K510i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
gargamel
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 09:36

Post od gargamel »

Ako raskines ugovor moraces da ostale "rate" platis u kesu, znaci sve odjednom, a telefon zadrzavas za sebe. Tako kazu u Telenoru :wink:

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

Ovako su mi odgovorili...
Postovani Marko,

Ukoliko korisnik raskine ugovor pre isteka ugovorne obaveze placa naknadu za tarifni paket pomnozen sa brojem meseci do isteka ugovorne obaveze.
Primer, ugovor je raskinut 3 meseca pre isteka ugovorne obaveze za tarifni paket Pro400.
Placa se sledece: 3 x 1.400 = 4.200 dinara
Ne znam da li da uzimam?
:smutny: :smutny: :smutny:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

dalton, ja ti ne mogu reci da li da uzmes, ali ja bih se strpio ..... s obzirom da cemo najverovatnije dobiti jos jednog operatera, mozda ce Telenor izbaciti neku jos bolju ponudu da bi zadrzao korisnike ..... a mozda i nece ;)

pozdrav...

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

Planirao sam da uzmem SE p990 ali posto bi i hteo neku digitalnu kamericu,treba mi za zimovanje i ostale zajebancije,a imam kes samo za jednu od te dve stvari.Razmisljao sam da uzmem ovaj fon od 1000 din a za ovaj kes uzmem neku dobru dig kameru... :unsure: Mada vec 2 god koristim SE s700i pa bi imao dva fona i mogao bi da kupim pripejd karticu koja je 400 din i da nju umereno koristim kako bi izdrzao dve goda na ovom paketu i da ne pravim veliki racun... :? :?

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@dalton: onda nemoj da kupujesh telefon uopste, ostani sa s700 (ili ako je bash urnisan, tj. u jako loshem stanju i bash zahteva da ga promenish) onda kupi neki telefon (npr. k750) i kupi neku "ultra besnu" kameru i to je to. (ne mislim na neki kompakt nego na neku ozbiljniju kameru).

Za telefone ne vredi bacati pare, ili kupish nesto konkretno (p990) ili kupish nesto pristojno (do 200evra) a za kamere ne moze da se kaze da su bacanje para (osim ako ne kupish neku glupost a da pre toga se ne raspitash dobro sta koja moze i koju kupiti)....

POz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Cek,cek... Jel ti to kazes da bi hteo da uzmes Pro200 ili Pro400 sa telefonom,a onda kupis neku pri-peid karticu koju ces koristiti DVE GODINE na kasicicu da ne bi pravio veliki racun!?Jel shvatas da bi im poklanjao svaki mesec po 200 minuta i ohohoooo poruka za pretplatu koju bi debelo placao i plus sto bi uplacivao kredit na pri-peid!? :roll: :lol:
Kupi lepo P990,po Review sajtovima nece ti uopste ni trebati dodatna kamera,ova ce ti 90% vrsiti posao!!
Pozdrav 8)

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

@Lomnica_City
Ma ja sam vec odavno na paketu pro400 i svaki mesec mi stize po 4000 din,pa planiram zog toga da zamenim paket.A mislio sam da nastavim sa ovim paketom a pritom da uzmem neki pripejd koji bi koristi, a sa ovim paketom koji imam odavno da budem umereniji da mi ne stize racun po 4000 na to sam mislio!
@Dario pa znam za to,zato sam i hteo p990 ili kupim ono sto je dobro ili ne kupujem tako sam i s700 kada je izasao bio je oko 600 jura!Ali tel mi i dalje extra radi ne zeza nista samo sto sam urnisao masku oguljen je skroz i pukla je plastika iznad displeja sminka mu nije dobra inace tel dobro radi!A kuciste tj maska kossta 50 jura i to tesko ima gde da se nadje,ne isplatimi se da menjam masku.Tako da sam u dilemi...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

dalton, za oko 400 evra bi mogao da uzmes solidan tel plus dosta dobar digitalac (bolji od bilo koje kamere na mobu) ..... recimo, taj k750 sto rece Dario i neki Canon, Olimpus ili Fuji kompaktni digitalac ...

pozdrav...

Vidovdanac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 18:10
Lokacija: Novi Sad

Post od Vidovdanac »

Zakljucak je da ne uzimas tel,jer ces sigurno placati dooosta para.Ti si rekao da ne placas kasnije nista,ali nije tako. :wink:
VDN HooligaNS | RED FIRM

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

@b_udder Imam vec digitalac ali hocu neku dobru kameru,a vidim da nema ispod 400 evra,dobra... Znaci ne uzimam fon preko telenora za 1000 din,masa njih je pocela da uzima :o :o

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

dalton, stvarno ne znam sta da ti kazem ..... mi smo ti izneli nasa misljenja ali odluka je na tebi ..... ako mislis da ces koristiti taj paket u naredne dve godine onda uzmi .... ne znam...

pozdrav...

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

Pa da ne cenim vasa misljenja ne bi stavljao ovde nista.Hvala na savetima,naravno da je odluka na meni.ALi se ona lakse donosi ako cujes i druga misljenja.Hvala i pOuZ!

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

Hm,da se i ja malo ukjucim u ovu diskusiju posto sam uzeo taj telefon preko telenora i promenio sam paket sa biznisa na pro 200,posto sam placao racune oko 3-3500din ovim paketom sam hteo da pokusam da malo smanjim racun a taj k510i mi dodje kao neki poklon za sitne pare.Posto broj imam vec 10 godina i nemam nameru da ga menjam jer i sami znate sta to znaci za posao,onda ta ugovorna obaveza ne bi trebalo da predstavlja problem.
To je naravno dobro za one koji ne menjaju cesto broj telefona i koji telefon koriste malo vise od "proseka" tako da po meni ta ponuda i nije tako "losa" ja inace imam nokiu 6630 i prezadovoljan sam sa njom a ericssona sam poklonio cerki.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

wow zox, bicu skroz off topic ali ne mogu da vjerujem da si clan foruma od 17.03.'05 a da si tek sad ostavio prvi komentar, jeli to moguce ili je neka greska u pitanju?
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

For ZOX Da zox-e,ja ne menjam takodje broj i na paketu sam pro 400 i racuni mi ispod 4000 ne stizu tako da zbog menjanja paketa itd ne razmisljam da uzmem tel,zato sto ne verujem da cu nastaviti naredne dve god placati po 50 i vise jura svaki racun.A i od oktobra krecu nove i mnogo bolje ponude ce biti,tek je pocetak!A ne znam koliko bi mi izlazio racun sa paketom pro 200,naravno sa istim intezitetom koriscenja ali ne bi nista manje predpostavljam,kako tebe sluzi? :wink:

Vidovdanac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 18:10
Lokacija: Novi Sad

Post od Vidovdanac »

A koliko moras platiti racun? .

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

pa tek cu da vidim koliki ce da mi budu sad racuni ja se nadam da ce se bar malo smanjiti a sto se tebe tice Daltone ako si vec na paketu pro 400 onda je tebi cena razgovora i besplatnih minuta naj jeftinija od svih ponudjenih paketa tako da bi prelaskom na neki "jeftiniji" ,da tako kazem,paket samo povecao racun a ne smanjio!Sto bi znacilo druze da ti je jedino efikasno resenje da smanjis malo pozive :cry:
A to znam iz iskustva nije ni malo lako ako si u poslu koji zahteva da si uvek mobilan :D
Po svemu tome moze se zakljuciti samo to da ako si bas odlucio da malo stanes na loptu i smanjis razgovore odnosno racun mozes ostati na tom paketu i pokusati da se zadrzis na tim "besplatnim" minutima koje ti nudi taj paket ili preci na pro200 gde ti je pretplata 1100din a duplo manje "besplatnih" minuta a to opet znaci da dobijas telefon za 1000 ili 1500 din ili da sacekas mozda jos malo neku drugu ponudu a verujem da ce ih sigurno biti :)

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

Sensei napisao:wow zox, bicu skroz off topic ali ne mogu da vjerujem da si clan foruma od 17.03.'05 a da si tek sad ostavio prvi komentar, jeli to moguce ili je neka greska u pitanju?
Nije greska ni ja sam ne mogu to da shvatim verovao ili ne iako ne prodje ni dan da ne svratim na ovaj sajt jer stvarno sam manijak za telefone ali eto nisam komentarisao nista,sto ne znaci da se necu popraviti :D

dalton
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 18:03
Lokacija: Nbg
Kontakt:

Post od dalton »

zox napisao: Po svemu tome moze se zakljuciti samo to da ako si bas odlucio da malo stanes na loptu i smanjis razgovore odnosno racun mozes ostati na tom paketu i pokusati da se zadrzis na tim "besplatnim" minutima koje ti nudi taj paket ili preci na pro200 gde ti je pretplata 1100din a duplo manje "besplatnih" minuta a to opet znaci da dobijas telefon za 1000 ili 1500 din ili da sacekas mozda jos malo neku drugu ponudu a verujem da ce ih sigurno biti :)

Zox pretplata za pro 200 je 900 din. :P :D

gargamel
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 09:36

Post od gargamel »

Pretplata za Pro 200 je 900 din bez pdv-a, + pdv, pa to iznosi kada se izracuna oko 1060 dinara mesecno. :wink:

Odgovori