SE K850 (Sofia)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

spyker svako ima pravo na svoje misljenje, i ti nemozes meni da kazes da cutim. :disgust:
Na ovoj temi se prica o se k850i a ne o poredjenu nokie i sony ericssona, zato bih te zamolio da nepises nesto sto se ne tice teme.
Ja sam se prvi zeznuo sto sam na ovoj temi poceo da uporedjujem nokiu i sony ericsson ali nemoras i ti.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

tako je spyker cars ,ali nije ni situacija da nokija kvalitetnija od se iako je skuplja,znaci se nekad nudi i bolji kvalitet za manje para(k800 je vrhunski uradjen fon)
nokia c7

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Evo i simulatora K850,tako da buduci kupci mogu da vide sta ce kupiti,a kupice vrh telefon! :) :wink:
K850 simulator
Btw docekasmo i taj oktobar! :)
E da,ako ga je neko vec kupio nek podeli utiske s nama! ;)

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

McLaren.Ne mozes da kazes da je vrh ako ga nisi koristio.Moze se reci da je specifikacija ili izgled (subjektivna stvar)vrh ali reci nekom da ce kupiti vrh telefon na nevidjeno nije lepo.Telefon je čak razočarao i samog Eldara (koji inače preferira Sony Ericssone). Ovi igrači na stranim forumima koji već imaju ovaj telefon i nisu baš previše zadovoljni, naime, pominju nekakvo škripanje uređaja na pojedinim delovima, zatim usled pritiska tipke ''back'', također iritantno škripanje, tastatura neudobna totalno gde su tipke 2 i 5 užas.... reset telefona takođe dosta čest pojam....
Malo su ga poboljšali samo u odnosu na k800 dok je kamera kako kazu, samo upgrade pixela na postojeću od 800-ke...to je ona prva varijanta softvera.Videcemo kroz neko vreme.. Misljenja su razlicita,kao i svuda,dosta podeljena,jedni ga pljuju na svim poljima (kamera,kvalitet izrade itd...),dok drugi nemaju nikakvih zamerki i sve im je savršeno...
LG G2 Black,16GB

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

AnGeL oF LoVe, ok videli smo da mrzis SE... :disgust:
I ja ga mozda ne bih uzeo zbog tastature i dpad-a... Ali ne moze samo zato da bude najgori telefon...
Skripanje, pa i n95 skripi :roll: Malo ga poboljsali u odnosu na k800, ne znas sta pricas, telefon je dosta poboljsan u odnosu na k800, nema potrebe da nabrajam.Ti si i dalje od onih koji se izgleda pale na to sto pise 5mpx, ili 2mpx :chytry: Pogledaj malo slike, pogledaj ceo novi softver kamere, nije isti kao kod k800, a i slike nisu iste :roll:
Pa i n95 je sav bagovao sa prvom verzijom, da ne pricamo o tome kakve su bile slike sa prvom verzijom.

btw. sto sad nisi spomenuo famozno video snimanje na koje se toliko palis :? ovamo pljujes kao SE kako ima najgoru vid. rezoluciju, evo dobio si vecu rezoluciju...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Kamera,hsdpa,kvalitetniji video zapis,mogucnost koriscenja dva tipa memorijskih kartica,to su uglavnom poboljsanja u odnosu na K800i.
Nokia N95 8gb Black

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

+veci i kvalitetniji ekran,veoma dobar music player sa megabassom+detektor pokreta,3 led diode za snimanje vida nocu
nokia c7

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

i po meni ubedljivo najbolji program ikad proizveden, a to je track ID ...
iPhone + CX300

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

AnGeL oF LoVe,nije nista cudno da se telefon resetuje u ranim (prvim) verzijama sw! :roll:
A ovo da je K850 u stvari K800 sa 5 Mpx je blago receno smesno,ima toliko unapredjenja koje su gore navedeni tako da nisi u pravu!
Ovo za skripanje kucista jos nisam nigde procitao (naravno moguce je) al ako je nesto drasticno,ljudi iz SE ce na vreme resiti taj problem!
A ovo sto sam rekao da ce biti vrh,to isto rekao kad je dosao K800 pa se nisam prevario jer je vecina ljudi prezadovoljna telefonom,tako da ce verovatno isti slucaj biti i sa K850! :wink:

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

McLaren napisao:Sto se tice flash tema,najverovatnije ce one ostati i dalje privilegija samo za W seriju! :wink:
Mislim da to vise nije perivilegija samo W-a, ovo ce biti prvi K-a sa flash temama :D 8)

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Da odgovorim kada su svi zagrizeni ljubitelji SE odmah burno reagovali.Ne znam odakle misljenje da ja mrzim neku marku telefona pa i SE.Takodje,vrlo jasno sam napisao da je to misljenje forumasa sa drugih foruma a ne moje jer ja taj telefon nisam ni video kao i vecina ovde.Uglavnom svi ovde pisu na osnovu pracenja interneta a ne svog iskustva.Ako je neko kupio ovaj telefon neka napise iskustva.Takodje nisam nigde pominjao ni N/95 ni bilo koji drugi telefon.Ako su poboljsanja ogromna i opravdavaju vecu cenu slobodno kupite telefon jer ga ja nisam kudio ni hvalio.Pozz
LG G2 Black,16GB

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

dobar je ovaj k850, ali nikako nije vredan ovoliko para.
a i sa inovacijama je bas tanak. novi fabricki softver je malo poboljsan (kao i nokija sa svojom s40 fp 5), bilo bi jos bolje da su ubacili i flash teme sa vokmena, osvezili bi malo k seriju.

kamera,onako kazu po stranim forumuma, neki kazu extra, neki tu i tamo (u poredjenju sa konkurentskim kamerama), ne znam kome verovati.
najvece razocarenje po meni je zvucnik (spikerfon) svi strani testovi kazu da je extra slab i lose reseno mesto za njega jer ako ima manji pritisak (sto,dzep...) nimalo se ne cuje,kao da i ne postoji.
ovo je moje misljenje po zakljuccima i testovima drugih
A N D R O I D

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

flash teme ima!mozda mu je zvucnik slabiji od nekih konkurenata,ali tesko da se jedva cuje-garantujem da je to preterivanje,ali kvalitet zvuka k750,k800 je odlican ali slabiji od konkurenata-zato sto nije pravljen za to,meni je bio dovoljno jak,ne znam sta vi ocekujete od fona po pitanju jacine zvuka,mozda bi bili zadovoljni sa 2x100w-fon se ne koristi da bi se pravile zurke oko njega,vec za nesto drugo
nokia c7

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Da li ovaj fon ima tv? Da li je to samo za neka trzista (kinesko i japansko)? Ovo sam procitao u reviewu telefona.
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

I,na kraju jel ga neko uzeo kod nas (K850),pa da podeli sa nama svoje utiske? :roll:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja znam da je jedan clan ovog foruma uzeo :) sad da li ce svoje utiske da podeli sa vama ne znam 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

B_ock_y
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 03. Nov 2007. 19:56

Post od B_ock_y »

Ja znam da je fon strava, a isto tako znam da ga uzimam odma posle Milančeta, čekam da ga Milanče prvi uzme i podeli svoje utiske s nama :D
K800i new sw (modded) + Sony M2 1GB

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

:D Mislim da se to nece desiti :D
Mnogo sam se razocarao u SE zbog ovog dpad-a na k850, takodje i izbacivanje back tastera i dodavanje zelene/crvene slusalice...
Sto se tice slika :) iskreno ne mnogo veliko poboljsanje u odnosu na k800 ali moram priznati da su primetno bolje slike, plus jos dodata podesavanja ISO-a sto je po meni veoma dobra opcija.
Iako svi pricaju da su se brzo navikli na dpad ja mislim da ne bih uspeo.
Cim me prodje ova upala idem do neke radnje da ga uzivo isprobam :) ako mi se svidi :D Ma ne sme da mi se svidi...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ha,ha, prvo kazes da slike nisu neko veliko poboljsanje, a posle kazes da su osetno bolje... Pa ti ni sam ne znas sta pricas...
iPhone + CX300

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Druže Spykeru izvini, zaista nemam nikakvog razloga da branim Milančeta (ne poznajem čoveka), ali nigde nisam pročitao ovo što ti tvrdiš da je rekao, prema tome to mi više liči na nastavak vašeg prepucavanja koje traje već jedno šest meseci. Predlažem da malo zakopate ratnu sekiru, kao i da se ne nastavljaš na ovo što sam rekao ako nemaš čime da me demantuješ, jer to nije poenta priče.

A da ne idem baš u totalni off, što se telefona tiče - ubiste se od dokazivanja prednosti i mana a videli ste ga samo na slikama i drugim forumima gde je situacija ista kao i ovde. NE postoje dva korisnika jednog modela koji će izneti iste utiske o korišćenju kao što ne postoje ni dva ista otiska prsta. Nekome će jedna stvar odgovarati, nekome druga, a nekome će baš to biti minusi a nešto drugo prednosti. Prema tome nemojte da prepričavate više tuđa iskustva. To smo čuli.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori