Problem sa kamerom na k750/w800

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
str4jo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Okt 2009. 09:46

Problem sa kamerom na k750/w800

Post od str4jo »

Poshto telefon nema bash odredjen model :lol: napravio sam novu temu, ako sam pogreshio, izvinjavam se.

Naime, telefon je prilichno star i od skora kamera nece da usnimi svaku sliku... znachi posle slikanja aplikacija kamere se samo zatvori i slika ne ostane sachuvana, ali to se ne desi svaki put, nekad i sachuva, sasvim normalno, ali mnogo vishe puta ne uspe operacija. Ponekad mogu da zatvorim kameru, otvorim, menjam rezoluciju, mesto gde se memorishe (kartica/tel) i ponekad i ubodem kombinaciju ali mi treba ~5 minuta da slikam jednu sliku :dry:...

eh i da, pri fokusu se chuje kamerica kako... nekako se chuje k'o da chuknesh u neku plastiku :) mada mislim da to nije problem, nego da je problem softverske prirode.


Telefon sam pre ja sam fleshovao, ubacivao flash teme, promenio driver za zvuk... pa mi je glupo da ga nosim u servis ( prvi put se kvari za 3 godine) jer znam da ce me odrati za neki posao koji najverovatnije traje 5 minuta... hvala unapred na svakom odgovoru :)

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Ubacivao flash teme u K750/W800? :uhuh:

Nema veze...
1. Mozda ti je memorija telefona pretrpana. Napravi malo mesta.
2. Formatiraj MS Duo
3. Preflešuj telefon
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

str4jo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Okt 2009. 09:46

Post od str4jo »

rixxon napisao:Ubacivao flash teme u K750/W800? :uhuh:
eh sad, ne znam jel se zovu bash flash... ali npr meni ti stoji kao u krugu i onda pomerash na dzhojstik ono se sve vrti, mislim da w200 ima isto takvu temu, onda isto menjash ikonice i chuda neka, davno je to bilo...

nebitno uglavnom, hvala na savetima, probacu...

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

to su flash meni teme.
moguće da si preterao sa njima, ja sam u moj k550/w610 isto tako ubacio dosta tih tema, i slicice za meni i sve pa je izbagovo strašno pa sam mu ponovo radio fleš
Nokia N73

Odgovori