Sony Ericsson u 2008. i glasine o novim telefonima.

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Stelle, pa verovatno zato sto su ti sensitive dugmi sada apsloutni hit.....,ocevsi od chokolade pa nadalje samsung i lg ih sve vise koriste,dok su kod SE od k850.....
D500&E71

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Strasan hit su :uhuh: ...ja jos ne cuh nikoga ko ima telefon sa sensitive tipkama da je rekao i jednu dobru stvar o njima!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Sensei, pa to sto im upotrebna vrednost bas i nije najjaca strana,to i nema veze,veoma je bitno da imas telefon sa senzorskim tasterima :lol: :lol: :lol: :lol:
D500&E71

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Mobile-review je prvi testirao novi P5i (Paris), odnosno naparvio kratki preview! :)
Ceo preview mozete videti >>OVDE<<
Pravi test ce uslediti nesto kasnije! :wink:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

A evo i Demo Tour-a od "beibei"-a! :)
>>OVDE<<

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

A evo i od P5i (Paris)! :)
>>OVDE<<

PS : Izgleda da jedini ja postujem u ovom thread-u! :cry:

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Oraspolozi se ;) ! Evo malo da ozivim temu: prodaje se prototip beibei, tj. g702, i to za 506 evara, sto je cena novog w960 kod nas !
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Evo i jedne slike napravljene sa G702! :)
Slika
Naravno, slikana je sa prototipom tako da ce slike izgledati jos bolje u kasnijim verzijama sw-a! :wink:
Milanche i naravno ostali koji se bavite malo aktivnije sa fotografijom, sta kazete na ovo? :roll:
I samo da podsetim da ovaj telefon nema AF, tako da...
PS: Veci deo EXIF-a je obrisan, mozete pretpostaviti i zasto, naravno ne od strane mene! :roll:

Pix
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 08. Maj 2007. 17:51
Kontakt:

Post od Pix »

Cekao sam Paris pola godine i na kraju dobio 208mhz procesor, QVGA ekran i osrednji dizajn... Ova nova strategija SEa je uzasna, od proizvodjaca koji je radio revolucionarne telefone su se sveli na nekog ko kopira svoje telefone od pre dve godine i nema ni jedan stvarno high-end telefon u ponudi. :uhuh:
X1 je dobar, nevidjeno dobar ekran, ali ga ne radi SE nego HTC, ima uzasnih problema sa stabilnoscu, izlazi tek u septembru (najranije) i HTC Touch Pro ce da obrise patos sa njim.
Neka neko obavesti SE da ekran od 1.8 inca i katastrofalna A200 platforma nisu dobri ni za najosnovnije korisnike i da UIQu treba HITNI redizajn, promena svega, sta ne... E da, 208mhz i uzasno losi QVGA ekrani odavno nisu standard za smarthphoneove... :uhuh:
I neka mi se javi ko god je smislio one dugmice ispod Parisovog ekrana da ga utucem sa njim po glavi. :uhuh:
You hear the one about the fella who died? Went to the Pearly Gates and St. Peter let him in. Sees a guy in a suit making a closing argument and says, "Who's that?" St. Peter says, "Oooohhh, that's God. Thinks he's Denny Crane."

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Neproverena pricica koja kruzi blogovima i forumima - suska se da SE hoce da kupi HTC...nisam siguran da je SE trenutno dovoljno snazan za to (mozda bi Nokia ili Samsung pre bili) ukoliko nemaju nekih neprijavljenih prihoda ili HTC ima nekih nama nepoznatih problema (mada,pominju se i neke tuzbe...) ali ako je u to umesan i njihov "tata" (Sony) i njegova lova onda prica dobija na realnosti.
Napominjem,to je samo prica,zasad i jedni i drugi sve negiraju iako scenario ima logike-SE dobija segment vrhunskih,high end poslovnih telefona gde zapravo nema konkurenciju i zadrzava srednju i nizu klasu gde su trenutno (bar finansijski) veoma dobri usput razvijajuci G (UIQ)seriju kao konkurenta S60 platformi za one koji vole TS.Nokia bi time bila prisiljena ili da ulozi ogromna sredsta u razvoj novih uredjaja ili da se posveti unapredjenu S60 kao nekoj vrsti multimedijalnih uredjaja sto opet ogranicava ciljnu grupu kupaca.I jedno i drugo dovodi do manje ili vece promene raspodele snaga.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

8 megapixel Sony Ericsson C905 Cyber-shot leaked: http://www.gsmarena.com/8_megapixel_son ... ws-523.php



Slika

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Procitao sam ovo na areni skoro. Iskreno, ovo je jedina dobra stvar koju sam NACUO o SE telefonima... Ovo nece izaci sigurno jos jedno godinu,godinu i po,al ovim tempom Nokia ce vec imati model kao konkurent.
Nokia E71... Elegant, but deadly

steffa54
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sub, 01. Mar 2008. 23:04
Lokacija: Vrsac

Post od steffa54 »

Pa ljudi zbog cega onda pise na phone model q440i u videu :unsure: Kada u naslovu pise c905i

Inace fon je exxtra! :D :D
SE K800i,2 gb sony micro m2,hpm-70
Ko hoce da igra kanter 1.6 bek mi se javo na hotmail koji sam ostavio u profilu:D

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

steffa54, q440i (Aka Shiho) je samo code name, zvace se c905i, tako bi barem trebalo! :wink:
kapoerista90, lepo je receno da ce izaci pocetkom Q4 ove godine, znaci oktobar-novembar! :wink:
Telefon stvarno extra izgleda, a i funkcije su mu fenomenlne! :)
Jedva cekam da stigne kod nas (najverovatnije u oktobru)!
Ne znam da li ste primetili da ce imati VGA recording sa novim poboljsanim photo light-om! :)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ovo je zverka!
8mpx, bas me interesuje kakav je kvalitet slika!
Ne smem ni zamisliti kolika ce mu biti cena kad se pojavi kod nas!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

IDzO, bice poprilicno skup s obizrom na to da u inostranstvu ocekuju cenu od oko around £400 SIM free! :dry: :wink:
Btw tih 8Mpx ne mora nista da znaci s obzirom na to da je senzor -cmos 1/2,8"",sto je jako malo za 8Mpx, al videcemo! :roll: :wink:
Meni se jako svidja i ozbiljno cu razmisliti da ga kupim krajem godine, jedino ako ne nadjem nesto interesantnije u medjuvremenu! :roll:

kovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 21:44
Lokacija: Beograd

Post od kovac »

cista lazarija i fotomontaza jel ste videli u onom demo snimku kada je ukljucena kamera i kada je izabrano kao 8mpx da se nista ne vidi samo je plava boja a ispod se bas lepo vidi 3mpx

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Update: Evo nekoliko slika napravljenih sa c905i: http://www.gsmarena.com/8_megapixel_son ... ws-523.php

senadomen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Sre, 08. Avg 2007. 10:20

Post od senadomen »

Slike su po meni stvarno katastrofa i mogu se jedino meriti sa mojim E50.. K800 je za njega pravi skupoceni digitalac, ali nadam se da ce poboljsati kameru kad bude izasao u prodaju inace dzabe njemu tih osam miliona piksela na papiru.
Nokia E50

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ma ko zna u kakvom je stanju upotrebljeni softver,a i ko zna cime su slikali :wacko:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori