Obichna radnja ili zvanichni distributer? Pomoc! :)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Zlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 28. Jun 2008. 09:30

Obichna radnja ili zvanichni distributer? Pomoc! :)

Post od Zlo »

Reshila dam da kupim telefon w980. Postoji naravno u Delta City-ju, ali koshta 550, dok u obichnoj radnji koshta svega 330. Razlika je iskreno velika. Mene zanima, da li postoji neka razlika izmedju telefona u delta city-ju gde je prva zvanichna prodavnica Ericssona sa onim u obichnoj radjni. Volela bih jako da mi pomognete i kazhete, jer ne bih da se zeznem.
Hvala unapred

legolas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2008. 21:23

Post od legolas »

Ako mene pitas ja bih kupio kod zvanicnog distributera ali razlika u ceni je velika,e sad ako si pri parama kupi ga za 550 e a ako nisi uzmi u obicnoj radnji ukoliko bas zelis taj telefon.Kod zvanicnog si na sigurnom da ces dobiti nov ispravan tj ne skidan sa mreze telefon,garanciju od 1 god,full pakovanje itd...E sad ti vidi,ja sam kupio kod zvanicnog distributera i da kucnem u drvo fon radi kao zmaj!!!
Pozdrav!!!! :D

Zlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 28. Jun 2008. 09:30

Post od Zlo »

e hvala ti puno :) fora je shto imam kesh ovau jeftiniju varijantu, mogu skupiti i za ovu drugu, ali sam jako nestrpljiva :) u svakom sluchaju poslushacu tvoj savet. :)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ako kupuješ u radnji, obavezno proveri jel kutija original, oznaku sluški, usb kabli, original CD, mem. karticu, i garancija naravno godinu dana
Nokia Lumia 630

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

legolas, mislim da je veoma subjektivna stvar da li ce telefon raditi ok...
Ja sam izmao k750 iz CT i radio je kao zmaj 1.5 god (imao preko 400h razgovora)
Sada nosim w850 koji je donesen iz slovenije za manje pare itd,on je kod mene oko 14 meseci i on radi kao zmaj (na njemu imam preko 200h razgovora)
Takodje ne mora da znaci da ces kod ovlascenog disributera dobiti i nov telefon,jedan clan foruma (mislim da je Spyker) je u\eo u Com trade-u nokiu 8600 luna za 800+e,a dobio je polovan telefon...ima cak tema o tome....ali je trenutno ne pronalazim...
Zlo, ako si vec toliko nestrpljiva,predlazem ti odes u radnju (koja daj e po toj nizoj ceni) i otvoris cetvore oci i lepo pazaris telefon(naravno ukoliko je sve ok),a za razliku sebe pocastis necim drugim! :D
D500&E71

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

loki13, slazem se potpuno sa tobom mislim jeste da lepo zvuci kupio sam kod zvanicnog distributera ali pazi opet velika je razlika znaci budi extra oprezna i nemas brige! :D
ja sam za ovu jeftiniju opciju! :D
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

Zlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 28. Jun 2008. 09:30

Post od Zlo »

ijaooo... :))) hvala na savetima, al sad sam se uzvrpoljila :P ne znam shta cu, znam samo da cu ga uzeti. ^_^ ali hvala na savetim <3 <3 <3

legolas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2008. 21:23

Post od legolas »

:lol: Ma ja sam samo izneo svoje misljenje,to je devojka i traaila,lep je i predlog od lokia13 ukoliko si bas toliko nestrpljiva kupi a za razliku...opaaaaaaaaaaaaaaa :D

Odgovori