s.e-K750i-s.e-W800-Jačina zvučnika??

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
bozenalea
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 09:33
Lokacija: Slovenija

s.e-K750i-s.e-W800-Jačina zvučnika??

Post od bozenalea »

L.P. Mene samo zanima,dali je kod W800 zvučnik možda glasniji za mp3 od K-750i...To mislim na zvučnik,ne na slušalice..Hvala vam na suradnji..Robert,Brežice,SLO

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Odgovor je NE. Zvucnici su isti, softver je isti, samo je drugaciji otvor za zvucnik mada to i nema neki veliki uticaj.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

pa gdje mu stanu 3????? :lol: :lol: :lol: , ja sam mislio da w810 iam tek 3.....al ok...zvuk je isti ali na najglasnijem stupnju probija , pa malo smeta , jaci zvuk od oba telefona ima w550 , a za w900 , neznam ???? :wink:
rocK for ever

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Zvucnik kod W800i jeste jaci!!!Uporedjivao sam 2 komada K750i,obicna verzija i Vodafone verzija,W800 ima glasniji zvucnik.Provereno!Nema veze polozaj zvucnika.Mozda je sa novijim fw zvuk kod K750 isti....... :)

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Da li je jos nekom slab zvuk u slusalici na k750(nov kupljen pre 2 dana,nije skidan sa mreze,podesena do kraja glasnoca),mislim sagovornika slabo cuje u toku razgovora,ovo mi se desava na k750 dok na 6630 iste situacije mnogo se bolje i jasnije cuje(probao sa vise telefona fiksnih i mobilnih sa kojih me je neko zvao i uporedjivao). Kod ortaka isto,uzeo je isto nov k750 kad i ja samo je skidan sa Vodaf. u drugoj radnji(prosao je jeftinije ali ja imam problem kao i on iako nije skidan sa mreze).

1. Da li postoji nekakav program ili fora da pojacam zvuk u slusalici preko PC ili neka druga opcija?

2. DA li sa novijim FW to ispravljeno?

3. Pomaze li ista u ovome Updates sw na SE sajtu?

Hvala unapred na odgovorima.

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Da li je iko Upd. SW preko SEUSa i sta se tim dobija?
Zar je moguce da niko nezna odgovor za 1 pitanje?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

6630 app- dobija se za nijansu bolja slika i jos neke sitnice kao i stabilniji rad fona...korisno u svakom slucaju ako ti nije tesko da to odradis samo vodi racuna da ti ne pukne linija pri ap sw-a :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

djordje_MML
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 07. Jan 2006. 22:32
Kontakt:

Post od djordje_MML »

Probaj da stiskaš dugme za pojačavanje zvuka tokom razgovora, možda ti je utišan zvuk! :wink:
Na ekranu bi trebalo da ti se pojavi onaj pokazatelj jačine zvika iz vrh ekrana! :)

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Ako je zvuk slabiji nego što bi trebalo, a pojačao si ga do maksimuma ( mislim na zvuk sagovornika dok pričate), onda postoji velika mogućnost da ti je riknuo zvučnik.

Dosta mi je ljudi dolazilo na servis sa takvim problemom na n7610 i se d750, i sam sam mislio da je softverski problem, ali činjenica je da kad ode zvučnik, ne mora otići u potpunosti da se ništa ne čuje, već imaš osjećaj kao da si pojačao do polovine snage, u tihom okruženju se sve čuje, ali na ulici i sl. gotovo ništa.

To što je telefon nov, ne znači da nije otvaran, ili da nije ispadao to su 2 najčešća načina uništenja zvučnika, ako je nov ne smije biti ni malo prašine u displeju, čim ga otvoriš uđe bar malo, to je jedan način da se čuvaš prilikom kupovine 8)

Novi FW nije ništa extra

Odgovori