Sony Ericsson XPERIA Arc / Arc S

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

VeNoM, ja nisam dobila tu dodatnu foliju. Samo onu koja je bila fabricki postavljena na ekranu i koja je bila mnogo loša. Jesi ti uzeo tel preko operatera?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Ninolina uzeo sam ga od preprodavca.mislim da je mob iz FR jer imam neke njihove aplikacije koje ne mogu da skinem.ali dobio sam i foliju i hdmi.i naravno na njemu je već bila ona folija koja se odlepila po sredini čim sam upalio mob.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

https://webshop.telekom.rs/detaljnije.aspx?tel_id=1383
vidim pojavio se u mts-u. dobra stvar ali i skupa
sony ericsson xperia neo v

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Soul Fly mislim da ga u nekoj prodavinici imaš za 14k din uz mixnetL.barem tako je moj drugar uzeo.koliko vidim ovde je svega 10k skuplji.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

VeNoM juce konacno stigao sony ericsson xperia neo v. na moje iznenadjenje u kutiji bio i hdmi kabel i folija. :D
sony ericsson xperia neo v

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ninolina napisao:Oljica, dobrodošla u klub...:) Nadam se da ćeš biti zadovoljna izborom...:) Jesi uzela beli ili crni? :wink:
hvala, uzela sam beli i posto je ovo moj prvi android telefon, osecam se kao dete u prodavnici igracaka, mislim da sam napravila bas dobar izbor.
e da, posto je bilo price o foliji, kod mene u pakovanju bila je zalepljena ona fabricka folija sa onim malim produzetkom sto strci i ona se obavezno skida, a ispod, jedva vidljiva je zalepljena ta profi folija koju je ovde vec neko pominjao tako da nisam morala da kupujem drugu.
telefon je bukvalno mala azdaja, sve radi kako treba, polako cu da se sada rasirim kao hobotnica po android temama sa novim pitanjima :D
bukvalno ne mogu da postignem sve ono sto me interesuje koliko je sve zanimljivo, pravi mali kompjuter

mirosslav90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 29. Feb 2012. 15:48
Lokacija: Sabac

Post od mirosslav90 »

Imam ars s, kupljen pre 15 dana, telefon je radio prefektno sve do jedne veceri kada sam ga ostavio na punjacu i ujutru kad sam se probudio on vise nije hteo da se upali, kada ga nakacim na usb detektuje ga komp ali on nece da se ukljuci.Bio je u servisu i rekli su mi da je boootloader pukao i da ne mogu da ga nameste. Da li bi mi neko hteo da pomogne da pokusam da ga ja nemastim?Hvala unapred

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

mirosslav90,

1. Da li si kupio nov telefon ili polovan?
2. Da li telefon uopšte ne reaguje na taster za uključivanje ili se pojavi bar nešto na ekranu?
3. Da li je Rootovan, otključavan Bootloader i ubacivan kuvani ROM?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

mirosslav90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 29. Feb 2012. 15:48
Lokacija: Sabac

Post od mirosslav90 »

Telefon je kupljen nov, nije rutova niti je bilo sta pipkano oko sistema niti je ubacivan neki sistem. Stavljan je na punjac da se napuni i ujutru kada je trebalo da ga skinem nije hteo da se ukljuci ekran. Telefon ne reaguje na dugme za paljenje i nema slike na ekranu ali kada se nakaci na usb racunar trazi drajvere za njega ali ne moze da ga prepozna.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

mirosslav90, pa ti ga odnesi tamo gde si ga kupio i neka ti zamene za nov .

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

mirosslav90, kako ti je već napisao lesa0208, najbolje je da ga vratiš tamo gde si ga kupio...:(
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

mirosslav90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 29. Feb 2012. 15:48
Lokacija: Sabac

Post od mirosslav90 »

Nemam garanciju na njega, uzet je bez garancije, zato i trazim ako neko moze da mi pomogne kako da ga namestim.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

mirosslav90, našla sam neko uputstvo na YOuTube... http://www.youtube.com/watch?v=nAFA_pFVOdM
Možda ti pomogne...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

svabotz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 16. Dec 2010. 17:51

Post od svabotz »

kad deinstaliram app sa tel ..ono mi i dalje pokazuje kako je memorija ne tel iskoristena....jel moram gdje drugo jos izbrisati ..da bi oslobodio memoriju na tel...hvala

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Post od pele90 »

Pozz svima...Od skoro sam i ja vlasnik bele Xperie Arc S.Za sada sam zadovoljan. :) Imam jednu dilemu.Procitao sam kompletno temu,i uglavnom,svi pisete da smem da inst ovaj novi update 4.0.2 a kada sam pre neki dan isao do mt:s instalatera,decko u servisu mi je rekao da nikako ne update-ujem,jer ce telefon da baguje.Sad mi je malo nejasno,i nelogicno,pa bih zeleo vasu konacnu preporuku. :dry:
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

izgleda se zaista baguju ovi telefoni. pre neki dan se experia ray zaglavila u telenor radnji, posle su ga sklonili. bilo je i na stranim forumima price da experia s takodje zaglavi bas kao u gornjem opisu, daje neke znake zivota, ali ne moze da se pojavi i sam operativni sistem. steta ako je to masovnija pojava.

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Post od pele90 »

Pa ja nisam siguran stvarno...Neki kazu update-uj,neki kazu ne...Zeleo bih od ovde iskusnijih da cujem konacan sud... :wink:
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

imam običa narc i uradio taj update i ništa mi ne baguje.i baš ga sada više mučim.jedino se ponaša malo čudno kada instaliram blackmart onda počinje da troikira pa mi je potrebno da uradim deinstall i ugasm mob.posle paljenja radi kao nov.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Post od pele90 »

OK,hvala ti,imacu to u vidu...I jos jedna stvar,tel mi radi sporije kada inst avg... Obrisao sam ga,i sve je bilo kako treba. Moze li neko,ko koristi ovaj antivirus da mi kaze sta treba da ukljucim a sta da iskljucim u podesavanjima avg-a.Verovatno je tu neki problem. :wacko:
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

pele90, evo najboljeg resenja - uninstalliras ga jer ti uopste nije potreban antivirus. :D

Odgovori