Sony Ericsson G502

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
legolas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2008. 21:23

Sony Ericsson G502

Post od legolas »

da li neko ima ovaj telefon????meni se svidja i rado bi ga kupio samo mi jedno nije jasno,pa bi hteo da pitam a pitanje je mnogo glupo.U specifikaciji na sajtu sony ericssona pise:Uvek online Vaš 3G telefon ima ‘stalno aktivnu’ Internet vezu velike brzine prenosa podataka. To vam pruža puniji mobilni Internet doživljaj omogućujući da praktično pristupate ogromnim datotekama ili koristite kompleksne udaljene usluge, bez obzira gde ste.

Da li to znaci da mi je telefon kad ga upalim odmah konektovan na net i tako mi trosi kredit posto sam prepaid :blinky: ili sam ovo zesce odvaliio??? :shock:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Re: Sony Ericsson G502

Post od djolex »

Da li to znaci da mi je telefon kad ga upalim odmah konektovan na net i tako mi trosi kredit posto sam prepaid :blinky: ili sam ovo zesce odvaliio??? :shock:
Bojim se da je ovo drugo :D
Nokia Lumia 630

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

legolas, u mobilnoj telefoniji se meri kolicina prenetih podataka, a ne vreme provedeno na internetu (kao sto to mnogi misle- POGRESNO)
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Dancsi napisao:U mobilnoj telefoniji se meri kolicina prenetih podataka, a ne vreme provedeno na internetu
To važi za GSM vezu ( bila je prisutna na starijim modelima ), ali kad se pojavio GPRS pa nadalje sve se meri u kilobajtima
Nokia Lumia 630

legolas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2008. 21:23

Post od legolas »

Znaci mogu da ga kupim i ne brinem,tj nece mi bez mog znanja trositi kredit?????????!!!!!!! :wink:

legolas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2008. 21:23

Post od legolas »

A da li neko mozda ima ovaj telefona pa da cujem utiske????????Pa da cujem :wink: :lol: :D ;) :roll: :oops:

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

djolex, pa to i kazem ;)
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Odgovori