Sony Ericsson u 2010... glasine o novim telefonima

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

dva nova low budget telefona, za mladje korisnike, jedan ima 3,5mm dzek, cita neke nove formate itd... nista revolucionarno ali za svakog po nesto... GO GO SE! :D :D :D

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

luca napisao:dva nova low budget telefona, GO GO SE! :D :D :D
Mogao je bar neki link da se ostavi :dry:

Sony Ericsson Zylo

Slika
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_zylo-3268.php




Sony Ericsson Spiro

Slika

http://img.gsmarena.com/vv/pics/sonyeri ... colors.jpg

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

pigy, Има линкова али на предходној страни :D
Баш су лепи овако шарени, Спиро ми делује као јефтин али "Zyro" са 2.6 екраном и ГПС-ом ми не делује као "low budget" телефон :unsure: Иначе лепо што подржава "FLAC" формат :)

kovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 21:44
Lokacija: Beograd

Post od kovac »

E hvala bogu da su se setili da ubace podrsku za FLAC format, zna li neko jel postoji neki patch da se to omoguci i na db2020 telefonima ?

Mixa032
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 30. Apr 2010. 09:25

Post od Mixa032 »

Uuu ovaj crni zylo mi se mnogo svidja! Jos ako cena bude odgovarajuca, uci ce u uzu listu za kupovinu...

sekula71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2004. 19:42
Lokacija: adelaide australija

Post od sekula71 »

poz svima evo 2 nova telefona iz kompanije sony ericsson

prvi se zove sany ericssn Bravia

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_b ... 4-3343.php

drugi soo3

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_s003-3342.php
sekula71

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Bravia je ekstra a pogotovu sa ovim >Qualcomm Snapdragon QSD8250 1 GHz processor....Samo ne vidim nigde da pise koji OS ima ? Predpostavljam da ima neki jer sa ovim procesorom...Mada moje je neko misljenje da nece da bude andorid jer koliko vidim nije TS...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

I Bravia i soo3 su telefoni namenjeni japanskom trzistu ,tako da ce oni biti malo tezi za pronaci/kupiti u ostatku sveta...ili ce ih SE modifikovati i poslati na ostala trzista...
D500&E71

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ne verujem, pretpostavljam da će biti isključivo za japansko tržište. :roll:
Inače, ne znam da li je do mene, ali u većini slučajeva mi se nikada nisu dopadali ti SE telefoni za japansko tržište, barem ne što se tiče dizajnerske strane. Mnogo mi deluju robusno. :)
Naravno, što se tiče specifikacija tih telefona, tu je već druga priča. :wink: :)

Edit: Stavio sam temu kao "lepljivu".

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Zanimljiv model iz SE "kuhinje" -> KLIK
We've received word from a second highly-trusted source who says that the display is 5.5 inches (too big to fit in the front pocket), and runs a clean Android 2.1 install. Oh, and it's launching in the fall.
Slika

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Napokon da se SE oporavi i da pocnu da izbacuju dobre i lepe telefone.2009 je bila godina horora za ovu komopaniju ali koliko vidim oporavljaju se (i motorola) samo LG popusta :( Bravia je definitivno samo za japansko trziste tako i da ga nekako nabavim bio bi neupotrebljiv.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ma dzabe im sve kada toliko kasne sa izbacivanjem tih modela da ljudi prosto zaborave sta su hteli da kupe... ja sam gledao onaj Aspen, windows 6.5, qwerty, plus touchscreen pa jos i moja omiljena marka SE ali evo jos ga nema kod nas... i ko zna da li ce ga i izbaciti nekad a Samsung je izbacio Omniu pro B7330 jos pre par meseci... :wink: :wink: :wink:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_x ... 8-3403.php
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_s ... s-1739.php

jos jedan novitet iz SE-a... nesto slabiji Android model, verovatno i sa cenom bude izmedju X10mini i X10... 8) 8) 8)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

luca, ovaj x8 ce biti konkurencija htc wildfire ,zbog ekrana,a vrlo verovatno i sveukupnih dimenzija....
D500&E71

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_a ... s-1743.php
ovde se , pored Xperie X8, mogu videti jos dva, rekao bih low cost telefona iz SE... noviteta ima, a kako ce se pokazati u praksi, pre svega u poredjenju sa drugim kompanijama, to cemo tek videti i trecem kvartalu, za kada su najavljeni... :wink: :wink: :wink:

sekula71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2004. 19:42
Lokacija: adelaide australija

Post od sekula71 »

izvinjavam se luci samo da se nadogradim na njen post jos dva telefona iz sony ericssona

zovu se yendo

Next up is the Sony Ericsson Yendo with Walkman. In terms of design and size, it's very similar to the XPERIA X10 mini (though it's 10mm taller at 93.5 x 52 x 15.8 mm and 81g). Although it appears to have the same UI as the X10 mini, it's actually running a proprietary Sony Ericsson OS. The screen on the Yendo is a 2.6" QVGA TFT unit.



The Yendo features a touch-enabled version of Sony Ericsson's excellent Walkman interface along with Facebook, Twitter and Orkut integration. The Sony Ericsson Yendo is more like a Walkman with phone functionality added, so its specs are not very exciting in phone terms - dual-band GSM/EDGE, 2MP camera, Bluetooth with A2DP, FM radio and a 3.5mm audio jack.


i drugi cedar

Finally, the Sony Ericsson Cedar is from the GreenHeart line, complete with the Human Curvature design and recycled materials. It weighs just 84 grams and it features quad-band GSM/EDGE, 3G with HSDPA, a 2MP camera that can record VGA video at 30fps.


The Sony Ericsson Cedar

The Sony Ericsson Cedar boasts Widget Manager 2.0, which gives you access to social networks right from the homescreen.

The Sony Ericsson XPERIA X8, Sony Ericsson Yendo and the Cedar are scheduled for release in the third quarter of this year.
sekula71

drustvo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 23. Jun 2010. 00:02

Post od drustvo »

http://mobilnisvet.com/mobilni/2425/Sony-Ericsson/Hazel

Meni se svidja ovaj SE Hazel,lijep telefoncic. Ima li neko neku info kakav je to telefon,kakav mu je zvuk prilikom razgovora,da li se cuje dobro i da li je ozvucen. ja sad imam c905 odlican telefon ali sam ga par puta bacio i zeznuo sam flat kabal,moja greska, pa bi sad uzeo ovaj Hazel,po karakteristikama je odlican ali ne znam da li je tako i u stvarnosti. Ako neko zna neka mi kaze par rijeci o tom telefonu da znam da li ili ne da ga uzimam.

drift
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sre, 21. Jan 2009. 18:55

Post od drift »

У овај хазел ми се баш свиђа,планирам да га ставим у листу ''Мој нови телефон за 2010 годину'' :)

drustvo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 23. Jun 2010. 00:02

Post od drustvo »

Drift, znas li mozda kakav je ovaj Hazel sa karakteristikama i kvalitetom,da ga nisi nedje gledao jer ja sam trazio odje u Podgorici ali nisam ga mogao naci. i ja sam zainteresovan za ovaj telefon pa ako nesto saznas napisi. Poz te

drift
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sre, 21. Jan 2009. 18:55

Post od drift »

drustvo, pozdravljam te druze,telefon je odlican,ima aGPS,vrlo korisnu opciju,ako se na primer negde izgubis,dobro bi ti dosla ta opcija,pomocu te opcije lako ces doci do odredista,telefon ima TrackID,jako zanimljivu funkciju,ako si na nekoj zurci i cujes neku pesmu ukljucis TrackID za 3 sekunde imaces naziv pesme i izvodjaca na mobilnom ekranu :wink: Face detection,je po meni zaista
korisna opcija detektuje lice na fotografijama. Hazel je otporan na kapljice (u umerenoj kolicini)......
Kompatibilan je sa operativnim sistemom Windows 7,sto ti nece praviti problem ako koristis windows 7 :)

Raspolozive boje
-Superior Black
-Passionate Rouge

Velicina240 x 320 pixels (QVGA)
16,777,216 color TFT

Mozes kupiti i memorijsku karticu,najvise moze da podrzi 16 GB :)

Kvalitet je odlican

Odgovori