesuju samo. Imala sam sreću u nesreći pa mi je upao u wc šolju tako da svakako moram da kupim novi sada. Kamerom nisam bila zadovoljna. Džaba 13MP kad je fokus i oštrina loša.

Da li može preporuka u ovom cenovnom rangu koji telefon ima najbolju kameru, sa aspekta oštrine slike?

Hvala

djokic.sale
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Ned, 26. Jul 2015. 23:36

Re: Samsung galaxy J5

Post od djokic.sale »

Cenovnom rangu trenutno koliko ide sada kao polovan ili kad je bio aktuelan model?
Koliki je tvoj budzet mozda bi nam to bilo od vece koristi da prema tome preporucimo najbolji izbor za odredjenu sumu....

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока

pipirlipan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 06. Jan 2019. 22:38
:: samsung j5

Re: Samsung galaxy J5

Post od pipirlipan »

Potpuno mi je svejedno da li nov ili polovan jer sam bahata i grubo postpupam sa tel. Dala bih max do 200 eur. Bitna mi je samo kamera. Koja je preporuka?

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung galaxy J5

Post od Joxy »

Otvori temu u odgovarajucem delu foruma pa cemo ti dati preporuke.
U temi napisi detaljnije sta trazis, da li u obzir dolazi samo Samsung ili i ostali proizvodjaci, kupujes na KP ili u zvanicnoj radnji itd.

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Samsung galaxy J5

Post od Dario90 »

Pozdrav ljudi, mobilni podaci odjednom ne rade, juce prebacim na 3G, vratim na 4G, proradi, danas ne radi ni na 3G, ni na 4G xD da li je imao neko ovakakv prb, da li je uredjaj odradio svoje ili mu ima spasa? :) Hvala unapred. Kevin j5 je u pitanju naravno.

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Samsung galaxy J5

Post od Him »

Resetuj postavke mreze prvo. Ako ne pomogne, kontaktiraj operatera moze biti svasta, a moze biti i sama USim kartica. Probaj drugu. Ako ne nista od toga, hard reset, pa vidi kako je nakon toga.

Odgovori