Sony Ericsson u 2008. i glasine o novim telefonima.

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
cubric
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 11. Feb 2008. 05:57
Lokacija: Ivanjica
Kontakt:

Post od cubric »

W890

Slika

Slika

Slika

cubric
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 11. Feb 2008. 05:57
Lokacija: Ivanjica
Kontakt:

Post od cubric »

Z555

Slika

Slika

Slika

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

cubric neke od ovih slika su vec vidjene, pa sledeci put obrati paznju na slike koje ubacujes.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

cubric
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 11. Feb 2008. 05:57
Lokacija: Ivanjica
Kontakt:

Post od cubric »

W980

Slika

Slika

Slika

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

cubric jel si ti neka masina koja samo ubacuje slike ili sta?
pogledaj ovu temu od prve strane i videces da se slike ponavljaju, evo ima i ovde u staroj temi:
viewtopic.php?t=8437&postdays=0&postorder=asc&start=360
i obicno uz sliku ide i neki tekst o tom modelu a ne samo da se nabacaju slike.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Next in-line are two new conservative looking Symbian UIQ smartphones - the Sony Ericsson G700 and G900. The two phones have identical dimensions and feature the same 2.4" 262K with QVGA TFT touchscreen display with QVGA resolution.



Sony Ericsson G700 Slika

Sony Ericsson G700 and G900 will be tri-band handset with 3G capabilities. They will also sport stereo Bluetooth and 160MB of internal memory. The memory is also further expandable through the built-in Memory Stick Micro card slot.


The Sony Ericsson G900 also features a 5 megapixel camera, while the G700 has a 3.2 megapixel one. Luckily both have auto focus. An intriguing feature is the ability to manually select the focus point when you shoot just by tapping on the display. Another feature Sony Ericsson G900 has over the G700 is the Wi-Fi connectivity.



Sony Ericsson G900 Slika

Sony Ericsson G700 and G900 will both hit the shelves in Q2 2008. The G700 will come in Silk Bronze color, while the G900 will have a Dark Red and a Dark Brown color version.






A new addition to the Walkman lineup was also introduced today. The Sony Ericsson W980 sports quite a number of interesting features.



Sony Ericsson W980 SlikaSlika

The stylish clamshell will feature a 3.2 megapixel camera and auto screen rotation. The internal display is 2.2-inch 262K color one with QVGA resolution, while the external sports the rather unusual 176 x 176 pixel resolution with the same amount of colors.


The best about Sony Ericsson W980 naturally is the music department. When closed. The clamshell looks like a portable music player with large touch-sensitive music keys music keys that have haptic feedback through vibrations.


The Sony Ericsson W980 features an FM transmitter allowing it to broadcast music through radio waves to any FM radio-enabled device.


Another unique feature is that the built-in FM radio can be used without a handset plugged in. This feature is seen for a first time on a Sony Ericsson handset and seems rather useful, at least to us.


The music-dedicated phone also has enough memory for saving all your favorite music tracks, sporting the huge 8GB of internal storage.


The quad-band HSDPA-enabled phone will hit the shelves in Q3 2008. The only available color will be Piano Black.







Sony Ericsson C702 and C902

Today we also saw two new members of the Cyber-shot family being announced. Sony Ericsson have named them C702 and C902 unlike the previous models who all belonged to the K-series.


The Sony Ericsson C702 is designed to shoot in the hardest of environments. It is splash and dust resistant and has quad-band GSM support. The 3.2 megapixel camera has a mechanical sliding cover, but unfortunately there is no xenon flash. Face detection is also enabled for the Cyber-shot phone to make sure that faces on you pictures will come up well on focus.



Sony Ericsson C702 Slika

The Sony Ericsson C702 has a built-in GPS making picture geo-tagging possible, as well as personal routing and navigation.


Other features of the Sony Ericsson C702 include FM radio and stereo Bluetooth. It will also support 3G with HSDPA for fast data transfers. The display of the C702 will be a 2.2-inch 262K color one with QVGA resolution.


The Sony Ericsson C702 will be available in Speed Black and Cyan Blue color versions from Q2 2008.


The Sony Ericsson C902 may seem as the C702's bigger brother but is in fact a quite different device.


It has dropped the durability in favor of the sleek looks and a 5 megapixel camera. The C902 also supports auto screen rotation. Unluckily the GPS has been sacrificed and the display size is reduced to only 2 inches.



Sony Ericsson C902 Slika

Both Sony Ericsson C702 and C902 will have 160MB of internal memory and will feature a Memory Stick Micro card slot for expanding it.


Sony Ericsson C902 will be available from Q2 2008. The available color versions will be Swift Black and Luscious Red.


Sony Ericsson Z770 Slika

The announcement of the mid-end Sony Ericsson Z770 was somewhat left out of the highlight. The tri-band clamshell does not impress with functionality but may compensate for that with a reasonable price. It's web browsing centric much like the Sony Ericsson K660, which we previewed earlier.



Sony Ericsson Z770

Sony Ericsson Z770 has a 2.2" 262K color display with QVGA resolution and a 2 megapixel camera. Unluckily there is no auto focus on this handset.


On the other hand the Z770 features HSDPA capabilities and Bluetooth with A2DP support. The internal memory is 32MB and is expandable through the Memory Stick Micro card slot.


Sony Ericsson Z770 will be available in Vogue Red, Graphite Black and Exquisite Gold from Q2 2008.


Unfortunately, there is no word on pricing on any of the handsets. If we've managed to grab your attention, go get more of those handsets in our Sony Ericsson live coverage page.

cubric
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 11. Feb 2008. 05:57
Lokacija: Ivanjica
Kontakt:

Post od cubric »

@ kljun

Nisam stgao ništa da napišem ...

A evo @IDzO je lepo napisao :oops:

Sledeći put će biti bolje, ako budem imao priliku

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ocekivao sam vise od dizajna G serije... Kao da sam se prezasitio dizajna SE telefona... Funkcije jesu bitne, ali da 3-4 godine gledas u cigloliki oblik tesko da moze da se izdrzi :o Zar je toliko tesko da neku seriju osveze novim dizajnom. Ne treba da bude blentav kao oni Xelibri, samo da bude drugaciji od cigle. Dobro je da nekada W serija ima neki ispad, na srecu, pa razbije monotoniju koju prave svi ostali modeli (osim Z). Ovaj W980 mi je recimo simpa.
btw. dizajn je subjektivan stav, samo sam rekao sta mi smeta kod SE (objektivna cinjenica), iako sam njihov fan.
E, a ovaj XPERIA X1 bi mozda i usao u opticaj za kupovinu, nezavisno od dizajna (pustimo dizajn), samo kada mu se cena ne bi zakucala na 1000 evra kod nas.

Slika

Videcemo... Sta konkurencija odgovori...

cubric, slike su ti prevelike za dial-up konekciju, srecom pa sam je prelezao :) Ona prethodna strana, cini mi se da se ucitava 5 minuta na dial-upu.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Evo malo teksta o novitetima iz SE-a: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_m ... ew-214.php

Slike - LIVE:
SlikaSlikaSlika
SlikaSlika

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Odlican posao obavljen od strane sony ericssona,svi modeli su jako dobri,a po podacima trajanje baterije im je za najvecu mogucu ocenu,tu su odradili mnogo bolji posao od nokije i mislim da ce svi modeli biti jako dobro prodavani
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Svidja mi se ova koncepcija primenjena kod G700/G900. UIQ, TS i normalan 5-smerni navigacioni taster. Konacno SE UIQ telefoni koji se mogu koristiti jednom rukom! Licno nikada nisam uspeo da se naviknem na Jog-Dial.
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ova G klasa mi i nije nesto narocito, ko da gledam standardan SE (jos jedan u nizu istih) ali zato ovaj XPERIA X1... UH Funkcije, ogroman ekran, 16,7mm debljine :wacko: :)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ja bas tipujem na g-seriju da ce mozda doziveti najveci uspeh od svih predstavljenih modela,jer mislim da ce izmedju ostalog,mogucnost rukovanja jednom rukom ce vratiti fanove sony ericssona koji su osim toga i zbog dizajna i ogromnih dimenzija ranijih smart telefona presli na nokijine modele.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Tika_Spic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 25. Dec 2007. 02:27

Post od Tika_Spic »

Ne znam samo kako će da radi Symbian na SE-u. Da li onako sporije kao što se priča za N95.

I da li neko zna zbog čega WiFi podrška i Symbian moraju zajedno kao na G700/900. A nema ga na novin C702/902. Ajde, baš sam laik, ali nekako ga cenim da je ipak wifi harverska stvar, a ne softwerska.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Tika_Spic, nije symbian vec UIQ... Sta kako ce raditi... Ko da je ovo SE prvi UIQ telefon :? :?
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Tika_Spic, pa ne moraju zajedno(ali wifi ima vise smisla uz smart telefon) i to jeste stvar samog hardwera,a to sto su ga stavili u g700/900 je zato sto su ova dva modela najvisa ponuda od SE,dok ce c-serija biti nesto niza ponuda (jeftinija)
D500&E71

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Nove vesti! :)
Naime nova slika je "procurela" na net i na njoj ima nekih lepih nagovestaja! :wink:
Npr. potpuno beo K660 u donjem delu slike ali i novi Cyber-Shot telefon! :)
Slika
Evo i uvecane slike!
Slika
A evo i nekih slicica blago izmenjenog Walkman interface-a,kao i poboljsanog TrackID-a koji sad izbacuje i ceo tekst pesme i slicicu albuma pored toga sto pokazuje naziv pesme! :)
Slika
Slika
Originalna velicina slike: >>OVDE<<
Izvor: USEB

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

MilančeBGD napisao:Tika_Spic, nije symbian vec UIQ :? :?
a shta je uiq ako nije symbian

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa uiq je softverska platforma(OS kako hocete) bazirana na symbianu ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ovako
UIQ (formerly known as User Interface Quartz) by UIQ Technology is a software platform based upon Symbian OS 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori