SE Z600

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
tomma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 30. Nov 2004. 21:31
:: Sony xPeria M2
:: HUAWEI G300

SE Z600

Post od tomma »

Kako da preko interneta posaljem sebi sliku koju bih postavio kao wallpaper na svoj gorenavedeni telefon telefon? Koji mi softver treba da bih preko Bluetooth-a ostvario vezu Z600 telefona i svog racunara? Koji USB prikljucak je dobar da se stavi na PC da bih imao Bluetooth vezu sa telefonom? Postoji li mogucnost da na neki sajt na Net-u upload-ujem slike i zvuk pa da ih onda sa telefona skinem? Unapred zahvalan Toma

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Jesi citao ti malo po forumu, SE sajtu, uputstvo mozda? Pogledaj malo bolje, ovo su trivijalna pitanja!!!! Ako ne nadjes onda javi se
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

tomma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 30. Nov 2004. 21:31
:: Sony xPeria M2
:: HUAWEI G300

Post od tomma »

Da znam ili da sam nasao nebih imao potrebe da pitam. Ako znas reci ne pravi se pametan. Meni treba pomoc a ne "pametni odgovori"

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne znam za to preko interneta, posalji preko BT-a. Dobar je MSI BT PC2PC adapter, ja ga koristim i super me sluzi. Kosta 19-30e, zavisno od prodavnice. Postoji mogucnost da uploadujes neke fajlove, napravi wap sajt ako znas i tu poubacaj nesto sto ti treba. Softver bi trebao da bude za download na www.sonyericsson.com , procackaj malo tamo za Z600. Ali zar ga nisi dobio uz telefon...? :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa desavalo se da dodje na forum covek i postavi pitanja o kojima smo mi pricali 2 teme ispod i to je po meni nepostovanje, ali ok, ako nisi nasao!
Ovako: da posaljes preko neta, pa jedino preko mms-a ali ja stvarno ne znam neki sajt gde mozes na nase mreze da posaljes mms! Mozda neko drugi zna ali ne verujem da ces to naci, pogotovo 4 free! za softver imas na se sajtu sve lepo, tu skini ako nisi dobio na disku! Bluetooth adapter, pa imas gomilu, neko ce ti reci ovaj neko onaj ali manje vise svi noviji su ok! Ne mozes da ides na net sa telefonom nego samo na wap, i u tom slucaju mozes da napravis ti wap sajt i na njega stavljas podatke i posle skidas telefonom, a da li ima vec neki sajt na koji mozes da stavljas slike sa kompa pa da skidas sa tel-a, ne znam nijedan a da ti ne treba autorizacija od admina!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ja znam jedan, www.jhonny.org/wap , na njemu mozes da postavis i slike i melodije pa da skidas. Nadam se da nece admin/moderator da obrise ovu poruku, bar dok je tomma ne vidi...? :roll:

P.S. Slazem se sa tobom akki za takva pitanja... :roll:

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

stefank napisao:Ja znam jedan, www.jhonny.org/wap , na njemu mozes da postavis i slike i melodije pa da skidas. Nadam se da nece admin/moderator da obrise ovu poruku, bar dok je tomma ne vidi...? :roll:

P.S. Slazem se sa tobom akki za takva pitanja... :roll:
ta stranica je strava, a dosta je da imas kod nekog freehost nekoliko memorije i uploadas svoju datoteku...

skines tako da u wapu upises direktan likn...
naprimer za ovu sliku:
Slika

upises:
http://freeweb.siol.net/timothy/razno/adidas.JPG
...don't happy, be worry...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

A samo da li tel mora da podrzava html, da bi video tu sliku? To je pitanje koje muci malog Pericu, tj mene! :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne mora koliko ja znam... Samo ukucas taj link i skines... :wink:

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

akki napisao:A samo da li tel mora da podrzava html, da bi video tu sliku? To je pitanje koje muci malog Pericu, tj mene! :mrgreen:
naj jednostavnije resenje...

PROBAJ!!!! :wink:
...don't happy, be worry...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Hehe, hvala batice, imam bt :D A probacu cisto da vidim kako funkcionise, verujem na rec! Dobro je ako moze! :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori