K700 - kako instalirati aplikacije...

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
neki lik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 07. Apr 2005. 19:40

K700 - kako instalirati aplikacije...

Post od neki lik »

...koje nisu u .JAR formatu - vec ono dir pun fajlova... Nasao sam uputstvo na nekoj ceskoj stranici, ali slabo mi ide ceski, samo znam pivu narucit, pa molim strucnjake za pomoc ! :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

preimenuj .dir u .jar pa posalji :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: 8) 8) 8)evo jos nesto da napisem do stotke :lol:

neki lik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 07. Apr 2005. 19:40

Post od neki lik »

nbnebojsa napisao:preimenuj .dir u .jar pa posalji :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: 8) 8) 8)evo jos nesto da napisem do stotke :lol:
Nije stvar ekstenzije .dir, vec su fajlovi u direktoriju iliti folderu, pa nemam pojma kako od njih da napravim .jar...

U svakom slucaju hvala ! Valja mi naucit Ceski, ako nista trebace mi na moru... :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Bilo je već reči o ovome. Jednostavno - takav fajl nemoj da raspakuješ, dakle file.zip ili file.rar preimenuj u file.jar i pošalji ga u mob. :wink:

neki lik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 07. Apr 2005. 19:40

Post od neki lik »

Jah, skonto sam danas, ali se ne javih na vrijeme, narode hvala za odgovore i izvinite ako je vec na ovo pitanje odgovoreno ! :)

Zaključana tema