SE K850 (Sofia)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Marko_Kosjerina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 22. Sep 2009. 12:56

Post od Marko_Kosjerina »

imam jedno pitanje.. Jeli se moze mjenjati boja tipkovnice iz bijele u plavu ...Vidim dosta mobova ima plavu tipkovnicu ....ali neznam kako :S

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

skineš masku nađeš plavu providnu foliju i isečeš je da odgovara obliku i rupama na tastaturi i sklopiš..
pretpostavljam da tako rade, pošto znam par ljudi koji su to radili na njihovim telefonima
Nokia N73

moonwalker80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 00:07

Post od moonwalker80 »

Imam jedan problem sa k850i. Pre jedno 6-7 meseci upadne meni telefon u bure sa vodom :) Ja izvadim brzo, osusim, i sve je bilo radilo jedno vreme. E onda pocne da me zeza displej, tj pocne displej da se gasi iz cista mira, ne cesto vec onako 1-2 mesecno, ali samo displej dok telefon i dalje radi. A onda je poceo displey da se gasi cim upotrebim tastere 1, 4, 7 i taster za "levo", i to svaki put cim upotrebim te tastere.
Ima li neko predstavu sta bi mogo da bude problem? Meni pomalo sumnjivo da je to zbog vode jer smatram da je onda displey trebao da rikne odmah a ne da ceka 6 meseci. Ima li neko predlog sta bi moglo da bude osim displeja? Mozda softver pobrljavio? A i ako je displey da li mislite da je crko nacisto ili se mozda samo sad prljavstina nakupila mozda na nekim kontaktima unutra pa nema dobar spoj. Znaci telefon radi i sada ali displej jok. Ajde dajte neko misljenje.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Verovatno ce da potraje jos koji mesec, a posle planiraj spremanje zita :roll:
Trebao si odmah da nosis u servis, kad je vec preziveo pad u bure, da se stavi u ultrazvucnu kadicu... Sad je krenuo da korodira jer je proslo dovoljno vremena za tako nesto, stanje ce biti sve gore i gore dok ne bude "umro".
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Fantom31
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2008. 20:04
:: GT-N7100

Post od Fantom31 »

meni se isto to desavalo sa telefonom ali nije upao u vodu ali odjednom je tako poceo displej da se gasi..... odneo sam ga u servis i zamenili mi displej (crklo svetlo na displeju) i radio je 3-4 nedelje i opet isto, sada sam odlucio da ga i ne popravljam vise jer se ne isplati......

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

Koristim ovaj tel vec 6 meseci,mogu reci da je cudo,da mu je samo jos wifi i gps,kao i brzi procesor,bar za 100mhz,pa nebi ga menjao,bar jos godinu dana.
Nekako ovaj a2 interfejs je the best,konachno SE da unormalizuje funkcionalnost...
Shto se tiche kvarova,do sada...imao sam skoro svaki bolji SE,ovaj je najkvalitetnije i najinovativnije odradjen...svaka preporuka,furachu jos malo ovog zmaja...
Eh,da cyber shot 3.2 je extra drajver,ce da vidimo sta ce cetvorka da uradi...;-)
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

vladales
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 12:27

Post od vladales »

potrebna mi je pomoc,istekao je link za one custom audio drivere od lucasa,pa ako ima neko molio bi da mi postavi,ili ako znate neke bolje,predlozite...
i potreban mi je originalni cam driver koji nikako ne mogu da nadjem,ubacio sam neki custom,ali nisam previse zadovoljan...
molim vas za pomoc
inace telefon je za mene savrsen i moslim da necu da ga menjam jos par godina sigurno,zaljubio sam se u njega
pozz

ogard
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 12. Okt 2009. 14:22

Post od ogard »

Ovako imao sam k850 i izgubio sam ga nedavno :smutny: . E sada posto sam prebacivao kontakte u komp zanima me gdje ih pc suite cuva?

Flatron
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 07. Nov 2009. 11:56

Post od Flatron »

pozdrav....planiram da kupim ovaj elefon e sad ono sto me interesuje je:
1. Kakav je kvalitet izrade telefona tj. kakva je maska da li se brzo grebe?
2. Kolko od prilike kosta k850i polovan u ekstra stanju?
3. Kakva je kamera jer mi je ona mnogo potrebna a ne mogu stalno da nosim digitalni aparat sa sobom?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Fantom31
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2008. 20:04
:: GT-N7100

Post od Fantom31 »

da li neko moze da mi kaze dal moze i kako da mi k850 sluzi kao web kamera.... stvarno mi je hitno potrebno....

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Fantom31, može, treba ti java aplikacija Mobiola Web Cam. :wink:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Flatron
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 07. Nov 2009. 11:56

Post od Flatron »

treba mi phone lock code za ofaj telefon tj kod koji se ukucava kada se telefon ukljucuje(pali)kupio sam polovan u ekstra stanju koriscen 5dana ali u radnji gde sam kupio rekli su mi da im odnesem sutra mi to srede a ja ne mogu da cekam

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Flatron cekaj do sutra, ili pokusavaj, jer je neko namestio lock code, ko zna koju kombinaciju, a i to mi sumnjivo da tako prodaju telefon, to je sigurno kradeno. :?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Jovana88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 06. Feb 2009. 20:00
Lokacija: Backa Topola

Post od Jovana88 »

Imam ovaj telefon oko pola godine i do sad su mi se pokvarile one 3 touch screen tipke pa je to poprvljeno.I sve je bilo ok,medjutim danas je poceo sam da mi se gasi.Zapravo,prvo se ekran ugasi,pa onda i tastatura,ili nekad se ekran ugasi pa kad pritisnem neko dugme on se upali.Ovo mi je tek danas pocelo da se desava i vec se za par sati ugasio nekoliko puta.Da li mi neko moze reci sta bi to moglo biti i otprilike kolika je cena popravke?Puno bi mi znacio brz odgovor.Hvala unapred

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

Zanima me da li ce Sony Ericsson izbaciti nesto slicno kao K850, odnosno da li ce K850 dobiti naslednika (K900 ili nesto slicno) ili je on dosao u vidu C905 (ako je ,,C'' serija zamenila ,,K'' seriju)...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

pigy, c serija jeste zamenila k seriju,tako da ti je c905 trenutno SE njabolji java telefon po pitanju kamere...najbolji je Idou (ali on je malko vise od java telefona)
D500&E71

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

Naravno, ali pricamo o dumb delefonima, zar nije na redu neki ,,candy-bar'' sa 8MP iz Sony-Ericsson-a 8)
I kad ce konacno da ubace optical zoom :angry:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

pigy, vrlo verovatno zaobilaze opticki zum iz razloga sto bi to direktno uticalo na prodaju Sony-evih digitalnih fotoaparata....moje misljenje je da su i poslednji modeli iz W serije osakaceni na neki nacin da ne bi ugrozili Sony-eve audio plajere... :D
D500&E71

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

Ja sam K850-icom zadovoljan, i sledeci telefon koji cu uzeti posle njega je ili C905 ili Satio (Idou). :P
KISS ME I AM 93

Odgovori