Samsung J6 (2018)

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Samsung J6 (2018)

Post od napalm death »

Da li slucajno neko zna koje staklo tacno ima J6 model? Gledam na areni i pise da je Corning Gorilla Glass, medjutim na drugim sajtovima kaze da nije u pitanju g glass.

Gledao sam neke testove i ekran izgleda poprilicno izdrzljiv i otporan na grebanje.

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: Samsung J6 (2018)

Post od srdjanyo »

Sinoć dobio Android Pie.

Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Re: Samsung J6 (2018)

Post od napalm death »

Da. Poznanik ima J6 nesto duze od mene i imao je problem sa kamerom kada se slikaju osobe. Dva puta bljesne LED i sve slike budu pre-eksponirane. Pie je to ispravio. Nema nekih bugova ni kod mene ni kod njega. Ova crna tema mi je popriclino produzila bateriju. Licno mi se ne svidja Pie ali je stvar subjektivna. Jedino mi nije jasno zasto jos nisu ubacili "always on screen".

I dalje me nervira sto je slušalica slaba. Nadam se da je softverski prob i da se moze poboljsati ali za sada ostaje ista. Poprilicno nervira kada sam na ulici pa ne razumijem osobu sa kojom pricam. Pojacavanje nije rjesenje.

Sto se tice prvog pitanja, stavio sam tempered glass za svaki slucaj ali su dimenzije katastrofa. Širinia zastite je identicna sirini ekrana. Postaviti da bude 100% fit je gotov nemoguce.

Slika

Odgovori