SE K850 (Sofia)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

E ljudi, evo link za modifikovani Cyber Shut 3.2, ne znam da li ste i vi taj koristili. Po ovim slikama, vrijedi probati...

http://www.esato.com/board/viewtopic.ph ... 65&start=0

Pozz dobri narode..

Edit: E, da...probajte i ovo...kažu da je to za sad najbolji driver koji obl+jedinjuje sve najbolje iz ostalih drivera....

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=186354
__________________
Spojio McLaren F1: Zabranjeno je uzastopno postovanje, koristi opciju "Izmeni".

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<
Freethinkers Are Dangerous!!!

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

ddcww, Autochrome driver je tek u test fazi,strpi se malo bice jos bolji,ali je ideja da ga naprave sjajna,tako da trenutno postoje bolji driveri od njega,Cyber Shut 3.2 meni prave problem i mislim da imam bolji cam driver,evo ti link pa probaj,jos jednom u prostorijama koristi red eye reduction,a po dnevnom svetlu slobodno teraj sve na auto,a mozes i da ubacis daylight ali nije potrebno... :wink:

http://www.speedyshare.com/944832893.html

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

Je li, kako vi stojite sa hromatskim aberacijama? Koliko vam se cesto pojavljuju, meni bas idu na ....

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Brajko85, da nije mozda do drivera?Meni bas nije nesto uocljivo,tj. ne primecujem ih. Mozda je i do firmware-a,mozda do cam drivera,mozda ti je socivo bilo isuvise izlozeno suncu,mozda ti je prljav senzor,....i tako u nedogled,ma ova model ti je cudo,barem smo resili onaj problem sa restartovanjem. :?

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

Restartovanja nema ali aberacije se i dalje javljaju kad je neka bela povrsina...kad se zumira najbolje se vidi. Nema na svim slikama, ali ja hocu da nema uopste :D

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Brazzuka's back ljudi,kralj svih modera,sto se k850 tice:

evo link-a: http://www.4shared.com/file/112105605/1 ... _k850.html

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

zokowmali, Aj slikaj neke slike u zatvorenom i napolje pa daj link da vidimo kakvi su, ako te ne mrzi :roll: .

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Brajko85, ae bice kasnije,trenutno nisam u mogucnosti da uploadujem bilo sta,(spor net).Bice posle 15h


Ovo ti je od Brazuke 8.0
http://www.speedyshare.com/273164799.html
A ovo ti je od 7.27 za koji tvrdim da je najbolji
http://www.speedyshare.com/765710291.html

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

E pa narode,telefon mi je ispao iz dzepa i puko,bukvalno!|Ali nehaj snajka za svekrovo zdravlje,skupio sam novaca i kupio N82,tako da necu vise biti aktivan sto se sony ericsson-a tice.
Ali cu ostati veliki fan k850 i postovati njegove kamere delo...
Sve najbolje ljudi! :)

Brajko85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 07:03

Post od Brajko85 »

zokowmali, Bilo je lepo dok je trajalo :D . Evo sad se i ja nesto razmisljam da li da menjam ovaj fon, bas zbog te njegove osetljivosti. Meni je pao jednom i crkao ekran pa sam morao i tu da puknem kintu, a posto je pocelo leto znam kako mi tada prolaze mobilni sto se tice padova :roll: .

tuki
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:46

Post od tuki »

Mnogi znaju da n82 ima zalepljen displej i da pri otvaranju telefona u slucaju da vam je crkao zvucnik obavezno morate menjati i displej .k850 pravi bolje slike od N82. Nevredi nikako odnos cene i ono sto pruza N82.

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

tuki, svestan sam da k850 pravi bolje slike od N82,narocito sa modovanim drajverom,pa cak i sa fabrickim,medjutim,ae malo da promenim,a i N82 sam uzeo prilicno jeftino,iskreno malo sam i razocaran ovom nokiom,u Kg-u je bukvalno nemoguce trenutno naci k850 nov,koliko sam shvatio ovog mog ortaka kod koga uzimam telefone,kaze da ima 50 komada prodao bi ih za dva dana,ne kontam odakle toliko interesovanje odjednom,a do skora ga pljuvali,a sto se N82 tice lik mi ponudio LG Viewty i neku kintu,pa cu videti,ali i ja tvrdim da je k850 zakon od svih telefona sa 5mpx kamerom! :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

zokowmali, pa verovatno zato sto im je pala cena,a i sw su postali malko stabilniji pa i nije toliki rizik prilikom kupovine (kada se setim prvih modela,pa sw bagovanja :uhuh: :uhuh: :uhuh: )
D500&E71

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

loki13, a jes ono restartovanje,zakucavanje i slicno,srecom ja nisam imao tih problema,meni fon stigao iz rusije,pa valjda zbog toga ,a 035 ili 037 su i vise nego stabilni firmware-i.

I prodadoh danas N82,i vratio sam se na K850,zaista odnos cena-kvalitet nikako ne idu u korist N82!
K850 zakon!

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Izvinjavam se na uzastopnom postovanju,ali imam problema sa k850,naime,cim mrdnem poklopac baterije,ma samo malo,odmah se ugasi,a ostavim ga otvorenim i upalim fon,cim pokusam da zatvorim poklopac opet se ugasi,malo ga jace spustim na sto,opet se4 ugasi,stavim ga u dzep od farmerica posle nekog vremena se ugasi,moje pitanje glasi:KOJI MU JE DJAVO???
:shock:

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

zokowmali, jesi probao flash? :roll:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Nikola031, hvala na brzom odgovoru,naravno da jesam i to sa zadnjim o35 firmware-om,ista situacija!

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

los je onaj feder od baterije, ili tgi je losa ona kvakica sto drzi bateriju gurnutu ka kontaktima ili su losa vratanca. :wink: ja barem mislm da su to problemi:P
KISS ME I AM 93

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Coa 12, u pravu si!Cim zatresem telefon malo jace,ugasi se,bice da je ona kvakica...Thank's bro!

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

ddcww napisao:PROBLEM: kada napravim fotku, odmah po slikanju izgleda odlično. Problem nastaje kada je otvorim bilo u Media bilo u File Mngru - kad je u horizontalnom položaju, slika izgleda baš onako kako sam je uslikao - savršeno; međutim kad je izrotiram u Landscape, prilikom ''izoštravanja'' telefon kao da navuče neku beličastu senu preko nje i takva ostaje čak i kada je prebacim na komp? Kao da je gledam kroz maglu, nije zamućena, već je jednostavno nekako ''belija'' sa ne tako više oštrim bojama i kontrastom. Da li je to stvar samog aparata, tj hardware-a, ili software-a ili pak drivera kamere?
Hvala unapred.
Ovakav je slucaj i kod mene.I mene zanima sta moze biti u pitanju?To se desava sa bilo kojim cam driverom.Dogadja li se to jos nekom?Ima li resenja?

Odgovori