10 novih SE modela!

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
kuntalo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 17:44
Lokacija: ovde
Kontakt:

10 novih SE modela!

Post od kuntalo »

J110i

Slika

J120i

Slika

K200

Slika

K220

Slika

K550

Slika

K550im

Slika

K810

Slika

W610

Slika

W888

Slika

W880

Slika

Pretpostavljam da su W888 i K550im samo varijacija na teme, ali rekoh, da zaokruzimo broj...

Vise o ovim telefonima na: http://www.gsmarena.com/
For the ritch, You sing.

mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

Post od mirza82 »

Dosta lepih i zanimljivih modela, svidje mi se ovaj K550 i K810.

Uglavnom svi lice jedan na dugog ali se razlikuju po mogucnostina i funkcijama.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

meni nije jasan ovaj k810 ima lep izgled al po funkcijama isti to mi nije jasno da se izbaci da skoro ista modela ko w800 i k750 mislim po karakterstikama,mislim da je ovo greska po meni
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja sam pogledao onako sve telefone ima dosta slika,ima i review na GSMareni i MR w880i w888 je verzija samo bez 3G.Od ove vise klase znaci k550i,k810i,w610i,w880i,w880i je meni najruzniji ne znam sto,k550i je onako ali ne znam zbog cega uzeti njega,a ne k750i jer k550i je isti samo sto je kao cyber shot i prima druge kartice koje su kod nas bas skupe nadam se da ce da pojeftine.K810i je uzas tastatura mi je tako ruzna kruzici neki inace pljunuti k800i,w610i je ono kopija w810i samo malo tanja i unapredjen izgled,i slot za nove karte.Malo su sad opet krenuli da smaraju sa kopiranjem ja licno ne bih uzeo ni jedan :chytry:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Rapid
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 17:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Rapid »

K810 je lep, ovo ostalo je sačuvaj bože...Strašno koliko loš dizajn.
Ne razumem šta im bi da prave oako ružne telefone : )
5530XM

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Meni je k810i medju ruznijima,tastatura je nemam reci da ubadam one kruzice :lol: prelazak na novije telefone mozda na walkman jer imaju lepsi player i skoro sad su svi onako "slim".
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Damjanic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 09:57

Post od Damjanic »

ja ne znam koja je razlika izmedju K790, K800 i K810... imam k800 a kako vidim da su ova dva druga identicna... ne znam zasto ih oznacavaju drugacije cim je drugacija boja...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Damjanic, e moj strucnjace
pa vec ako imas k800 trebao bi znati da je k790 model bez druge kamere (znaci nema 3g),ali zato ima edge
A k810 spada u fashion modele,cim je tako ultra tanak i manji od k800
Kod oba (k790,k810)sve ostale specifikacije su manje-vise iste
Pozz
D500&E71

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ja sam se nadao da od ovih silnih 10 novih modela, bar jedan donese koliku toliko novinu, kad ono nista... :(
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Lobachewsky, mozda 12. februara na 3GSM sajmu bude necega,ne verujem da je SE ostao skrstenih ruku i nije napravio neki model koji ce biti rame uz rame sa n95.Mozda su izbacili ovih 10 sad pred sajam,pa ce posle jos neke.Videcemo za 5 dana :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Ova tura telefona im je bas lose ispala....bolje da su abortirali :lol: :D
Salim se, mozda su nam ovi telefoni cudni jer smo navikli na w810 izgled koji je extra izgleda i vrlo elegantno onako crno kuciste ma super skroz, nemam pojma ni sta bi mogli da menjaju na telefonu...a da mogli bi da ubace Symbian. To bi diglo prodaju garant.
5130+Koss the plug....

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ovo je zatisje pred buru,odnosno predstavljanja SE-ovog ubice koji ce da parira N95!
loki13,K810 je malo usavrsenija verzija K800/K790 jer ima poboljsanu kameru (softverski) jer je ubaceno automatsko regulisanje kontrasta slike posle slikanja tako da ce slike ispadati lepse i malo kvalitetnije! :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

McLaren, e taj podatak nisam znao,pa bas super od njih sto tu tehnologiju i dalje razvijaju iako su lideri na trzistu (sto se tice fotografija)!
A moj prethodni post je izazvan nervozom zbog laicke konstatacije Damjanic!
D500&E71

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

Mozda ovako na prvi pogled i na slikama ne izgledaju nesto, tako sam mislio i prosli put dok ih nisam vidio uzivo, skroz druga prica.
Moze li neko da malo strucnije objasni cyber shot

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

use google www.google.co.yu
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

daedalus
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 22. Jan 2007. 13:51
Lokacija: nbg

Post od daedalus »

veoma je čudno da svih 10 modela doalzi u monoblok varijanti :? . ja se nadam nekom novom svivel/slajder modelu (iz Walkman serije, najrađe) :)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

Ma ovo pise za Cyber shot, ali nisam zadovoljan :)
...Cyber-shot is a line of digital cameras made by Sony. The Cyber-shot range is well known for its proprietary InfoLithium battery pack, the trademark Carl Zeiss lenses and overall design. As well, all Cyber-shot cameras accept Sony's proprietary Memory Stick or Memory Stick Duo flash memory. Some high-end models have also supported CompactFlash. All Cyber-shot models have a DSC prefix in their names, which is an acronym for "Digital Still Camera".

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Ovaj k550 je pun pogodak! Taman nastavak za k750 (ono sto je njemu 'falilo, sada ovome ne 'fali). Telefon je meni bash lep, funkcionalan, ima ove nove verzije softvera, display trosi malo baterije + sve one dobre strane k750 (a ima ih stvarno mnoooogo), telefon je bash super. Neki ce da kazu "glupost, isti model 20 puta u drugoj masci", ali ovo su stvarno trebali da urade, sta sada da se prodaje k750 dvaes' godina... Smorice ljude i samo njegovo ime! :D

Sto se tice tog w610, ne znam... dosta tanko to (i dosta veliko u sirinu i duzinu), ne kontam poentu (osim mozda da se nosi u novcaniku, mada ko bi to radio? kada telefon treba da 'vadi svakih 5 minuta za neki call ili sms ili slicno....)

Uglavnom, ovo ja kontam ovako, malo kao ukras, da se nadje vishe modela, da svako moze da izabere ono sto mu najvishe odgovara, a ja cekam, bash me zanima da vidim na sta ce da lici SE telefon sa Handycam (ili kako vec) oznakom i sta ce onda ostali da ucine po tom pitanju kao odgovor na taj model.....
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

seCSuallac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 12:49
Lokacija: Gracanica
Kontakt:

Post od seCSuallac »

owo su samo "maLo" modifikowani wec postojeci modeLi ... tako da bix se radije zadrzao na starijim, PRwim i PROwerenim modeLima ;) ... cekam da SE izbaci nowu seriYU teLEfona, kojom ce (nadam se) unistiti nokiYU :P i njene preSQpe N i E modeLe :roll:

Odgovori