K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Za sad se ne moze uraditi back up ;) Ima da se skinu svi fajlovi i drajveri original ali verzija sw R1GB001 ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

CedaKg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 15. Avg 2007. 21:53

Post od CedaKg »

A da li ce praviti probleme ako se instalira drajver od starije verzije na noviju verziju sw-a? Ili svaka verzija sw-a ima tacno odgovarajuci drajver...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Prefleshovao,ubacio srpski,ubaci meni backstreet rotary evo vam jedna slika

Slika
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

madness99, UBACIO SRPSKI ???
Pa to sto godina trazim!
Brzo baci link na pp ili odje :-D:-D:-D
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

nebo80bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 11:16
Lokacija: beograd

Post od nebo80bg »

ipak su mi zamenili sluske u mobtrendu,kao greskom mi dali mono slusalice,t.j slusalicu.dobio sam iste kao za k750 ali super se cuju.za prvi dan koriscenja telefona sam prezadovoljan,radi odlicno...samo jos da ga prikacim na komp i da ga napunim.jel je bolje kupiti karticu od 1 gb ili od 2 gb,da li koci fon sa karticama?od 1 gb je 31 e a od 2 gb je oko 45 e.nije jeftino ali ipak najpovoljnije u gradu.
mogu li se gledati filmovi na njemu,i kakav je kvalitet reprodukcije,posto se mora film prebaciti u 3gp?
da li ga racunar vidi kao usb flash i da li se fon puni prilikom povezivanja na usb?
zasto ubacujete logo walkman?jel cisto iz zezanja ili se bolje cuje?po vama ima li razlike izmedju kvaliteta zvuka mp3 na k800i u odnosu na walkman telefone?ja mislim da nema razlike.samo sto se na k800i nemogu prikljuciti vece slusalice jer nema ulaz od 3,5 mm.
zanimljiva sam osoba...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

pa kad ubacis drajver od walkam serije isto se cuje samo je w950 bolji :oops: a moze 3.5 mm ulaz imaju kineski dodaci i takodje original HPM-82/70.Pa ja ubacio iz zezanja da caletu bude lepsi fon.Vidi ga kao usb flash,mgu se gledati al nece ti biti prakticno.ipa jos povoljnije sad verovatno su kineske.Da ubacio i srpski i hrvatski ,hehe moj je cid 49 al nasao sam i serbian za 52.Hoces softver odK810 sa Srpskim?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

madness99, pa najvise bi mi odgovarao srpski software za k800i cid 52 ali ako imas samo za k810i moze i to...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

znaci hoces K800 cid 52 koju verziju softvera posto sam uplatio premium acount na TopSony pa imam bednih 50 dnevno a danasnji su otisli :angry: :x
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Kad prije potrosi...sta si ti sve skidao.... :-D
Da, hocu k800i cid 52 a ne znam koju verziju softvera, skini onu koja je najnovija, ja mislim da je to ova R1KG001, s njom sam zadovoljan ali ako ti znas za neku bolju skini mi tu...vazno je samo da mi das odgovarajuci main firmware sa srpskim fs-om...
Extra sto si uplatio na topsony, tamo ima bas sve!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Danas mi se odlepila zastitna folija :( :cry: Dobro je i izdrzala 20 dana :) nadam se da necu izgrebati ekran sad bez nje.
Inace dosta, dosta je bolji ekran kad se ona skine :) sve se jasnije vidi, na suncu se odlicno vidi, dok je sa folijom bilo sve nekako mutno.

I jos nesto posto sam "provalio" da mogu wma fajlovi u telefon pa eto da podelim sa vama, znaci telefon cita i wma fajlove. Ne znam da li ste ovo znali, ako jeste lepo, ako neko nije eto sad zna.Spyker je nekom prilikom izjavio da bi w580i trebalo da cita i wma fajlove , verovatno da to i w580i radi jer je moguce i kod k800i ;)

Jos nesto sto sam hteo da podelim sa vama, hteo sam da ispitam i na k800i da li moze, jer sam na svom k750i to mogao da uradim, a i na w810i :) Nisam vidjao na stranim forumima da neko spominje ovo 8)
Znaci mozda je nekom potrebna ova funkcija, mozda i ne.Udjite u meni, pa organizer, pa Notes, idite New Note, upisite npr. kupit HPM70 sutra, i idete save.Obelezite to sto ste napisali, idete More, pa Show in standbay ;)
I na desktopu ce se pojaviti kupiti HPM70 sutra, sklanjate tako sto izbrisete note ili hide in standbay.
Mogao bih ovo da ubacim u Tips and Tricks
Poslednja izmena od MilančeBGD u Čet, 23. Avg 2007. 15:01, izmenjeno 2 puta ukupno.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

to je moglo jos na t610 da se uradi ;)

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa ok nisam imao priliku da probam :wink: nego nisam video da neko ovo spominje, prave se java programi za ovo, a SE je ugradio ovu opciju odavno...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Post od nikoki »

koliko dugo moze da traraje a da se ne pokvari? :)da li moze da traje bar 4 godine ? :disgust: :uhuh: :)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ko da traje?? Telefon?? Pa ako ces da ga cuvas moze da traje i 20 godina...
Na glupava pitanja, obicno ide glupav odgovor... :wacko:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Sensei javi se na pm da ti dam user i pass posto sam sad na dial upu u bg i sporo ko sam djavo pa sam skini :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Post od Miloske83 »

Jel moze neko da mmi kaze kakva je rezolucija videa? mislim kako izgleda video klip snimljen ovom fonom?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Rezolucija 176x144... Video sasvim lepo izgleda, okreni 2-3 strane unazad gde sam pisao mali review i tu sam okacio i jedan video, pogledaj pa sam zakljuci kakav je ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Steffa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 21:22
Lokacija: vs

Post od Steffa »

Ja sam proverio verziju softvera i pisalo mi je da najnovija jer sam fon stavio da mi sam updejtuje najnovije verzije :D .A da li neko mozda zna kako da ukljucim acoustic driver????I kako da skinem ovaj prokleti znak na mt:s; :wacko: ?????????
K800i fan

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Steffa, uključiš?! Vjerovatno si mislio ubaciš. Za ubacivanje acoustic drajvera imaš posebnu temu na forumu samo potraži malo. A da skineš mts logo treba ti modifikovan layout.xml, za k800 ga još nisam niđe viđeo ali trebalo bi da ga ima na netu...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Steffa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 21:22
Lokacija: vs

Post od Steffa »

Drum 1:skines konverter i onda ga smanjis na rezoluciju ekrana.a prevod zavisi od toga da li film ima u sebi prevod jer ako nema nemozes da ubacis sub datoteku jer fon to ne moze da ocita.inace od 512 se krecu oko 20 eura a 1 gb oko 31-35 e.GOVORIM O M2 KARTICAMA.I ja imam k800i i mogu reci perfect i nemojte da vejujete da se npr vratanca od kamere brzo rasklimaju jer ga ja imam 6 meseci i vratanca mi stoje ok, :D a tastatura je besprekorna :D :D
K800i fan

Odgovori