nokia 6230 ili SE K700i?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa definitivno, to je samo tvoj izbor.

Za bih najiskrenije pre uzeo 6230 (iako sam SE fan) i to iskljucivo zbog slota za mmc kartice jer mi mp3 dosta treba. Sto se tice samog kvaliteta zvuka k700 je daleeeeekooo napredniji i bolji po tom pitanju (prvenstveno mp3-kao na s700). Moze da prica mi2scg koliko hoce da je kamera bolja na 6230 ali NIJE. To jednostavno nije istina i u to sam se licno uverio. Melodije su dosta lepse na SE-u ali to opet kod mene nije presudan faktor. Moj izbor je 6230 a ti sama odluci sta ti vise treba...


@balansero ti si u ovim postovima vise zbunio nego sto si pomogao :roll: . Cas kazes da treba da uzme k700 a post posle da treba 6230 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

balansero
Banned
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 13:00

Post od balansero »

Da, kad malo razmislim tako je. Moja greska. Zeleo sam da budem nepristrasan i realan, ali sta je tu je. I dalje mislim da njoj nisu bitne stvari zbog kojih je 6230 bolji telefon, pa zato preporucujem k700, ali ti silni ljudi koji se zale na njegov kvalitet... Mislim da je pouzdanost u svakom slucaju vazna karakteristika i da joj je potrebna ili sreca ili posten prodavac (ima li ih?) da uzme dobar SE.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne vredi popste ljudima pricati... Covek hoce da bude nepristrasan i realan a nema pojma o f-jama k700... kako onda da bude realan... i logicno je da menja misljenja jer ne zna o telefonu nista...
I posle ja ispadnem boodala sto poqsavam da pomognem :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ti balansero stvarno nisi cist... POgledaj jos jednom svoje postove i videces koje si gluposti napisao... Tacno se vidi da u zivotu nisi pipnuo k700...
Postovi su ti krajnje konfuzni, prvo preporucujes 6230 pa k700, a satro pokusavas da budes nepristrasan pa kad ti neko lepo kaze da si pogresio ti onda promenis misljenje i preporucis drugi telefon... stvarno te ne razumem...
Govoris o dobrom spikerfonu na nokii a ne znas da i k700 ima odlican, govoris o bugovima na softveru a nisi imao telefon i pricas na osnovu utiska koje si stekao na osnovu posetilaca ovog sajta... i onda kao slag na tortu dodje Marko MI2 i lupi da k700 nema spikerfon i kaze da 6230 ima bolje slike!? i ti onda u stilu velikih smekera kazes:" eto vidite kako sam ja budala sto sam i pomislio da je k700 mozda bolji tel... ali ja sam sve vreme bio ubedjen da je to ustvari nokia..." :mrgreen:
JA sam odgovorio na pitanja koja je devojka postavila a dodao da ima bolje igrice a ti se uhvatio za to jer ocigledno nemas bolji argument :roll: :mrgreen:
Toliko o tvom znanju... ljudi ce da prosude... a nisi ni prvi ni poslednji koji je mudrovao nesto i kacio se sa mnom pa su svi otisli... kad su skapirali sta su pricali :mrgreen:
daleko od toga da tvrdim da sam uvek u pravu... ljudi ce to potvrditi da priznajem greske ali ti ga pretera sa svojim glupostima... :roll: :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Moja greska za spikerfon, ali sve ostalo sto sam napisao stoji. I uopste ne razumem sto se brecate jedni na druge, neka pise ko sta hoce, kako misli da treba, a tu su ljudi, koji vrlo lako mogu da pociste (izbrisu) ono sto ne valja.
Sto se mog posta tice, tamo ima mnogo vise toga sto valja, nego onoga sto nije dobro. Svako ko se javio naveo je prednosti i nedostatke i jednog i drugog telefona(dobio sam potvrdu i za kameru :) , mada delimicno), za mp3 je neko rekao da se na k700 kvalitet pesme spusti na 96kbps, da bi vise stalo (10 pesama) - pa, sto onda porediti kvalitet plejera? Kazem jos jednom k700 ima glasniji mp3. Zaboravio sam da pomenem i EDGE podrsku na strani 6230, ali s'ozirom da se to jos ne koristi, ...
I opet kazem, kada neko kupuje telefon, necemo mu mi nesto ekstra pomoci, jos manje, ako se budemo prepucavali jedni s' drugima. Takve stvari razjasnite kroz pp.
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Sorry Lucky ti sama odluci... ako tjes da slusas ovog lika slobodno... mada ne mislim da je to pametno... :roll: :mrgreen:
Ja vise netju da se raspravljam ... poz
Poslednja izmena od Akki u Sre, 23. Feb 2005. 00:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Akki nema potrebe da se jos vredjamo, u pravu si 100%, i za balansera jesi strucnjak (sto se i vidi po postovima) ali nema potreba za tim. Ovde smo da pomazemo jedni dugima, i da ispravljamo greske. Ali smo isto tako ovde da ucimo (citaj balansero:ucimo). Ako neko nije u pravu red je da prizna svoju gresku. Ljudi smo i moramo da gresimo.


Sto se teme tice, vec sam negde napisao.

Moj izbor je 6230 zbog mp3 muzike. Ali sudeci po tvojim postovima Lucky, mislim da je za tebe bolji izbor k700. 6230 ima nekako muski izgled i nije za zene. K700 IMA bolju kameru i to je dokazano, ali su razlike male, kao kad se porede s700 i 6630, znaci skoro isto...

Ako te bilo sta zanima u vezi ova dva telefona, pitaj slobodno, mozda neko i nauci nesto iz odgovora :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

U pravu si popste... izmenio sam post... iznervirao sam se... izvinjavam se svima pa i balanseru... :wink:
Neko je pomenuo da je pomenuto( :mrgreen: ) smanjivanje na 96 kbps mp3 pesme... posto sam ja o tome pricao moram da pojasnim... to ne utice toliko na kvalitet same reprodukcije naravno kada je rec o reprodukciji sa mobilnih aparata... naravno da ce kvalitet iste biti losiji ali o5 ce biti bolji nego na 6230 pre svega zbog izrazenijeg basa... provereno milion puta sa vise ljudi, a mnogi cak i nisu primecivali razliq dok im nije receno...
NAravno prednost 6230 je memorija i tu dileme nema... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

P.S. Lucky, samo ignorisi ovaj savet za Samsung :mrgreen: . To bi ti bio najveci promasaj od svega. A mp3 je u svakom slucaju bolji na k700 bez obzira da li je na 96kbps ili 196kbps... Licno sam se uverio, mada i nokia ima super zvuk na sluskama

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

akki ma ne daj da te ljute, čuvaj živce, ima još :wink:

Meni je k700 draži, moja ga djevojka koristi, a ona hoće da spoji funkcije i šminku, realno malo je takvih telefona, ja sam joj preporučio k700 i stvarno je zadovoljna, možda nema proširivu memoriju ali je u svemu nekako ljepši, prefinjenji od 6230.

u svakom slučaju nema greške :D

Odgovori