Slusalice sa stereo izlazom

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

VeNoM, i moj drug je tako kukao zbog tih kineskih sluski jedno 2 nedelje dok mu se nisu pokvarile! :D
Vidovac, iskreno, trebao si da skupis malo vise para i da uzmes original Walkman sluske HPM-70 koje bi ti trajale mnogo duze i koje su dosta kvalitetnije od tih kineskih u svim aspektima! :roll: :wink:
Al dobro, sta sad, nosi ih sve dok ti se ne pokvare, a onda pravac kupovina Walkman sluski! :wink:

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Post od Vidovac »

Pa normalno, ja sam svestan da sam pogresio ali tu nema povratka. ja sam i vrlo malo upotrebljavao ovih nekoliko dana i vec su pocele tez da ulaze u telefonu i stalno mi gube kontakt. Ima u Tehnomobilu nove, verovatno WALKMAN-ove za 1990 dinara sa PDV-om ;-)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Koja je oznaka slušalica ? I meni trebaju neke fine Walkman sluške :)
Nokia Lumia 630

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Post od Vidovac »

Pa imas na prvu stranu. procitaj nasi odgovori i time ces zakljuciti sta da uzmes bez problema... Samo nemoj da uzimas kineske koje su zapakovane u obicnu kesicu i pise made in china. to ti kazem iz iskustva. ;)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Hvala na savetu, ako su u Tehnomobile-u nove, onda ću da kupim da vidim kako će se ponašati kod mene na G600, a jack imam kome da prodam
Nokia Lumia 630

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

McLaren F1 napisao:
Al dobro, sta sad, nosi ih sve dok ti se ne pokvare, a onda pravac kupovina Walkman sluski! :wink:
nemoj McLaren krivo da me shvatis.Ja,licno,sam imao drugu varijantu,ja sam za pare originalnih HPM-64 iz Delta City-a,uzeo dva para HPM-70 i to oba imaju onaj mali zeleni plastificirani papiric sto visi na kablu blizu konektora za telefon.Mislio sam"sto da dajem pare za jedan par skupih,kad mogu da se iskombinujem i kupim dva para jeftinijih".A sad na stranu to sto nisam imao para za bolje,ali u tom trenutku sam tako napravio

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

oggich, ma ok, ionako je to bilo upuceno Vidovac-u! :roll: :wink:
Mada, ja sam uvek za to da se kupi malo skuplja, a bolja i kvalitetnija stvar, nego jeftina koja ce se brzo pokvariti!
Znam da i ti imas takvo misljenje, al kad se nema para u datom trenutku, bolje ista nego nista! :wink:

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Post od Vidovac »

Bas tako. to je bio samo trenutak kada sam ih video i nisam mogao da sacekam da sakupim jos malo i da uzmem nego sam malo pozurio i ucinio sam kako za koga dobru stvar :D

Odgovori