ko ima bolju kameru s700 ili 6630?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

zasto se nebi mogle izraditi slike sa tako dobrih mobila. kad sam ja mogao sa siemensa cx70 izradjivati slike takve kvalitete da se ne primjeti razlika jeli slikano fotoaparatom ili telefonom, sto nebi ti sa tog mobila. mogu misliti kako bi bile dobre slike sa s700 ili 6630

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Kako zasto???!!! Pa jednostavno kvalitet kamera na telefonima nije jos na odgovarajucem nivou tako da bi mogle da se izradjuju slike...

Mada kako se krenulo....Bice za manje od godinu dana. Najbolji primeri za to su nokia 6630, 3230, 6230i, Samsung (ne znam kako ide model tacno, uglavnom ima 5 MPX), d500, SonyEricsson S700...........

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Iskreno receno ja bih jedino slike sa tog 5mpx samsunga izradio, mozda poneq sa S700 i 6630 i onog sharpa! Sve ostalo je jako lose! :oops:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

popste napisao:Kako zasto???!!! Pa jednostavno kvalitet kamera na telefonima nije jos na odgovarajucem nivou tako da bi mogle da se izradjuju slike...

Mada kako se krenulo....Bice za manje od godinu dana. Najbolji primeri za to su nokia 6630, 3230, 6230i, Samsung (ne znam kako ide model tacno, uglavnom ima 5 MPX), d500, SonyEricsson S700...........
Odgovara kvalitet i te kako, volio bih da mogu da postavim par slika ovdje pa da se uvjeris. Nije svaka 100% dobra ali pri dobrom svijetlu digitalac mi ne treba, skoro da nema razlike.
Vjerovao ti meni ili ne slikano je sa siemensom CXV70.

zlivan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:06

Post od zlivan »

To je sve pitanje kriterijuma i/ili onoga što su ljudi navikli da vide od analognih aparata, a postoje i oni koji ne vide razlike u čitavim klasama kvaliteta.
Sike štampane sa VGA telefona? Nema šanse da liči na nešto, a i nije samo pitanje rezolucije. Opet, sve zavisi od toga šta koga zadovoljava...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

PA stavi slike! Ja sam video(slikao) slike sa s65 koji ima bolju kameru od tog i iskreno ja to ne bih izradjivao sem ako bas nisam izuzetno emotivno vezan za sliq! :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ma daj dugi, nemoj da preterujes! Ja stvarno ne znam koji to siemens cx70 imas, ali nikako ne moze ni da pridje digitalcu, kamoli da ga menja. Pa ni SE s700 ili nok 6630 ne mogu jos da se porede sa digitalcima, a kamoli siemens cx70...

Odgovori